Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Rower wodny Aqua Bike Easy Line Hydrorider

Aquabike Easy Line Hydrorider to rower wodnym którego konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały.

Rower wodny Aquabike Easy Line jako produkt uniwersalny może być wykorzystywane przez liczna grupę użytkowników trenujących w basenie aquacycling. Podczas ćwiczeń poziom wody powinien znajdować się między pasem a klatka piersiową użytkownika. Dlatego rower posiada indywidualna regulacje wysokości kierownicy, siodełka i podstaw. W celu osiągnięcia lepszych wyników zalecane jest stosowanie specjalnych butów do ćwiczeń aquafitness. Bardzo łatwy w użytkowaniu. Może być przechowywany w wodzie jak i na zewnątrz basenu. Rower jest doskonale wyważony i posiada stabilna podstawę co sprawia z niego trwały i bezpieczny sprzęt. Podstawy posiadają gumy antypoślizgowe zwiększające przyczepność do dna basenu.

Aquabike Easy Line jest doskonałym uzupełnieniem basenu z wodnym masażem dla osób chcących realizować czynny wypoczynek po przez trening aquacycling z elementami ćwiczeń trithlonu - aquabike (woterbike, spinbike). Szczególne efekty uzyskujemy przy realizacji treningi w basenie z przeciwprądem.

Parametry techniczne

-materiał - szlachetna stal nierdzewna
-waga: 19,5 kg
-długość: 130 cm
-szerokość podstawy: 60 cm
-wysokość: 140 cm
-przestrzeń pracy w wodzie: 1x2 m


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj