Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Hydrorider AquaTreadmill Professional bieżnia wodna

Hydrorider AquaTreadmill Professional jest to unikalna bieżnia wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Platforma spinningowa składa się z 308 rolek, które obracają się na miękkiej, antywstrząsowej podstawie. Nie mamy do czynienia z żadnym mechanicznym oporem ani żaden mechanizm nie porusza rolek. Użytkownik zmuszony jest do aktywnego poruszania nogami podczas gdy woda stawia naturalny opór i stopy ślizgają się po rolkach.

Przebywanie w wodzie redukuje indywidualną wagę co polepsza równowagę ciała, mięśni i krążenie krwi. Podczas ćwiczeń w wodzie nie odczuwa się także zmęczenia, przez co trening staje się bardziej intensywny.
Hydrorider daje możliwość wykorzystania tych zalet poprzez wprowadzenie nowej bieżni wodnej, która umożliwia użytkownikom chodzenie oraz bieganie podczas zanurzenia w wodzie poprawiając kondycje fizyczna i wspomagając spalanie tkanki tłuszczowej. Bieżnia była testowana przez dwa lata zanim została wprowadzona jako produkt rynkowy, będąc aktualnie najlepszym urządzeniem tego typu.
Bieżnia firmy Hydrorider jest uniwersalnym urządzeniem sportowym doskonałym do ćwiczeń grupowych, ogólnego treningu okrężnego, rehabilitacji, treningu indywidualnego oraz lekkoatletycznego. Jest to także świetna forma ruchu dla osób mających problemy z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Hydrorider AquaTreadmill - jest doskonałym uzupełnieniem minibasenu z wodnym masażem dla osób chcących realizować czynny wypoczynek po przez trening z elementami ćwiczeń trithlonu - aquabike (woterbike, spinbike). Szczególne efekty uzyskujemy przy realizacji treningi w basenie z przeciwprądem.

-materiał - szlachetna stal nierdzewna
-waga: 36 kg
-długość: 130 cm
-szerokość rolek: 56 cm
-szerokość podstawy: 78,5 cm
-wysokość: 140 cm
-Przestrzeń pracy w wodzie: 1x2m
-Możliwość podpięcia pasów dla osób niepełnosprawnych oraz przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych
-Możliwość regulowania w 3 poziomach nachylenia

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj