Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Osuszacz basenowy kanałowy DPD 120

Osuszacz basenowy kanałowy DPD 120 - to nowoczesne urządzenia instalowane w pomieszczeniu technicznym w podbaseniu, w pewnej odległości od hali basenowej. . Charakteryzują się dużą wydajnością osuszania. Posiadają szeroki temperaturowy zakres pracy (10°C – 36°C).

UWAGA! Prezentowana cena obejmuje wycenę produktu w wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym.

Osuszacze kanałowe typu DPD 40, DPD 80 oraz DPD 120 posiadają wystarczającą wydajność osuszania dla basenów o powierzchni lustra wody do około 100m2. Zostały zaprojektowane przede wszystkim do użytku w prywatnych basenach kąpielowych, rekreacyjnych, małych hotelach, pensjonatach, jak również dla basenów publicznych.
Urządzenia te można łatwo przystosować do szeerokiej gamy wariantów instalacyjnych. Dostępne są w wielu opcjach, m.in. z dostarczaniem dodatkowego ciepła powietrzu nawiewanemu z nagrzewnicy wodnej montowanej w kanale nawiewnym jako oddzielny element (sekcja). Istnieje także możliwość zmieszania z powietrzem obiegowym około 15% powietrza świeżego, doprowadzonego kanałowo do odpowiedniego przyłącza w urządzeniu.

Tego typu osuszacze mogą być instalowane w pomieszczeniach technicznych, w podbaseniu, w pewnej odległości od hali basenowej. Instalacja urządzenia w pomieszczeniu technicznym umożliwia dostosowanie wlotu i wylotu powietrza do żądanych ustawień oraz uwarunkowań obiektu. Ponadto urządzenia CDP75, CDP125 i CDP135 mogą być wyposażone opcjonalnie w dodatkowy wbudowany wewnątrz osuszacza skraplacz chłodzony wodą basenową (tzn. następuje odbieranie ciepła od przepływającego powietrza i przekazywanie go do podgrzewania wody w basenie).

Wszystkie urządzenia są w pełni zautomatyzowane i sterowane za pomocą mikroprocesorowego sterownika. Wskaźnik diodowy informuje o trybie pracy a przyciski pozwalają załączać osuszanie i pracę ewentualnej nagrzewnicy wodnej. Wentylator może być przełączony w tryb pracy ciągłej.

Opis techniczny;
 • DPD 120 - 1x230V
 • Osuszacz stacjonarny kanałowy dla basenów kąpielowych do montażu w pomieszczeniu technicznym.
 • Pełne sterowanie elektroniczne i automatyczne odszranianie. R407C
 • Podłączenie świeżego powietrza króćcem Ø 160 mm i filtr powietrza
 • Wylot powietrza poziomy lub pionowy.
 • Możliwość zamiany strony obsługowej.
 • Zakres pracy: 20-38°C / 40-100% RF

Wydajność osuszania Litry/24h;
 • 192 l/h

Wyposażenie dodatkowe;
 • DPD 120 - 1x230V ze skraplaczem chłodzonym wodą
 • Wodna nagrzewnica powietrza, kanałowa Ø 400
 • Nóżki antywibracyjne
 • Naścienny zestaw mocujący

Wyposażenie dodatkowe ceny EURO netto

akcesoria osuszaczy kanałowych DP

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj