Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Basen z przeciwprądem Aquatic Training Vessels™ (ATV™) na wynajem

Basen z przeciwprądem Aquatic Training Vessels™ (ATV™) - to najbardziej technologicznie zaawansowany Swim SPA umożliwiający realizacje treningu pływackiego, ćwiczeń aquafitness oraz zabiegi hydroterapeutyczne.

Trening pływacki gwarantuje same korzyści!


Pływanie to trening o niskim obciążeniu ciała. Posiadanie basenu SWIM SPA ATV sprawia, że trening jest łatwiejszy w realizacji. Wystarczy minimalna powierzchnia ogrodu z utwardzoną powierzchnią by dzięki nowoczesnej technologii basenu Aquatic Training Vessels™ (ATV™) realizować swoje marzenia.

Teraz profesjonalny baseny ATV™ firmy Marquis możesz wynająć na dowolny okres czasu (od 3 do 36 m-cy) by poprawić soją kondycję, technikę pływania i zaspokoić potrzeby relaksu! Nie rezygnuj z dobrego samopoczucia wystarczy, że zmienisz styl życia.

ATV-14 Sport


Jeśli szukasz większego strumienia przeciwprądu strumienia wody i rygorystycznego treningu pływackiego, ale zalezy Tobie na małej objętosci basenu, to ATV-14 Sport jest dla Ciebie! Trzy pompy z dwiema prędkościami (160 GPM / 606 LPM) zapewniają natężenie przepływu 480 GPM / 1817 LPM, aby zapewnić treningi pływania oraz ćwiczenia kondycyjne i rehabilitacyjne o niskim wpływie na zdrowie i dobre samopoczucie. Podwójne punkty mocowania zapewniają więcej opcji treningu z przeciwprądem pływackim.


ATV-17 Kona


Jeśli szukasz najwyższej klasy treningu pływackiego na świeżym powietrzu, ATV-17 Kona to doskonały wybór! ATV-Kona ma trzy pompy, takie jak model ATV- 14 Sport, ale oferuje wyższą wydajność dzięki dwóm dwubiegowym pompom. Innowacyjne dysze Whitewater-4 ™ firmy Kona zapewniają strumień wody przeciwprądu, aby zmaksymalizować opcje tempa pływania i rygor treningu.
Kona ATV oferuje również parę dysz wypornościowych w połowie basenu, które zapewnią podnoszenie tułowia w połowie i na dole podczas ćwiczeń pływackich. Zapewnia to wyjątkową alternatywną dynamikę pozycji ciała w wodzie podczas treningu.Dzięki funkcjom ATV wybierasz moc przeciwprądu, dopasowany do twoich precyzyjnych stylów pływackich. Możesz kontrolować przepływ wody, aby uzyskać łagodny prąd dla pływania rekreacyjnego lub podnieść go i uzyskać najbardziej profesjonalny trening pływacki. Wszystkie modele ATV-14 Sport mają trzy pary dwubiegowych turbozespołów i trzy pompy. Dzięki tej konstrukcji ustawienia poszczególnych pomp i dysz można uzyskać przeciwprąd do 480 GPM.

Model basenu SWIM SPA ATV-17 Kona stawia wyzwanie nawet najbardziej wybrednemu pływakowi, ale ma również możliwości zmniejszenia tempa pływania, gdy trening musi być mniej intensywny. Wytwarzany przeciwprąd ma trzy pary dwubiegowych dysz WhiteWater-4 ™ i trzy pompy o podwójnej prędkości, które zapewniają prąd do 1000 GPM!

Aquatic Training Vessels™ (ATV™) to nie tylko trening pływacki i ćwiczenia wodzie. Jego wielofunkcyjność pozwala na chwile z relaksującym hydromasażem w fotelach terapeutycznych ATV. Każdy trening warto zakończyć hydromasażem, który wykorzystuje dysze do hydroterapii Marquis®,. Zapewniają one niskoprężny strumień o wysokim przepływie wody ukierunkowany dla najważniejszych partii ciała. Zabieg hydromasażu pozwala mięśniom zrelaksować się, odciążyć stawy i poprawić krążenie w układzie sercowo-naczyniowym. Korzyści płynące z ciepłej wody i masaż pomagają skutecznie pozbyć się stresu i zdecydowanie poprawiają samopoczucie. Dodatkowe elementy fontanny, wodospadów i oświetlenia, sprzyjają w uzyskaniu miłej atmosfery otocznia.

Prezentowana seria ATV - 14 SPORT lub ATV - 17 KONA jest dostępna w formie wypożyczenia na okres od 6 do 36 miesięcy. Po okresie wypożyczenia jest możliwość odkupienia basenu.


Zapytaj o warunki wypożyczenia basenu sportowego
Pobierz katalog Aquatic Training Vessels™ (ATV™) 2019Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj