Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Rower wodny w kapsule SPA'Bike TONIC V3

Spa°Bike Tonic to rower o tych samych funkcjach co tradycyjny rower wodny. Jednak korzyści z wykonywanych ćwiczeń są bardziej efektywne i ukierunkowane na sport wytrzymałościowy - aquabike, aqua cycling, zwłaszcza w zakresie poprawy sylwetki, kondycji i parametrów masy ciała.

UWAGA! Prezentowana cena obejmuje wycenę produktu w wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym.

Spabike TONIC V3 to następca modelu V2. Jest całkowicie produkowane we Francji przez firmę Dynamika, pionier i lider na rynku we wszystkich typach urządzeń typu aquabiking.
Indywidualne kolarstwo wodne jest jedną z najnowszych innowacji wellness & SPA pochodzący z Europy.

Pozycja treningu jest siedząca z możliwością regulacji wysokości siodełka i ergonomicznej kierownicy. Uzupełnieniem są funkcje koloroterapii, hydromasażu ozonowaną wodą. podczas jazdy rowerem na wyświetlaczu LCD możemy otczytywać najważniejsze parametry treningu; prędkość, spalone kalorie, obciążenie itp. Rower aquabike TONIC idealnie nadaje się do prywatnego uźytku jak również w klubach aquafitness, hotelach, pomieszczeniach SPA & Wellnes. Może również stanowić uzupełnienie oferty w salonach kosmetycznych.

Zalety
  • poprawa ogólnej kondycji
  • zwiększenie wydolności układu sercowo – naczyniowego i oddechowego
  • zapobieganie chorobie wieńcowej i nadciśnieniowej
  • zwiększenie masy i mineralizacji kości
  • zapobieganie osteoporozie oraz cellulitowi
  • znaczna redukcja tkanki tłuszczowej

Kapsuły aquabike mają tą zaletę, że dysponują własnymi rozbudowanymi programami z zestawem ćwiczeń pod różnym obciążeniem. Użytkownik sam dokonuje wyboru w zależności od stopnia zaawansowania treningu.
Wyposażenie techniczne pozwala na podłączenie kilku urządzeń by łatwiej było zarządzać pracą i kontrolować ćwiczenia w dłuższym okresie czasu.

Dane techniczne

Wymiary: wysokość 150 cm x długość 176 cm x szerokość 116cm
Pojemność wodna: 300 litrów
Czas napełniania wanny: 135 s
Rodzaj wanny: akryl Lucite USA
Ilość miejsc : jedna osoba
Rower: rama stal nierdzewna
Ilość dysz powietrznych: 4 szt.
Ilość dysz wodnych: 10 szt.
Ilość dysz do masażu na ramię: 2 szt.
Pompa zasilająca: 1 szt. typu Whirpool
Pompa obiegowa: 1 szt. cyrkulacyjna
Panel sterowania: dotykowy
Rodzaj filtracji wody: ozonowana
Podgrzew wody: grzałka 3kW
Programator treningu: wyświtlacz LCD z pamięcią zewnętrzna

Rower wodny aquabike to idealne urządzenie przy pomocy którego można stworzyć Nowoczesne studio aquafitness do treningów aqua cycling.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj