Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna SPA z przeciwprądem V150P SWIM SPA (ATV™)

Wanna SPA z przeciwprądem V150 Party SWIM SPA (ATV™) 10-osobowa na imprezy i wspólna zabawę

Wanna z przeciwprądem serii Vector 21 V150P 
 Aquatic Training Vessels™

Model wanny Swim Spa V150P Swim Spa Party Vessel ma wszystkie atrybuty wanny Swim Spa V150 Work, z tą różnicą, że zapewnia więcej przestrzeni do zabawy dla 10 osób jednocześnie. Ta wielofunkcyjna wanna z przeciwprądem, jest idealna do prywatnego użytku ale również w klubach sportowych, Spa & Welles, małych hotelach i pensjonatach jako mały basen rekreacyjny. Może stanowić również idealne miejsce dla okolicznościowych imprez; wesela dyskoteki itp. (spr. zak. wypożyczalnia basenu)

Wanna z przeciwprądem V150W ma cztery dysze Whitewater-4™ do wytwarzania przeciwprądu pływackiego i 21 Jetpodów w strefie hydroterapii - w tym dwie dysze do kojącego masażu stóp i nóg. Cztery fotele do masażu zapewniają ogromne korzyści terapeutyczne wykorzystujące hydromasaż wielko przepływowy wody.

Dzięki dwustopniowej regulacji przepływu wody przeciwprądu możemy dopasować moc do swoich umiejętności pływackich. Uzupełnieniem jest pętla pływacka lub opcjonalny zestaw do wiosłowania oporowego, aby uzyskać jeszcze więcej wariantów treningu aquafitness.

ATV V150 basen kąpielowy

Opis techniczny produktu

Spa kąpielowe Vector21 V150 zapewnia przepływ i siłę niespotykaną wcześniej w innych modelach SPA.

 • kontrola i wszechstronność niezrównana w żadnej innej zaawansowanej podobnej koncepcji systemu
 • indywidualne sterowanie i kontrola, a także doskonale zaprojektowana całość zapewnia łatwość transportu i obsługi na miejsce instalacji.


Wanna SPA V150W to wanna nowej generacji z systemem Vector Optimized Laminar Therapy (VOLT™), sterowaniem przepustnicą V3 i futurystycznymi Jetpodami, które dają pełną kontrolę nad wrażeniami i największy możliwy przepływ wody. 

Te same dysze Whitewater-4, które znajdują się w modelach treningowych ATV, dodają potężny przepływ strumienia wody hydrodynamicznego. Długość 15 stóp i głębokość wody (109 cm) zapewnia pływakom rekreacyjnym ćwiczenia technik uderzeń i mnóstwo miejsca na ćwiczenia siłowe i kondycyjne.ATV basen imprezowy V150

Regulacja systemu volt zabezpieczenia

System VOLT to nowa funkcja kontroli hydroterapii i regulowanej wydajności mocy strumienia wody z dysz. Podczas gdy pompa z dwustopniową mocą generują przepływ, przepustnica Variable Velocity Valve (V3) kieruje optymalna moc do określonych miejsc i dysz pływackich w danym momocie włączonych. Wygodna przyciskowa nawigacja elektroniczna, utrzymuje „wszystkie systemy w ruchu” na ustawionym parametrze. Dodatkowy system hydroterapii dla stóp i nóg VOLT jest umieszczony na dnie wanny i aktywuje moc jedno lub dwustopniową o wydatku 606 l/min lub 1363 l/min. Wydajność pomp maksymalizuje przepływ laminarny.

Przepływ laminarny zapewnia maksymalne natężenie przepływu i znaczne korzyści z hydroterapii, ponieważ nie występują prądy krzyżowe i wiry wody.

Wyróżniający się kolorem czerwony zawór V3 i dwie dysze Whitewater-4 tworzą potężny wypływ wody, który może przenieść szczególnie skuteczną terapię w łagodzeniu bólu stóp i nóg.

Dysze whitewater-4 to więcej niż tylko zabawa

Trzy dysze przeciwprądu do pływania Whitewater-4 wytwarzają 606 l przepływu – każda. Dodatkowo przepływ jest regulowany przy pomocy dwóch stopni mocy dla określonych potrzeb treningowych. 

Dysze Jetpods, Orbital i Conp

Wanna z przeciwprądem V150 ma dwa typy dysz hydromasażu. Ich funkcje są odmienne i przeznaczone zarówno dla hydromasażu rekreacyjnego rozluźniającego jak również dla hydroterapii sportowej po intensywnym treningu.

 • Wysoko przepływowa, niskociśnieniowa technika hydromasażu w oparciu o dysze Jetpods zapewnia doskonałą terapię bez wywierania mocnego nacisku w celu rozluźnienia zestresowanych powierzchni tkanek miękkich ciała. Dysze Jetpods to precyzyjny hydromasaż dla określonych grup mięśni ciała wymagających działania.
 • Dysze Orbital Jetpods zapewniają dynamiczny ruch obrotowy dysz, bardziej przypominający sportowy masaż, skupiając ruch na powierzchni skóry i miękkiej tkance.
 • Dysze Conp Jetpods zapewniają delikatniejszy ruch szwedzkiego masażu po powierzchni skóry, zapewniając lekki relaks.

Opcje dodatkowe PREMIUM

 • System nagłośnienia - Bluetooth, 2 głośniki
 • Opcje dźwięku - Port audio, zestaw sterowania dźwiękiem RF
 • Oświetlenie wewnętrzne - Oświetlenie LED Starlight™
 • System uzdatniania – Lampa UV, Ozonowanie
 • Sprzęt aquafitness – Rower aquabike*, bieżnia Jogging*
 • System wioślarski - Zestaw do oporu i wiosłowania
 • Nauka pływania – Pętla z uchwytem biodrowym
 • Schodki zewnętrzne - Barnwood lub Kasztan (lewa lub prawa strona)
 • Pokrywa termiczna – Składana z podnośnikami lub rolowana
 • Połączenie bezprzewodowe - ControlMySpa™ RF

Więcej na temat wanny z przeciwprądem V150 serii Vector21

* Do wyboru w sklepie vitamela.com


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj