Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Bieżnia pływacka H2X 13E Therapool

Przygotowany na trening aqua fitness, strumień z wtryskiem powietrza, podwójna prędkość przeciwprądu...

Bieżnia pływacka H2X 13E Therapool to w pełni kompaktowy basen rekreacyjny gotowy do instalacji w ogrodzie lub wewnątrz domu. Idealny dla osób pragnących uprawiać trening aqua fitness i pływanie w zaciszu domowym. W wersji instalacji standardowej na płycie fundamentowej nie wymaga specjalistycznych przyłączy wodnych. Technologia wykonania bieżni treningowej pozwala na użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Zewnętrzny wygląd bieżni treningowej i niecki wewnętrznej można dopasować kolorystycznie według dostępnych opcji. Wytrzymałe płaskie dno wanny umożliwia posadowienie dodatkowego sprzętu aqua fitness; bieżnię aquajogging lub rower aquabike.UWAGA! Na zdjęciu z opcjonalnym antypoślizgowym systemem podłogowym Comfort

Standardowe funkcje

Hydrotherapy - Wyprofilowane fotele terapeutyczne i regulowane dysze masujące pomagają znaleźć ulgę w bólach mięśni i osiągnąć spokój ducha. (więcej)

EcoPur® Charge - Czysta, przejrzysta woda, bez chemikaliów, których nie potrzebujemy. EcoPur Charge wykorzystuje minerały, takie jak miedź i cynk, do oczyszczania wody i usuwania brudu, bakterii i glonów. (więcej)

Bio-Magnetic Therapy System - System terapii biomagnetycznej zawiera strategicznie rozmieszczone magnesy, które łagodzą stany zapalne, poprawiają krążenie i pobudzają reakcje układu nerwowego. (więcej)

Water Features - Wodospady w Swim Spa są kojące do oglądania i słuchania, tworząc przyjemną atmosferę Twojego otoczenia. (więcej)

H2Xercise™ Fitness System - Ćwiczenia w wodzie to świetny sposób na osiągnięcie celów fitness. Większość wanien kąpielowych H2X jest wyposażona w system fitness H2Xercise, który obejmuje drążki do wiosłowania i linki oporowe. (więcej)


Dekor powłoki akrylowej wanny SPAKolor obudowy wanny SPAUWAGA! Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Opcje Premium

Nonslip, Comfort Floor System - Antypoślizgowy, komfortowy system podłogowy zapewnia bezpieczeństwo dzięki unikalnemu połączeniu przyczepności i amortyzacji. (więcej)

Gwarancja

  • 10 LAT - Struktura Spa

  • 7 LAT - Powierzchnia powłoki

  • 5 LAT - Sprzęt

  • 5 LAT - Hydraulika

  • 5 LAT - Odrzutowce

  • 3 LATA — antypoślizgowy, komfortowy system podłogowy

  • Dożywotnia — listwa przypodłogowa Duramaster Polymer™

  • 1 ROK - System oświetlenia LED*

  • 1 ROK - System Maszt3rPur*

  • 1 ROK - Sprzęt audio

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj