Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna SPA z przeciwprądem V150W SWIM SPA (ATV™)

Wanna SPA z przeciwprądem V150W SWIM SPA (ATV™) - to 10-osobowe hybrydowe SPA kąpielowe, idealne na imprezy i zabawy rodzinne.

UWAGA! Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Produkt jest zamawiany indywidualnie wg ściśle określonych potrzeb użytkownika. Wannę Swim Spa można kupić lub wynająć w *wyznaczonym okresie. Zainteresowane osoby i podmioty prosimy o kontakt bezpośredni z doradcą handlowym.

Wanna z bieżnią pływacką V150W Marquis Aquatic Training Vessels™


Seria V150W Swim & Workout Vessel ma wszystkie atrybuty wanny Swim V150, z tą róznicą, że zapewnia dużej przestrzeni do ćwiczeń na rowerze aqua bike, joggingu, wiosłowania, pływania w miejscu, treningaqua fitness lub po prostu zabawa. To osobista, wielofunkcyjna siłownia wodna, jest idealna dla każdego wieku i poziomu sprawności.

V150W ma cztery dysze Whitewater-4 ™ do wytwarzania przeciwprądu pływackiego i 21 Jetpodów w strefie hydroterapii - w tym dwa Jetpody na nogi do kojącego masażu stóp i nóg. Cztery fotele do masażu zapewniają ogromne korzyści terapeutyczne.


Wanna dodatkowo wyposażona jest w trzy dysze 4-strumieniowe umożliwiające pływania, dzięki w pełni regulowanej kontroli przepływu można dopasować moc do swoich umiejętności pływackich. Uzupełnieniem są pojedyncza opaska lub opcjonalny zestaw do wiosłowania oporowego, aby uzyskać jeszcze więcej wariantów treningu aqua fitness. Dzięki wszechstronnej budowie ten model wanny SPA doskonale nadaje się na towarzyskie spotkania z przyjaciółmi i rodzinną imprezę!

Opis techniczny produktu


Wanna SPA V150W to wanna nowej generacji z systemem Vector Optimized Laminar Therapy (VOLT ™), sterowaniem przepustnicą V3 i futurystycznymi Jetpodami, które dają pełną kontrolę nad wrażeniami . Te same dysze Whitewater-4, które znajdują się w modelach treningowych ATV, dodają potężny przepływ strumienia wody hydrodynamicznego. Długość i prawdziwa (109 cm) głębokość pływania pozwalają pływakom rekreacyjnym na pełną gamę ruchów i mnóstwo miejsca na kąpiel dla dzieci na całej powierzchni niecki basenu.

REGULACJA SYSTEMU VOLT ZABEZPIECZENIA

System VOLT to nowa funkcja kontrolna do hydroterapii i regulowanej wydajności mocy strumienia dysz hydromasażu. Podczas gdy pompy generują przepływ, przepustnica Variable Velocity Valve (V3) kieruje optymalna moc do określonych miejsc i dysz pływackich. Dysze V150 Jetpods i Whitewater-4 zapewniają odpowiednia moc przeciwprądu pływackiego. Wygodna przyciskowa nawigacja elektroniczna utrzymuje „wszystkie systemy w ruchu” na ustawionym parametrze.

System hydroterapii VOLT jest umieszczony na dnie basenu V150 i aktywuje moc jedno lub dwustopniową o wydatku 606 l/min lub 1363 l/min. Wydajność pomp maksymalizuje przepływ laminarny: przepływ laminarny zapewnia maksymalne natężenie przepływu i znaczne korzyści z hydroterapii, ponieważ nie występują prądy krzyżowe i wiry wody.

WHITEWATER-4 JETS TO WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZABAWA

Trzy dysze do pływania Whitewater-4 wytwarzają 606 l przepływu, z którego korzystają pływacy rekreacyjni. Dodatkowo przepływ jest regulowany w górę lub w dół do określonych potrzeb. Nawet początkujący pływacy mogą cieszyć się zmiennym prądem.

Wysoko przepływowa, niskociśnieniowa technika zapewnia doskonałą terapię bez wywierania dodatkowego nacisku. Directional Jetpods są przeznaczone do precyzyjnego hydromasażu dla określonych grup mięśni ciała.
Orbital Jetpods zapewniają dynamiczny ruch obrotowy dysz, bardziej przypominający sportowy masaż, skupiając ruch na powierzchni skóry i miękkiej tkance.
Conp Jetpods zapewniają delikatniejszy ruch szwedzkiego masażu po powierzchni skóry, zapewniając lekki relaks.

Wyróżniający się kolorem czerwony zawór V3 i dwie dysze Whitewater-4 tworzą potężny wypływ wody, który może przenieść szczególnie skuteczną terapię w łagodzeniu bólu stóp i nóg.

ATV V150 basen kąpielowy


Spa kąpielowe Vector21 V150 zapewnia przepływ i siłę niespotykaną wcześniej w innych modelach SPA
  • kontrola i wszechstronność niezrównana w żadnej innej zaawansowanej podobnej koncepcji systemu
  • indywidualne sterowanie i kontrola, a także doskonale zaprojektowana całość zapewnia łatwość transportu i obsługi na miejsce instalacji.

UWAGA


* Marquis & ATV zastrzega sobie prawo do ulepszania, modyfikowania lub zaprzestania produkcji produktów w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wymiary są przybliżone.

* Obrazy mają wyłącznie charakter ilustracyjny

* Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej.

* Dodatkowe wyposażenie oraz warunki techniczne instalacji stanowią oddzielny koszt i wymagają konsultacji z doradcą handlowym.

Produkt jest zamawiany indywidualnie wg ściśle określonych potrzeb użytkownika. Wannę Swim Spa można kupić lub wynająć w wyznaczonym okresie. Zainteresowane osoby i podmioty prosimy o kontakt bezpośredni z doradcą handlowym.

UWAGA


* Marquis & ATV zastrzega sobie prawo do ulepszania, modyfikowania lub zaprzestania produkcji produktów w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wymiary są przybliżone.

* Obrazy mają wyłącznie charakter ilustracyjny

* Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej.

* Dodatkowe wyposażenie oraz warunki techniczne instalacji stanowią oddzielny koszt i wymagają konsultacji z doradcą handlowym.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj