Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Luksusowe SPA Laguna Plus PLATINUM PL 7938

Luksusowe SPA Laguna Plus PLATINUM PL 7938 - 6 miejsc z systemem hydromasażu U-Select. Trzy pompy zasilające (3 x 6.0 BHP).

Wanna z hydromasażem Laguna Plus serii PLATINUM ma 93 dysze oraz możliwość wyboru systemu U-Select na jednym z miejsc siedzących oraz ekskluzywny regulowany system wyboru trybu pracy hydromasażu (ATS™Plus). Wanna może pomieścić do 6 osób. Każde głębokie miejsce jest wyposażone w zagłówek. Każda wanna serii PLATINUM jest wyposażona w miejsce adaptacyjne do temperatury wody.

Profesjonalny masaż zapewniają w pełni ręcznie regulowane dysze Velocity™. Przemyślne rozmieszczenie, zapewnia jak najwięcej korzyści z sesji hydroterapii. Pełnowymiarowe miejsca leżące, fotele kapitańskie dopasowują się do ciała, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i relaksu. Odpowiednia ergonomia siedziska eliminuje zjawisko wypływania ciała podczas silnego hydromasażu. Dodatkowo specjalnie opracowany system dławienia dysz przez ciało, zapobiega przeciążeniu pompy hydromasażu i pojawianiu się nieprzyjemnych odgłosów. (Tru Blue™ Vacuum Safety Break).


Wanna SPA Laguna Plus


Opcje STANDARD

 • U-SELECT - przed zakupem wanny SPA można wybrać jeden z dziesięciu paneli U-Select o różnej konfiguracji i umieścić go w wybranym przez siebie miejscu hydroterapii. Po otrzymaniu zlecenia zamontowania panelu U-Select jest wbudowany bezpośrednio w wybrane miejsce i nie jest zamienny. Opcja jest szczególnie przydatna dla osób poszukujących sprecyzowanego typu masażu na określone partie ciała.
 • KOOL SEAT - miejsce te pozwala ciału dostosować się do nowej temperatury niezależnie od tego, czy wchodzimy do SPA, czy wychodzimy z niego. Miejsce te jest zaprojektowane tak by użytkownicy SPA byli na wpół zanurzeni w wodzie. Taka pozycja sylwetki pozwala na swobodne dostosowanie się z jednej temperatury do drugiej. Umiejętne korzystanie z tego miejsca zdecydowanie poprawia komfort kąpieli w wannie SPA.
 • EKSKLUZYWNE DYSZE VELOCITY™ - nasze różne typy dysz oferują wiele korzyści dla skutecznej hydroterapii. Dysze Velocity™ są rozmieszczone w różnych konfiguracjach, tak aby dostarczać unikalny masaż hydroterapeutyczny, który precyzyjnie dociera na odpowiednią głębokość do określonych obszarów miękkich tkanek ciała.
 • AQUATIC AIR THERAPY™ (AAT) JETS – to trzy rodzaje dysz AAT™ współpracujące z pierścieniem masującym, by zapewnić najlepszy masaż hydroterapeutyczny na bóle mięśni i bolące stawy. Trzy typy dysz to; FlexJet™, DuoJet™ i Precision Jet™ decydują one o jakości zabiegów hydroterapeutycznych wzmacnianych struga powietrza.
 • AQUATIC AIR THERAPY™ (AAT) - tworzy strumienie powietrza i wody dzięki technologii silników odrzutowych, tak by stworzyć potężne korzyści terapii dla tkanek miękkich. Połączenie trzech różnych wzorów przepływu strumienia wody i powietrza zapewniają zabieg regeneracyjny dla obolałych mięśni i zmęczonych stawów.
 • ADJUSTABLE THERAPY SYSTEM™ (ATS) - nasze opatentowane miejsce terapii ATS Plus** wyposażone jest w indywidualna pompę i panel sterowania, który umożliwia personalizację masażu do dziewięciu różnych poziomów ciśnienia. Panel dysz można zaprogramować tak, by emitował różne typy masażu w celu dopasowania go oczekiwanego komfortu. Dzięki tej technologii mamy najwyższą jakość spersonalizowanej hydroterapii, jak również ogromne oszczędności energii podczas użytkowania wanny SPA.
 • PODŁĄCZ N PLAY - ten wygodny prosty zestaw obniża koszty uruchomienia wanny SPA, ponieważ można za jego pośrednictwem bez dodatkowych prac i instalacji uruchomić automatycznie pracę wszystkich podzespołów na wymaganych domyślnych parametrach.
 • POMPA ELIMINATOR™ - pompa o mocy 6 BH Cal Spas ma najbardziej niezawodne silniki. Mają mniej ruchomych części i dwie niezależne prędkości wirnika. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia z odwróconym przepływem znacznie jest wydłużamy czas pracy pompy przy maksymalnej wydajności!
 • QUIET CLEAN™ 100% SYSTEM FILTRACJI - 24-godzinna pompa cyrkulacyjna stale i cicho wprawia w ruch wodę. Zapewniając stałą filtrację podgrzanej wody i oszczędności energię, minimalizując pracę pompy zasadniczej. Ta pompa o mocy 2 koni mechanicznych ma wystarczającą wydajność, by zapewnić czystość wanny SPA i zapobiec tworzeniu się stref z stojącą wodą.
 • EKSKLUZYWNA POMPA DEDYKOWANA DLA ATS - dzięki pompie o mocy 2 BH mechanicznych nasze opatentowane miejsce ATS ma dedykowany indywidualny system napędowy hydromasażu wraz z panelem sterowania, który umożliwia personalizację masażu do siedmiu różnych poziomów ciśnienia.
 • TYTANOWY PODGTZEWACZ WODY WHISPER HOT™ -  podgrzewacz wody dla Cal Spas to tytanowa grzałka o mocy 5,5 kW. Grzałka tytanowa Whisper Hot jest  najlepszym rozwiązaniem dla zapewnienia długiej, niezawodnej pracy z wannami SPA, dzięki powierzchniowej warstwie ochronnej jest zabezpieczona przed działaniem związków chemicznych i mineralnych rozpuszczonych w wodzie.
 • CAL SPAS TOUCH4 - nasz panel sterowania to ekran dotykowy, który ułatwia kontrolowanie ustawień w SPA jest zawsze w zasięgu ręki. Pozwala to na szybkie zarządzanie pracą układu hydromasażu, temperaturą wody i wydatku pomp cyrkulacyjnych.
 • EKSKLUZYWNA KONTROLA ATS PLUS - nasze opatentowane miejsce ATS Plus wyposażone jest w indywidualny panel sterowania. Dzięki sterowaniu ATS możemy cieszyć się wysoką jakością spersonalizowanej hydroterapii bez konieczności zmiany miejsca w celu kontrolowania ustawień.
 • FILTR PRZECIWBAKTERYJNY BIO-CLEAN™ z wsadem Teleweir - specjalny środek do zwalczania bakterii. Filtr Systemowy jest formowany w tkaninie filtra i eliminuje reprodukcji szkodliwych mikrobów i bakterii.
 • THERMO-SHIELD™ - nasze panele ścianek bocznych obudowy wanny mają najwyższą jakość izolacji, które są całkowicie bio degradowalna i zawierają mniej odpadów niż tradycyjna pianka poliuretanowa. Dodatkowo nie blokuje przejścia do wewnętrznych podzespołów wanny SPA.
 • PIONOWE PANELE SZAFKOWE CAL PREFERRED™ -  te bardzo wytrzymałe panele mają powierzchnię o strukturze naturalnego drewna i są standardem we wszystkich wannach Cal Spa dostępne w dwóch kolorach, które można dopasować do bezpośredniego otoczenia. 
 • PRZYKRYCIE SPA HYDRO-ARMOR™ - nasza pokrywa wanny SPA jest zbudowana ze zwężającą się krawędzią i kątem skierowany w dół od środka, co zapobiega gromadzeniu się opadów na powierzchni. Wykonane w 100% z materiału o zastosowaniu militarnym - winylowy blat, jest wypełniony i wsparty na stalowych belkach C-Channel o grubości 18 mm.
 • KONSTRUKCJA WANNY Z LAMINATU O STRUKTURZE WŁÓKNISTEJ - opatentowany 7-warstwowy system wzmocniony stalą i drewnem to kombinacja tworząca jedną z najmocniejszych niecek na świecie.
 • KONSTRUKCJA Z DREWNA OBRABIANEGO CIŚNIENIOWO - nasze ramy szafek są odporne na gnicie, korozję i owady. Wykonane z 1-calowego ocynkowanego łącznika ze stali, wstawek narożnych i pionowych stężeń kątowych dla dodatkowego wsparcia belki.
 • RAMA OBUDOWY ZE STALI OCYNKOWANEJ - wykonana jest z wysokiej jakości ocynkowanej rury stalowej 316. Rama wanny z hydromasażem Cal Spas jest niekorozyjna i oferuje wysoki stosunek wytrzymałości do masy, by podeprzeć 
 • KASKADOWY WODOSPAD - wodospady występują w klasycznych kaskadowych lub pionowych stylach fontan i są specyficzne dla każdej serii. Opcje oświetlenia LED poprawiają wygląd każdego wodospadu, zapewniając wrażenia wizualnego piękne.Opcje SPECJALNE

 • PODŚWIETLENIE LED - dodatkowe oświetlenie LED dysz i zaworów.
 • SYSTEM DŹWIĘKOWY FREEDOM™ - obejmuje technologię Bluetooth, wzmacniacz subwoofer i głośniki kostkowe. 
 • MODUŁ WI-FI CAL SPA - 
 • OŚWIETLENIE LED SZAFEK C-LITE™ - dodatkowe oświetlenie narożników zewnętrznych w obudowie wanny SPA. 
 • OZONATOR PURESILK™ - wykorzystanie ozonatorów w komorach z mieszalnikami Mazzie Injectors sprzyja niszczeniu mikroorganizmów i uniemożliwia ich dalszy rozwój. Żadne dodatkowe substancje chemiczne nie muszą być dodawane do wody i nie zakłócają procesu utleniania.
 • HYBRID SANITIZING SYSTEM PURE CURE UV + PURE SILK™ OZON -  ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.
 • SYNERGY LUB HYBRID CLEAR WATER SYSTEM PURE CLEAN™ - ograniczenie stosowania środków chemicznych po przez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.
 • SYSTEM SOLI CALPURE™ - bromek sodu (NaBr) jest skutecznym zabójcą bakterii, który powinien być częścią każdego systemu uzdatniania wody w basenie. Nasz opatentowany ciągły cykl sanitarny zabija bakterie, glony i inne organizmy chorobotwórcze, nie wymagając stosowania dodatkowego bromku sodu.
 • IZOLACJA TERMICZNA FULL FOAM THERMO-GUARD™ - dodając pełną piankę do wypełnienia przestrzeni konstrukcji wanny SPA, ograniczamy utratę ciepła z wody kąpielowej. Dzięki czemu obniżamy czas potrzebny na podgrzanie i utrzymanie właściwej temperatury wody.

Dzięki takiej technologii producent Cal Spa zapewnia, że wszystkie wanny SPA są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, oferując gwarancję, która nie ma sobie równych wśród innych producentów.

 

 • 120 miesięcy na nieckę wanny SPA
 • 60 miesięcy na wykonanie produktu
 • 60 miesięcy na podzespoły
 • 60 miesięcy na połączenia hydrauliczne
 • 60 miesięcy na zewnętrzną obudowę wanny

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj