Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Bieżnia pływacka H2X 15 D Challenger

Najlepsza wydajność, bezpowietrzny przeciwprąd VIP, programowalna prędkość...

Bieżnia pływacka H2X 15 D Challenger to w pełni kompaktowy basen rekreacyjny gotowy do instalacji w ogrodzie lub wewnątrz domu. W wersji instalacji standardowej na płycie fundamentowej nie wymaga specjalistycznych przyłączy wodnych. Technologia wykonania bieżni pływackiej pozwala na użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Zewnętrzny wygląd bieżni pływackiej i niecki wewnętrznej można dopasować kolorystycznie według dostępnych opcji. Wytrzymałe płaskie dno niecki wanny umożliwia posadowienie dodatkowego sprzętu aqua fitness; bieżnię aquajogging lub rower aquabike. UWAGA! Na zdjęciu z opcjonalnym antypoślizgowym systemem podłogowym Comfort

Standardowe funkcje

VIP Technology - Unikalna konstrukcja pokrywy przeciwprądu pomaga kontrolować turbulencje i przepływ wody.(więcej)

AquaSpeed VSP™* - Dzięki 25 ustawieniom prędkości przepływu strumienia wody przeciwprądu możesz zwiększyć tempo treningu interwałowego lub wybrać je w przypadku wysiłku wytrzymałościowego.(więcej)

Hydrotherapy - Wyprofilowane fotele terapeutyczne i regulowane dysze masujące pomagają znaleźć ulgę w bólach mięśni i osiągnąć spokój ducha.(więcej)

LED Lighting - Oświetlenie LED poprawia nastrój i ogólną przyjemność pływania w SPA. (więcej)

Xtreme Therapy Cove – dodatkowy panel ma unikalny wzór strumienia, który kieruje się na plecy, biodra, uda i łydki. Praktyczne narzędzie do masażu terapeutycznego. (więcej)

EcoPur® Charge - Czysta, przejrzysta woda, bez chemikaliów, których nie potrzebujemy. EcoPur Charge wykorzystuje minerały, takie jak miedź i cynk, do oczyszczania wody i usuwania brudu, bakterii i glonów. (więcej)

StressRelief Neck & Shoulder Seat - Uwolnij napięcie i ból szyi i ramion dzięki fotelikowi StressRelief Neck and Shoulder Seat. Wyjątkowe dysze bez wody celują w obszar wysokiego napięcia stresu. (więcej)

Bio-Magnetic Therapy System - System terapii biomagnetycznej zawiera strategicznie rozmieszczone magnesy, które łagodzą stany zapalne, poprawiają krążenie i pobudzają reakcje układu nerwowego.(więcej)

Water Features - Wodospady w Swim Spa są kojące do oglądania i słuchania, tworząc przyjemną atmosferę Twojego otoczenia. (więcej)

H2Xercise™ Fitness System - Ćwiczenia w wodzie to świetny sposób na osiągnięcie celów fitness. Większość wanien kąpielowych H2X jest wyposażona w system fitness H2Xercise, który obejmuje drążki do wiosłowania i linki oporowe. (więcej)


Dekor powłoki akrylowej niecki SPAKolor obudowy wanny SPAUWAGA! Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Opcje Premium

Nagłośnienie Fusion Air - Przesyłaj swoją ulubioną stację lub playlistę przez Bluetooth®. Zestaw stereo swim spa zawiera do czterech wewnętrznych, wodoodpornych głośników i subwoofera, aby zmaksymalizować jakość dźwięku. (więcej)

Maszt3rPur - System zarządzania wodą który zmniejsza ilość chemikaliów takich jak; chlor, których musisz używać bo utrzymuje naturalną czystość wody w SPA (więcej)

Nonslip, Comfort Floor System - Antypoślizgowy, komfortowy system podłogowy zapewnia bezpieczeństwo dzięki unikalnemu połączeniu przyczepności i amortyzacji. (więcej)

Axis Cover System - Niezależnie od tego, czy szukasz prostego rozwiązania do obsługi przykrycia Swim Spa, czy też chcesz wytrzymałego pokrowca do SPA, Axis Cover łączy te dwie funkcje.(więcej)

Gwarancja

  • 10 LAT - Struktura Spa

  • 7 LAT - Powierzchnia powłoki

  • 5 LAT - Sprzęt

  • 5 LAT - Hydraulika

  • 5 LAT - Odrzutowce

  • 3 LATA — antypoślizgowy, komfortowy system podłogowy

  • Dożywotnia — listwa przypodłogowa Duramaster Polymer™

  • 1 ROK - System oświetlenia LED*

  • 1 ROK - System Maszt3rPur*

  • 1 ROK - Sprzęt audio

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj