Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Baseny ogrodowe z przeciwprądem pływackim Swim Pro™ Cal Spas

Baseny treningowe fitness Swim-Pro™

Nowoczesne baseny fitness
 
SWIM PRO™/ X Seriess™


Nowoczesny basen z bieżnią pływacką Swim & Fitness Cal Spas pod względem wyposażenia może być dowolnie konfigurowany na etapie decyzji o zakupie lub w późniejszym czasie podczas okresowej modernizacji. Różne typy napędu przeciwprądu pływackiego w oparciu o zespół dysz JET TURBO z regulacją poziomej płetwy pozwalają na dopasowanie basenu do Naszych umiejętności pływackich. Każdy basen z przeciwprądem Swim Pro™/ X Seriess™ daje możliwość pływania na dowolnym dystansie ze zmiennym obciążeniem prędkości przepływu wody a wymagane parametry regulatora Pro Trainer™ mogą być ustawione na potrzeby treningu, zabawy i relaksu.
Szereg opcji w basenie Swim Spa & Fitness Cal Spas ułatwia znalezienie tego, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie i wyznaczonych celów. Wybierz jeden z wielu różnych modeli basenu z przeciwprądem, by zaspokoić wszystkie poziomy sprawności fizycznej. Od modeli dla początkujących, przez entuzjastów zdrowia, po profesjonalnych sportowców.


*Pobierz broszurę basenów Swim-Pro™ Swim & Fitness Spas

Dla osób poszukujących szczególnych informacji o basenach i wannach Swim Spa odsyłamy do zakładki Pytania i odpowiedzi.UWAGA! Prezentowane wanny z bieżnia pływacką i strefą SPA są w wersji standardowego wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym. Ze względu na różnorodność dostępnych rozwiązań funkcjonalnych każda wanna jest przygotowana pod indywidualne zamówienie.
Basen z przeciwprądem Swim Pro F-1325

Basen z przeciwprądem Swim Pro F-1325 - jednokomorowy ze strefą SPA, przeznaczony do użytku w małych klubach aqua fitness oraz jako prywatny basen w domu lub ogrodzie.

od: 128 300,00 PLN

kup
Basen z przeciwprądem FREESTYLE F-1437

Basen z przeciwprądem FREESTYLE F-1437 - jednokomorowy, przeznaczony do użytku w małych klubach aqua fitness oraz jako prywatny basen w domu lub ogrodzie.

149 500,00 PLN

kup
Basen z przeciwprądem COMMANDER F-1655

Basen z przeciwprądem COMMANDER F-1655 - jednokomorowy ze strefą SPA, przeznaczony do użytku w małych klubach aqua fitness oraz jako prywatny basen w domu lub ogrodzie.

od: 165 500,00 PLN

kup
Basen z przeciwprądem OLYMPIAN Cal Spas

Basen z przeciwprądem OLYMPIAN Cal Spas z wydzieloną strefą hydromasażu, przeznaczony do użytku domowego w małych klubach fitness lub przydomowym ogrodzie.

209 500,00 PLN

kup

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj