Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Indywidualne ćwiczenia aerobowe w wannie SPA lub basenie

Rowery i bieżnie do ćwiczeń w basenie

Ćwiczenia z  aquabike to efektywny trening 

Rowery Hydrorider® / Energy Bike®

 

Systematyczny kilkunastominutowy interwałowy trening ze stacjonarnym rowerem aquabike Hydrorider® lub Energybike® w basenie kąpielowym skutecznie i szybko poprawia stan kondycji naszego ciała. Pomaga również w utrzymaniu odpowiedniej ilości wody w organizmie. Dzięki systematycznym ćwiczeniom, minimum dwa razy po 30 minut w tygodniu, uchroni nas przed wzdęciami i nadmiarem wody w organizmie - cellulitu! Aquabike zapewnia bezpieczny trening wodny, każdemu bez względu na wiek! Może być on realizowany indywidualnie w domu lub w grupie.
Trening ma charakter wytrzymałościowy i wpływa na intensywne spalanie kalorii od 600 do 1200 podczas jednych zajęć od 30 do 40 min, wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Ćwiczenia aerobowych wykonywanych za pośrednictwem rowerków Hydrorider® lub Energybike®

zanurzonych w wodzie. Można pedałować w dwie strony - do przodu i do tyłu, ze zmiennym obciążeniem. Podczas jazdy na rowerze możemy dodatkowo wykonywać wiele ćwiczeń górnych partii ciała np.; skłony tułowia, kiwanie głową, ćwiczenia na ręce, ramiona i przedramiona.

 

Zalety treningu!

 

Opór wody powoduje inny wysiłek; serce bije wolniej o 10% niż przy takim samym wysiłku na wolnym powietrzu. Delikatny masaż wywołany ruchem obrotowym nóg i dysz hydromasażu działa destrukcyjnie na pokłady cellulitu. Zajęcia na rowerku wodnym i absorbują całe ciało; mięśnie brzucha, ramiona, barki, bez konieczności zsiadania z roweru wodnego. Taki trening z pewnością jest bardziej efektywny i przyjemny dla osoby ćwiczącej. Możemy go realizować zespołowo w basenie lub indywidualnie w zaciszu domowym z wykorzystaniem wanny SPA lub basenu z przeciwprądem co wzmacnia intensywność treningu.

 

Korzyści zdrowotne:

  • kondycji i wytrzymałości
  • zwiększenie pojemność płuc
  • usprawnienie pracy serca i układu krążenia
  • kształtowanie i wzmacnianie mięśnie
  • redukcja tkanki tłuszczowej i ewentualnego cellulitu
  • relaks i odprężenie umysłu

Wszystko to zawdzięczamy ćwiczeniom aerobowym, masażowi wody oraz działaniu ciśnienia hydrostatycznego.. 

Rower wodny Home Aquabike BASIC

Rower wodny Home Aquabike BASIC do ćwiczeń aquacycling. Konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały.

Cena na zapytanie

Rower wodny Energy Bike BASIC

Rower wodny Energy Bike BASIC do ćwiczeń aquacycling. Konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały.

Cena na zapytanie

Rower wodny Home Aquabike CONSTANT

Rower wodny Home Aquabike CONSTANT do ćwiczeń aquacycling. Konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały.

Cena na zapytanie

Rower wodny Energy Bike CONSTANS

Rower wodny Energy Bike CONSTANS do ćwiczeń aquacycling. Konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały + powierzchnie oporowe.

Cena na zapytanie

Rower wodny Energy Bike VARIANT

Rower wodny Energy Bike VARIANT do ćwiczeń aquacycling. Konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały + powierzchnie oporowe.

Cena na zapytanie

Rower wodny Aqua Bike Easy Line Hydrorider

Aquabike Easy Line Hydrorider to rower wodnym którego konstrukcja i materiały łączące są produkowane wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej. Środek oporu uzyskiwany jest przez specjalnie wyprofilowane pedały.

Cena na zapytanie

Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Hydrorider AquaTreadmill Easy Line bieżnia wodna

Hydrorider AquaTreadmill Easy Line jest to unikalna bieżnia wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Platforma spinningowa składa się z 308 rolek, które obracają się na miękkiej, antywstrząsowej podstawie. Nie mamy do czynienia z żadnym mechanicznym oporem ani żaden mechanizm nie porusza rolek. Użytkownik zmuszony jest do aktywnego poruszania nogami podczas gdy woda stawia naturalny opór i stopy ślizgają się po rolkach.

Cena na zapytanie

Hydrorider AquaTreadmill Professional  bieżnia wodna

Hydrorider AquaTreadmill Professional jest to unikalna bieżnia wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Platforma spinningowa składa się z 308 rolek, które obracają się na miękkiej, antywstrząsowej podstawie. Nie mamy do czynienia z żadnym mechanicznym oporem ani żaden mechanizm nie porusza rolek. Użytkownik zmuszony jest do aktywnego poruszania nogami podczas gdy woda stawia naturalny opór i stopy ślizgają się po rolkach.

Cena na zapytanie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj