Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna ATV Sport z bieżnią pływacką dla zawodowców - dzierżawa, wynajem

Basen treningowy Swim Spa ATV Sport

Najlepsze wrażenia z fizjoterapii
 
w wannie Swim Spa Aquatic Training™


 
Wytrzymałe i wszechstronne wanny - Swim Spa Aquatic Training™  firmy Marquis® zapewniają doskonałą jakość fizjoterapii w wodzie. Wyprodukowane w USA i zaprojektowane do działania w różnych warunkach wodnych, od intensywnego treningu do długodystansowego - kondycyjnego. Wanna z przeciwprądem ATV™ dostosowuje się do Twojego poziomu sprawności i wyznaczonych celów, niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, osoba poszukującą miejsca do przywrócenia sprawności, czy po prostu kochasz wodę i szukasz przyjemnego miejsca do relaksu. 
Ekskluzywna konstrukcja napędu przeciwprądu Whitewater-4 sprawia, że uzyskiwana moc przeciwprądu jest o 40% większa niż za pośrednictwem pomp i turbozespołów JET instalowanych w większości podobnych rozwiązań w ogrodowych basenach z przeciwprądem! Wanny ATV™ charakteryzują się dużą wytrzymałością konstrukcji na przeciążenia. Niecka wanny wykonana jest z poliwęglanu o podobnej strukturze co kadłuby łodzi. Taka technologia zapewnia trwałość i całkowita odporność na działanie promieni UV. Ten typ basenów to najlepsze rozwiązanie do instalacji w ogrodzie na wolnej przestrzeni od zacienienia. 

 

Dostępne są dwie konfiguracje wanny. Wersja SPORT/REKREACJA  ATV 14; 17, oraz wersja specjalna dla sportowców profesjonalnych 17 KONA. Model ten uzyskał certyfikat organizacji IRON MAN. Podstawowa różnica między nimi to moc przeciwprądu i typ dysz napędzających (JET/ TURBOJET). Przeciwprąd wyposażony jest w regulację dwustopniową.

Zupełnie inną funkcjonalność prezentują modele ATV™ 150W/PWanny są ukierunkowane na rekreacje i zabawę oraz trening aqua fitness.


*Pobierz katalog Aquatic Training Vessels™ (ATV™) 2022

Dla osób poszukujących szczególnych informacji o basenach i wannach Swim Spa odsyłamy do zakładki Pytania i odpowiedzi.UWAGA! Prezentowane wanny z bieżnia pływacką i strefą SPA są w wersji standardowego wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym. Ze względu na różnorodność dostępnych rozwiązań funkcjonalnych każda wanna jest przygotowana pod indywidualne zamówienie.
Wanna Swim Spa treningowa ATV 14 SPLASH

Profesjonalny trening pływacki i kondycyjny ze skróconą długością do 14 stóp

Cena na zapytanie

Wanna Swim Spa treningowa ATV 14 SPORT

Profesjonalny trening pływacki i kondycyjny ze skróconą długością do 14 stóp, wzmocniony przeciwprąd.

Cena na zapytanie

Wanna Swim Spa treningowa ATV 17 SPORT

Profesjonalny trening pływacki i kondycyjny z pełną długością do 17 stóp, wzmocniony przeciwprąd.

Cena na zapytanie

Wanna Swim Spa treningowa ATV 17 KONA

Profesjonalny trening pływacki i kondycyjny z pełną długością do 17 stóp, wzmocniony przeciwprąd TURBO.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj