Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna z hydromasażem Seria PATIO ™ SPAS

Seria PATIO™ SPAS

Kolekcja Patio Plus

SPA ogrodowe Seria PATIO™PLUS
Hydroterapia w otoczeniu najbliższych

Ogrodowe terapeutyczne wanny serii Patio™PLUS to kolekcja łącząca w sobie klasyczne wzornictwo i nowoczesną technologię dopasowaną do otoczenia. Podkreślając swój własny styl. Dzięki nim możemy skorzystać z hydroterapii dla całego ciała, a dostępne funkcje podnoszą komfort hydroterapii w każdych warunkach klimatycznych.

Kolekcja Patio™Spa, zapewnia relaks za naciśnięciem jednego przycisku dzięki naszej ekskluzywnej technologii Plug-N-Play. Pozwala ona na szybką i wygodną instalację ze standardowym napięciem 230V. Patio™Spa ze względu na konfigurację i wielkość dostępnych modeli, serię tą dedykujemy dla grupy osób ceniących sobie intymność i chęć przebywania z osobą najbliższą w czasie gorących kąpieli.

Opcje specjalne

W wanie Patio™Plus Spas dostępna jest opcja dodatkowej pompy o mocy BHP 6.0. Wytwarza ona silny strumień wody, tak by jeszcze bardziej wzmocnić korzyści hydroterapii.


 
Dla osób poszukujących więcej informacji o opcjach wyposażenia SPA Cal Spas odsyłamy do zakładki:

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj