Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Terapeutyczne wanny ogrodowe SERIA SPA ESCAPE ™

Seria ESCAPE™ SPAS


Terapeutyczne wanny Escape™Spas 
 
Ucieczka od męczącej codzienności 
 staje się faktem ...


Wanny Cal Spa Escape™Spas są przeznaczone do codziennych ulubionych zabiegów terapii w ściśle określonej konfiguracji. Regulowane elementy sterujące SPA pozwalają na w pełni kontrolowanie doznań relaksacyjnej hydroterapii na koniec każdego dnia. Dopasowanie poszczególnych funkcji do swoich preferencji pozwala na szybkie uruchomienie zabiegów hydroterapii. Stworzenie własnego pakietu hydroterapii skutecznie zmniejsza ból w konkretnych obszarach Twojego ciała. Dodatkowe opcje takie jak ATS lub AAT upewnia Nas o najlepszym wyborze domowej hydroterapii.

Opcje specjalne!

Wanna z hydromasażem serii Escape™Spas  do użytku całorocznego w domu lub ogrodzie, pozwala odprężyć umysł i ciało od codzienności pracy zawodowej i uciążliwych dojazdów do pracy, Escape™Spas  to droga do świata spokoju - w zaciszu własnej przestrzeni życiowej.
Każdą wannę terapeutyczna możemy wyposażyć w ekskluzywne funkcje hydromasażu;

 

Dla osób poszukujących więcej informacji o opcjach wyposażenia SPA Cal Spas odsyłamy do zakładki:

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj