Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Profesjonalna hydroterapia dla całego ciała i relaks dla umysłu

Profesjonalne wanny SPA Michael Phelps

Profesjonalna hydroterapia w wannie SPA
 
Seria Legend Michael Phelps

Różnica między najlepszymi a wszystkimi innymi sprowadza się do wydajności. Zatem nie mówmy o ilości a raczej tym co uzyskujemy. Z chwilą kiedy znajdziemy się w wannie SPA Michael Phelps od razu poczujemy się komfortowo w dopasowanych do kształtu ciała siedzeniach, idealnie rozmieszczone dysze zapewnią profesjonalną ukierunkowaną hydroterapię dla całego ciała. Kolorowy panel wyświetlacza ułatwia sterowanie każdą funkcją wanny SPA. Dzięki wyposażeniu Premium, Fusion Air Sound System i Dream Lighting jeszcze bardziej podnosimy komfort relaksu.Każda profesjonalna wanna SPA Legend Michael Phelps w trzech dostępnych modelach LSX 700/800/900 ma regulowane dysze pozwalające kierować wodą i regulować ciśnienie, zapewniając profesjonalny masaż. Można wybrać zabieg na całe ciało lub skoncentrować masaż na szyi i ramionach. Łatwo dostosowując temperaturę do 36°C stopni, podnosząc korzyści płynące z dedykowanej hydroterapii: 

  • StressRelief Neck and Shoulder Seat™ 
  • Master Blaster® Foot Massage Therapy 
  • Master Force™ Bio-Magnetic Therapy System 
  • Ekskluzywne orbity Jets

Jedyna dostępna TERAPIA MAGNETYCZNA w profesjonalnej 
 wannie SPA Michael Phelps serii Legend.

Profesjonalny system biomagnetycznej terapii Master Force™ oferuje korzyści płynące z terapii magnetycznej w zaciszu wanny z hydromasażem. Terapia magnetyczna jest stosowana od wieków, aby pomóc złagodzić ból, poprawić krążenie, zmniejszyć obrzęk i złagodzić sztywność. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów stosuje terapię magnetyczną w leczeniu problemów z plecami, zapalenia stawów i urazów sportowych. Nasz system biomagnetycznej terapii Master Force™ nakłada strategicznie rozmieszczone magnesy na dwa punkty nacisku za szyją i osiem na ramionach, plecach i siedzeniach w naszym ekskluzywnym fotelu StressRelief Neck and Shoulder Seat™.

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 700

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 700 62 dysze hydromasażu, whirlpool na stopy, trzy pompy o wydajności 5.0 HP

Cena na zapytanie

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 800

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 800 70 dysz hydromasażu, whirlpool na stopy, trzy pompy o wydajności 5.0 HP

Cena na zapytanie

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 900

Profesjonalna wanna SPA MP LSX 900, 72 dysze hydromasażu, whirlpool na stopy, trzy pompy o wydajności 5.0 HP

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj