Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Rower wodny aquabike to widoczne efekty!

Aqua Bike nowoczesny sport!

Rower aquabike to efektywny trening!


Poznaj ofertę Hydrorider® i HydroBike®


Jazda na rowerze wodnym aquabike jest nowoczesną formą treningu fitness w środowisku wodnym, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej (800 – 1000Kcal podczas jednych zajęć) i wysmukla ciało. Masujący wpływ wody jest wyjątkowo skutecznym sposobem walki z cellulitem. Zajęcia w wodzie polepszają wydolność oddechową, zapobiegają żylakom, w znacznym stopniu polepszają kondycję fizyczną i samopoczucie.


Systematyczny trening aquacycling na rowerku aquabike skutecznie i szybko poprawi stan kondycji naszego ciała. Rower aquabike zapewnia bezpieczny trening, każdemu bez względu na wiek! Może być on realizowany indywidualnie w domu z wykorzystaniem wanny Swim Spa np.: Swim Spa 150W ATV™ lub w grupie na basenie publicznym. Ćwiczenia polegają na pedałowaniu na stacjonarnych rowerkach aquabike Hydrorider® lub HydroBike® zanurzonych w wodzie. Inaczej niż na zwykłych rowerach można na nich pedałować w dwie strony - do przodu i do tyłu, a także regulować obciążenia, dopasowując intensywność jazdy do swoich możliwości. Podczas jazdy na rowerze możemy dodatkowo wykonywać inne ćwiczeni górnych partii ciała np; skłony tułowia, kiwanie głową, ćwiczenia na ręce, ramiona i przedramiona.Trening ma charakter wytrzymałościowy i wpływa na intensywne spalanie kalorii od 600 do 1200 podczas jednych zajęć od 30 do 40 min, wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Opór wody powoduje inny wysiłek; serce bije wolniej o 10% niż przy takim samym wysiłku na wolnym powietrzu. Delikatny masaż wywołany ruchem obrotowym nóg i dysz hydromasażu działa destrukcyjnie na pokłady cellulitu. Taki trening z pewnością jest bardziej efektywny i przyjemny dla osoby ćwiczącej. Możemy go realizować zespołowo w basenie lub indywidualnie w zaciszu domowym z wykorzystaniem wanny SPA lub basenu Swim-Pro Swim & fitness Cal Spas. • Zalecany dla ośrodków rekreacyjnych, klubów fitness oraz indywidualnych użytkowników

 • Stanowi niedrogą inwestycję

 • Możliwość przyciągania uwagi wśród nowych klientów niezależnie od grupy wiekowej, zwiększenie klienteli

 • Wszechstronne zastosowanie - różne rodzaje treningów

 • Oferuje możliwość przedstawienia klientom różnych opcji treningu

 • 2 lata gwarancji

 • Prosty w utrzymaniu
   
   


Wszystko to zawdzięczamy ćwiczeniom aerobowym, hydromasażowi wody oraz działaniu ciśnienia hydrostatycznego.Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Wanna SPA Steper wodny Water ° Step®

Wanna SPA Steper wodny Water ° Step® to wanna z hydromasażem wyposażona w steper i przekładnię rąk do ćwiczeń aerobowych dla osób z ograniczonymi ruchami ciała.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike Relax

Wanna Spa°Bike Relax przeznaczona jest do aktywnego wypoczynku w pozycji półsiedzącej z zamontowanym układem korbowym do ćwiczeń aerobowych.

Cena na zapytanie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj