Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Linia jacuzzi ogrodowych SPA Cal Spas

Nasze rekomendacje!


Najlepsze luksusowe wanny ogrodowe 
 z hydromasażem
 Cal SpasZasługujesz na najlepszą markę, która jest również pasją samą w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Baseny i wanny z hydromasażem Cal Spas zmieniają Twoje otoczenie w niezwykły sen, który staje się podstawą sensu dalszego bycia naszej rzeczywistości! Poproś o najnowszy katalog i spełniaj swoje marzenia.


Linia wannien z hydromasażem Cal Spas


Cal Spas ma ponad 50 modeli SPA ogrodowych w 4 podstawowych seriach i kilku opcjach kolorystycznychCal Spas jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących różnych kształtów wanny z hydromasażem. Oprócz tradycyjnych opcji kwadratowych, prostokątnych oferuje również owalne i trójkątne wanny SPA. Dostępne są wanny 3,4,5,6 osobowe oraz specjalne imprezowe 7 i 11 osobowe. Mając w ofercie dwa razy więcej modeli niż większość innych producentów wanien z hydromasażem Cal Spas z pewnością gwarantuje wybór zgodny z oczekiwaniami swoich klientów. Dostępne modele SPA są uszeregowane w 4 seriach. Każda linia ma podstawowe i rozbudowane opcje wyposażenia.


Pierwsza to Linia Patio, która ma osiem modeli z instalacją 230 V, dzięki czemu można je zainstalować bez specjalnych dodatkowych prac elektrycznych. Wanny SPA Patio mieszczą od trzech do sześciu osób.
 
Linia Patio Plus Spas ma dziewięć modeli, z których sześć to zmodernizowane wersje modeli Patio z większą liczbą dysz.


Linia Escape i Platinum, z modelem Plus mają zazwyczaj więcej dysz i dodatkową pompę napowietrzającą lub wodną. Niektóre wanny z hydromasażem mogą mieć więcej standardowych opcji niż zwykła wersja Plus tego samego modelu.


Linia Platinum Plus z czterema podstawowymi modelami ma więcej opcji standardowych niż inne wanny CalSpas serii Escape, Patio. W przypadku tych najwyższej klasy SPA Escape i Platinum można wybrać 10 konfiguracji paneli dysz U-Select dla miejsc siedzących, aby jeszcze bardziej spersonalizować miejsce hydroterapii zgodnie z osobistymi preferencjami.

Opcje specjalne


Cal Spas posiada mnóstwo opcji aktualizacji i funkcji specjalnych np. system hydroterapii Fountain of Youth™, który wykorzystuje rozdrobnienie małych bąbelków powietrznych, tak by zwiększyć zawartość rozpuszczonego tlenu w wodzie. Nadaje wodzie jedwabisty wygląd. Stymuluje regenerację komórek i kolagenu. Kolejnym ekskluzywnym produktem Cal Spas jest fotel z regulowaną terapią ATS™, jedno z miejsc w wybranych modelu SPA ma regulowane osobno ciśnienie hydromasażu. Pozwala to na dalsze dostosowanie hydroterapii poprzez kontrolowanie mocy i rodzaj ciśnień strumieniowych z poziomu niskiego do potężnej ciągłej serii w cyklach interwału.
Technologia filtracji i czystości wody


Oprócz filtracji wody w oparciu o filtry papierowe z rdzeniem antybakteryjnym i odkażania chemicznego, Cal Spas oferuje dodatkowe systemy wspomagające np. opcje wody słonej, lampa UV, Ozonowanie, dodatkowa pompa cyrkulacyjna z programowanym czasem pracy.


Energooszczędność eksploatacji SPA


Jedna z opcji specjalnych pozwala na wybór izolację wanny pełną pianką - bezporową, co jest dobrym pomysłem, jeśli wanna SPA jest umieszczona przez cały rok na zewnątrz a klimat należy do tych bardziej mroźnych.


Cal Spas oferuje otoczenie SPA a więc; schody wejściowe, podesty, półki otwarte i zamykane. Opcje specjalne dla rozrywki obejmują wodospady, fontanny, TV, system audio w oparciu o łącza Bluetooth, dodatkowe oświetlenie LED i moduł Wi-Fi pozwalający na kontrolę zdalną funkcji SPA.
Cal Spas jest doskonałą propozycją na rozpoczęcie zakupów wanny z hydromasażem, ponieważ ma wiele możliwości wyboru. W ofercie czterech linii produktów i ponad 50 modeli wanien z hydromasażem z pewnością znajdą Państwo SPA pasujące do Waszych potrzeb i upodobań.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj