Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Jazda na rowerze aqua bike to same korzyści dla zdrowia!


Zalety treningu aqua bike w indywidualnej wannie z hydromasażem SPA BIKE?


Połączenie jazdy rowerem w wodzie aqua bike w wannie SPA BIKE TONIC z możliwością jednoczesnego korzystania z hydromasażu to idealne rozwiązanie! W rzeczywistości w wodzie ciało waży nie więcej niż 70% jego masy. Odciążone stawy są chronione, dzięki czemu wykonywanie ruchów jest łatwiejsze i bezbolesne. Woda wytłumia ruchy, co zmniejsza praktycznie do zera ryzyko urazów. Dodatkowo odpowiednio umiejscowione dysze z wodnym hydromasażem stymulują masaż dolnych partii ciała. Regulacja przepływu wody pozwala na zwiększanie oporu pedałowania adekwatnie do naszych potrzeb podczas treningu. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o sylwetkę którzy chcą poprawić sprawność fizyczną ciała, swój wygląd i pozbyć się nadmiaru cellulitu.
 • poprawa ogólnej kondycji
 • zwiększenie wydolności układu sercowo – naczyniowego i oddechowego
 • zapobieganie chorobie wieńcowej i nadciśnieniowej
 • zwiększenie masy i mineralizacji kości
 • zapobieganie osteoporozie
 • sposób na cellulit
 • znaczna redukcja tkanki tłuszczowej
 • doskonała zabawa i relaks

Ćwiczenia aerobowe w wannie SPA BIKE, najlepszy sposób na na cellulit i zgrabne nogi!


aquabike pozbądź się celulitu
Ćwiczenia w wodzie przyciągają coraz więcej miłośników aqua fitness, przekonanych o pozytywnych efektach zdrowotnych organizmu i fizycznych dla ciała.

Jaka tajemnica tkwi w treningach z rowerem wodnym aquabike w wannie SPA BIKE TONIC? Opór wody powoduje łagodny bezpieczny wysiłek a delikatny równoczesny masaż ma wiele dodatkowych zalet; serce bije wolniej o 10% niż przy takim samym wysiłku na wolnym powietrzu, tłuszcze są spalane w pierwszej kolejności. Delikatny masaż wywołany ruchem obrotowym nóg jak również po przez dysze wodne dział destrukcyjnie na pokłady cellulitu i widoczne powierzchnie struktury "skórki pomarańcza". Istotnym elementem każdego treningu jest ścisłe realizowanie tempa wykonywania ruchów obrotowych na pedałach roweru połączonych z pracą całego ciała po przez zmianę pozycji, (trening interwałowy).

Właściwie wykonany trening na rowerze aquabike w wannie SPA BIKE TONIC pozwala udoskonalić nie tylko sylwetkę ale także pomaga w utrzymaniu odpowiedniej ilości wody w organizmie. Jazda rowerem aquabike minimum dwa razy w tygodniu, uchroni nas przed wzdęciami i nadmiarem cellulitu! Normalnie woda stanowi około 65% masy naszego ciała, ale w niektórych przypadkach ta równowaga może być zaburzona. Wówczas ciało przechowuje więcej wody niż usuwa co powoduje obrzęk powierzchni ciała widoczny szczególnie na nogach i kostkach stóp.

Systematyczny trening doskonale kształtuje sylwetkę mięśni nóg, pośladki, wprawia w większą elastyczność kręgosłup. Pół godziny treningu aquabike odpowiada godzinnej jeździe na tradycyjnym rowerze.

Uwaga: aquabike znane jest również jako aquacycling, hydrobike, woterbike, spabike lub aquavelo

Jak często ćwiczyć na rowerze aqua bike? Regularny trening, prawidłowe ćwiczenia, optymalny czas!


Aby walczyć z utrzymaniem właściwego poziomu wody w organizmie w długim okresie, zaleca się regularne ćwiczenia fizyczne oraz stosowanie odpowiedniej diety. Idealne tempo z wykorzystaniem roweru aquabike to trening dwa lub trzy razy w tygodniu. Potrzeby treningowe zmieniają się również wraz z wiekiem. Po czterdziestym roku życia organizm nie ma już tak doskonałego systemu zdolnego do przetwarzania nadwyżki energetycznej odkładające się w organizmie. Złota zasadą jest utrzymywanie systematyczności jakiegokolwiek treningu fizycznego.

Ćwiczenia aquabikie w wannie SPA BIKE TONIC są doskonałe przy konieczności nadrobienia zaległości z dłuższego czasu braku aktywności ćwiczeń. Rozpoczęcie ćwiczeń w tym czasie powinno charakteryzować się większą ilością sesji treningowych każda po 30 min. Okres trwania treningu min. jeden miesiąc każdego dnia by później przejść do rytmu co dwa-trzy dni po 40 min. Wymierne efekty uzyskujemy po 2-3 miesiącach. Ostateczna ilość sesji jest uzależniona od osobistych preferencji.

Proszę pamiętać iż osiągnięcie oczekiwanych efektów nie jest dane na zawsze i warto wracać do treningów okresowych!


Zachęcamy do korzystania z lokalnych klubów typu AQUANTA Studio Aquabike, gdzie są indywidualne wanny SPA BIKE TONIK, SPA BIKE RELAX, lub BASEN SWIM SPA z rowerem wodnym aqua bike. Pozwalają one na efektywny trening o każdej porze roku i są dostępne dla każdej grupy wiekowej osób chcących poprawić swój stan zdrowia i kondycji fizycznej ciała.

Przekonaj się sam jak wygląda nowoczesny trening w wodzie z wykorzystaniem wanny SPA BIKE TONIC
Aqua bike w indywidualnej wannie SPA BIKE! Elastyczny harmonogram dopasowany do własnych potrzeb!


Jazda na rowerze w wodzie w indywidualnych wanna SPA BIKE to idealne połączenie sportu i relaksu bez obciążenia, bólu. Trening jest dopasowany do Twojego tempa, dzięki odpowiednio skonfigurowanej regulacji i zaprogramowanemu systemowi informującemu o zmianach w wykonywanych ćwiczeniach aerobowych.
 • poprawa ogólnej kondycji
 • zwiększenie wydolności układu sercowo–naczyniowego i oddechowego
 • zapobieganie chorobie wieńcowej i nadciśnieniowej
 • zwiększenie masy i mineralizacji kości
 • zapobieganie osteoporozie
 • sposób na cellulit, reguluje poziom wody w organizmie
 • znaczna redukcja tkanki tłuszczowej
 • Wygładza nogi (zanik efektu skórki pomarańcza), oraz zapewnia lepsze krążenie krwi

Wanny z rowerami aqua bike są dostępne i otwarte dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od wieku i poziomu sportu. Ta aktywność pozwala każdemu odkryć zalety płynnej, wydajnej, pobudzającej i ekskluzywnej aktywności!
Skoncentrowany indywidualny trening nie wymusza ścisłego harmonogramu w dużych mało zdyscyplinowanych grupach. Sam lub w towarzystwie, ćwicz aqu bike codziennie od 9h do 21h - solo lub w duecie w indywidualnych kabinach.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj