Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Zapoznaj się z funkcjami i opcjami wyposażenia wanny SPA Cal Spas


Podstawowe wyposażenie wanny Cal Spas Opcje dodatkowe wanny z hydromasażem....


Precyzyjna technika trafia do każdego basenu Cal Spas Swim Pro, dzięki czemu każde miejsce jest ergonomiczne zaprojektowane, by zapewnić najlepszy komfort. Konfigurowalne opcje hydroterapii i regulowane strumienie wody hydromasażu, strumienia przeciwprądu zapewniają najwyższą jakość aktywnej rekreacji w wodzie. Oto najważniejsze funkcje dostępne w basenach Swim Pro oraz wannach SPA.


TERAPIA HYDROMASAŻEM


U-SELECT. Przed zakupem wanny SPA można wybrać jeden z dziesięciu paneli U-Select o różnej konfiguracji i umieścić go w wybranym przez siebie miejscu hydroterapii. Wbudowany panel bezpośrednio w wybrane miejsce i nie jest zamienny. Opcja jest szczególnie przydatna dla osób poszukujących sprecyzowanego typu masażu na określone dolegliwości i bóle. Opcja dostępna w serii Platinum Spa.MIEJSCE NA ŁAWCE. Kiedy mamy znacznie więcej osób chcących skorzystać z kąpieli, ławka Cal Spas Bench Seat może być doskonałym rozwiązaniem. Połączone miejsca siedzące umożliwiają gościom łatwe przemieszczanie się i zapewniają swobodę bliskości. Salonik pod siedziskiem ławki jest przestronny i może swobodnie pomieścić stopy większej grupy osób korzystających z kąpieli równocześnie.ERGONOMIA MIEJSC TERAPII. W fotelu hydroterapii znajdują się precyzyjnie rozstawione dysze SPA, powodujące ucisk na górne i dolne partie ciała podczas hydroterapii. Ergonomiczne profile siedzisk zapewniają stabilną pozycję nie powodującą efektu wypływania ciała. Dzięki temu mamy stały komfort i relaks, a hydroterapia w wannie SPA od Cal Spas sprzyja efektywnej hydroterapii na całej jego powierzchni.COOL SEAT. Miejsce te pozwala ciału dostosować się do nowej temperatury niezależnie od tego, czy wchodzimy do SPA, czy opuszczamy je. Miejsce te zaprojektowano tak by użytkownicy SPA byli na wpół zanurzeni w wodzie. Taka pozycja sylwetki pozwala na swobodne dostosowanie się z jednej temperatury do drugiej. Umiejętne korzystanie z tego miejsca zdecydowanie poprawia komfort hydroterapii.EKSKLUZYWNE DYSZE CANDY CANE™ - posiadają opatentowaną konstrukcję ze stali nierdzewnej. Candy Cane o gładkiej czarnej powierzchni, podkreślają nowoczesny styl i ekskluzywny wygląd. Doskonała wykonana technologia skupia się na precyzyjnym masażu; tkanek głębokich i miękkich. Masaż dla dużych powierzchni ciała daje gwarancję satysfakcji i zadowolenia z hydrterapii.EKSKLUZYWNE DYSZE VELOCITY™. Nasze różne typy dysz oferują wiele korzyści dla skutecznej hydroterapii. Kompozycja stali nierdzewnej i mieszanki materiału z trzciny to idealne połączenie - odporne na zmienne parametry wody SPA. Teraz do minimum ograniczamy blokowanie i zapychanie się dysz. Delikatna powierzchnia dysz zapewnia komfort hydroterapii.AQUATIC AIR THERAPY ™ (AAT) JETS


Trzy rodzaje dysz AQUATIC AIR THERAPY ™ współpracujące z pierścieniem masującym, by zapewnić najlepszy masaż hydroterapeutyczny na bóle mięśni i bolące stawy. Trzy typy dysz to; Flex Jet ™, Duo Jet ™ i Precision Jet ™ decydują o jakości zabiegów hydroterapeutycznych.
PRECISION ™ JET Precision ™ Jet dostarcza idealną mieszankę strumienia wody z pęcherzykami powietrza, tak by dotrzeć do określonych obolałych obszarów ciała, podczas gdy miękki przyległy pierścień dysz zapewnia ulgę w czasie kontaktu z ciałem.

FLEX JET ™ Dysza FLEX Jet ™ dostarcza delikatny, ale precyzyjny strumień wody do bardziej delikatnych obszarów ciała, takich jak nadgarstki, stawy i inne wrażliwe mięśnie.

DUO JET ™
Dysze DUO Jet ™ są idealne dla większych powierzchni ciała, w tym dolnej części pleców, nóg i ramion.

AQUATIC AIR THERAPY ™ (AAT) Tworzy strumienie powietrza i wody dzięki technologii silników odrzutowych, tak by stworzyć potężne korzyści terapii dla tkanek miękkich. Połączenie trzech różnych wzorów przepływu strumienia wody i powietrza zapewniają zabieg regeneracyjny dla obolałych mięśni i zmęczonych stawów.

ADJUSTABLE THERAPY SYSTEM ™ (ATS) Nasze opatentowane miejsce terapii ATS Plus wyposażone jest w indywidualna pompę i panel sterowania, który umożliwia personalizację masażu do dziewięciu różnych poziomów ciśnienia. Panel dysz można zaprogramować tak, by emitował różne typy masażu w celu dopasowania go oczekiwanego komfortu. Dzięki tej technologii mamy najwyższą jakość spersonalizowanej hydroterapii, jak również ogromne oszczędności energii podczas użytkowania wanny SPA.NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ


Zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania i pompowania gwarantują niezawodną kontrolę temperatury wody i jej przepływu, dzięki czemu każdy użytkownik basenu Cal Spa ma możliwość doprecyzowania hydroterapii do swoich potrzeb.


PODŁĄCZ N PLAY Ten wygodny prosty zestaw obniża koszty uruchomienia wanny SPA, ponieważ można za jego pośrednictwem bez dodatkowych prac i instalacji uruchomić automatycznie pracę wszystkich podzespołów na wymaganych domyślnych parametrach.

POMPA ELIMINATOR ™ Pompa o mocy 6 koni, Cal Spas ma najbardziej niezawodne silniki. Mają mniej ruchomych części i dwie niezależne prędkości wirnika. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia z odwróconym przepływem znacznie wydłużamy czas pracy pompy przy maksymalnej wydajności!

QUIET CLEAN ™ 100% SYSTEM FILTRACJI
24-godzinna pompa cyrkulacyjna stale i cicho wprawia w ruch wodę. Zapewniając stałą filtrację podgrzanej wody i oszczędności energię, minimalizując pracę pompy zasadniczej. Ta pompa o mocy 2 koni mechanicznych ma wystarczającą wydajność, by zapewnić czystość wanny SPA i zpobiec tworzeniu się stref z stojącą wodą.

EKSKLUZYWNA POMPA DEDYKOWANA DLA ATS Dzięki pompie o mocy 2 koni mechanicznych nasze opatentowane miejsce ATS ma dedykowany indywidualny system napędowy hydromasażu wraz z panelem sterowania, który umożliwia personalizację masażu do siedmiu różnych poziomów ciśnienia.

TYTANOWY PODGTZEWACZ WODY WHISPER HOT ™ Podgrzewacz wody dla Cal Spas to tytanowa grzałka o mocy 5,5 kW. Grzałka tytanowa Whisper Hot jest najlepszym rozwiązaniem dla zapewnienia długiej, niezawodnej pracy z wannami SPA, dzięki powierzchniowej warstwie ochronnej jest zabezpieczona przed działaniem związków chemicznych i mineralnych rozpuszczonych w wodzie.

CAL SPAS OVAL Przy pomocy ekranu LCD z kolorowym wyświetlaczem, otrzymujemy wizualnie informacje zwrotne, w postaci ikon na temat różnych załączonych funkcji pracy wanny SPA. Nasz system sterowania wyświetla temperaturę, porę dnia, tryb i bardziej ogólne informacje. Dzięki Cal Spas Oval otrzymujemy zaawansowaną technologię łatwą w obsłudze dostępnych funkcji dla wybranych modelach.

CAL SPAS TOUCH1 Nowoczesny, intuicyjny elektroniczny system sterowania basenem SPA został zaprojektowany, tak by łatwo przełączać poszczególne tryby pracy. Zawiera szczegółowe ustawienia funkcji, wyraziste kolory, informacje zwrotne i odpowiedzi. Panel SPA można ustawić według własnych upodobań dzięki czytelnemu menu.

CAL SPAS TOUCH2 Nasz panel sterowania to ekran dotykowy, który ułatwia kontrolowanie ustawień w SPA jest zawsze w zasięgu ręki.

EKSKLUZYWNA KONTROLA ATS PLUS Nasze opatentowane miejsce ATS Plus wyposażone jest w indywidualny panel sterowania. Dzięki sterowaniu ATS możemy cieszyć się wysoką jakością spersonalizowanej hydroterapii bez konieczności zmiany miejsca w celu kontrolowania ustawień.

TECHNOLOGIA FILTRACJI I CZYSTOŚCI WODY BASENOWEJ


Zaawansowaną technologia filtracji i dezynfekcji wody to przykład inteligentnego podejścia do problemu związanego z nienagannym utrzymaniem najwyższej jakości wody kąpielowej.

OZONATOR PURESILK ™ Wykorzystanie ozonatorów w komorach z mieszalnikami Mazzie Injectors sprzyja niszczeniu mikroorganizmów i uniemożliwia ich dalszy rozwój. Żadne dodatkowe substancje chemiczne nie muszą być dodawane do wody i nie zakłócają procesu utleniania.

HYBRID SANITIZING SYSTEM: PURE CURE UV + PURE SILK ™ OZON Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYNERGY LUB HYBRID CLEAR WATER SYSTEM PURE CLEAN ™ Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYSTEM SOLI CALPURE ™ Bromek sodu (NaBr) jest skutecznym zabójcą bakterii, który powinien być częścią każdego systemu uzdatniania wody w basenie. Nasz opatentowany ciągły cykl sanitarny zabija bakterie, glony i inne organizmy chorobotwórcze, nie wymagając stosowania dodatkowego bromku sodu.

FILTR PRZECIWBAKTERYJNY BIO-CLEAN ™ Z BRAMKĄ TELEWEIR Specjalny środek do zwalczania bakterii Filter System jest formowany w tkaninie filtra i zapobiega reprodukcji szkodliwych mikrobów i bakterii.

EFEKTYWNOŚĆ IZOLACJITHERMO-SHIELD ™ Nasze panele ścianek bocznych obudowy wanny mają najwyższą jakość izolacji, które są całkowicie biodegradowalna i zawierają mniej odpadów niż tradycyjna pianka poliuretanowa. Dodatkowo nie blokuje przejścia do wewnętrznych podzespołów wanny SPA.

IZOLACJA PODŁOGOWA THERMO-LAYER ™
Ta warstwa blokuje przenikanie ciepło do gruntu i utrzymuje wilgoć na zewnętrznej powierzchni.

IZOLACJA TERMICZNA FULL FOAM THERMO-GUARD ™ Dodając pełną piankę do wypełnienia przestrzeni konstrukcji wanny SPA, ograniczamy utrate ciepła z wody kąpielowej. Dzięki czemu obniżamy czas potrzebny na podgrzanie i utrzymanie właściwej temperatury wody.
PIONOWE PANELE SZAFKOWE CAL PREFERRED ™ Te bardzo wytrzymałe panele mają powierzchnię o strukturze naturalnego drewna i są standardem we wszystkich wannach Cal Spas dostępne różnych kolorach, które można dopasować do bezpośredniego otoczenia.


Dostępne kolory;PRZYKRYCIE SPA HYDRO-ARMOR ™ Nasza pokrywa wanny SPA jest zbudowana ze zwężającą się krawędzią i kątem skierowany w dół od środka, co zapobiega gromadzeniu się opadów na powierzchni. Wykonane w 100% z materiału o zastosowaniu militarnym - winylowy blat, jest wypełniony i wsparty na stalowych belkach C-Channel o grubości 18 mm.

Dostępne kolory;JAKOŚĆ ZACZYNA SIĘ U PODSTAW


Porządnie wykonana konstrukcja to podstawa każdego basenu SPA lub Swim Spa, pozwalająca na długie lata ciągłego użytkowania bez obawy o uszkodzenie i wczesną degradację. Dowodem są 10-letnie gwarancje na niektóre elementy budowlane konstrukcji i technologii wykonania.


KONSTRUKCJA WANNY ZE STALI WŁÓKNISTEJ Opatentowany 7-warstwowy system laminatów wzmocniony stalą i drewnem to kombinacja tworząca jedną z najmocniejszych niecek na świecie.


Kolory powłoki akrylowej


KONSTRUKCJA Z DREWNA OBRABIANEGO CIŚNIENIOWO Nasze ramy szafek są odporne na gnicie, korozję i owady. Wykonane z 1-calowego ocynkowanego łącznika ze stali, wstawek narożnych i pionowych stężeń kątowych dla dodatkowego wsparcia belki.

RAMA OBUDOWY ZE STALI OCYNKOWANEJ Wykonana jest z wysokiej jakości ocynkowanej rury stalowej 316. Rama wanny z hydromasażem Cal Spas jest niekorozyjna i oferuje wysoki stosunek wytrzymałości do masy, by podeprzeć nieckę wanny podczas jej napełniania wodą.

TRU BLUE ™ VACUUM SAFETY BREAK Ta funkcja bezpieczeństwa zatwierdzona przez VGB automatycznie zmniejsza ssanie pompy w przypadku niedrożności lub zablokowania przepływu wody.

PIANKA HYDRO STALOWA Ta pianka o dużej gęstości jest dodawana, aby podeprzeć instalację wodociągową pod spodem, dzięki czemu nie ma drgań i dodatkowego hałasu instalacji.

KOMFORT I PRZYJEMNOŚĆ UŻYTKOWANIA


Korzystając z zaawansowanych metod inżynierii SPA, Cal Spas jest liderem w zapewnieniu użytkownikom niezrównanego komfortu, relaksu, masaży wodnych oraz efektywnego treningu pływackiego wraz z ćwiczeniami aquafitness.


KASKADOWY WODOSPAD Wodospady występują w klasycznych kaskadowych lub pionowych stylach fontan i są specyficzne dla każdej serii. Opcje oświetlenia LED poprawiają wygląd każdego wodospadu, zapewniając wrażenia wizualnego piękne.

HYDROSTREAMERS PLUS ™ Ciesz się prawdziwą atmosferą w swoim basenie Cal Spas z naszymi nowoczesnymi i eleganckimi urządzeniami Hydrostreamers Plus. Wyposażone w obręcz ze stali nierdzewnej z podświetleniem LED, tworzą wodospad z wydłużonym strumieniem.

WIELOBARWNE OŚWIETLENIE LED SPA Dopasuj wybór kolorów oświetlenia wanny SPA, by poprawić nastrój przy wieczornych sesjach w SPA.

WEWNĘTRZNE OŚWIETLENIE LED I KRAWĘDZI WANNY Wielokolorowe oświetlenie LED tworzy wizualizację, która wpływa na dodatkowe wrażenia z kapieli w wannie SPA.

PODŚWIETLENIE LED DLA DYSZ I ZAWORÓW Dodaj oświetlenie LED do swoich dysz i zaworów. Spraw, by każda noc była spełnieniem marzeń dzięki temu dodatkowemu ulepszeniu.

SYSTEM DŹWIĘKOWY FREEDOM ™ Obejmuje technologię Bluetooth, wzmacniacz subwoofer i głośniki kostkowe. Technologia Bluetooth pozwala sterować muzyką za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca lub poza wanną z hydromasażem Cal Spas.

MODUŁ WI-FI CAL SPA Ciesz się dźwiękiem swojej muzyki w dowolnym SPA!

OŚWIETLENIE LED SZAFEK C-LITE ™ Nadaj elegancki wygląd ogrodowi lub patio. Zasilany energooszczędnymi żarówkami LED, C-LITE ™ to ekonomiczny sposób na poprawienie wyglądu i działanie wanny z hydromasażem.

ŹRÓDŁO ZDROWIA I MŁODOŚCI W ZASIĘGU RĘKIFOUNTAIN OF YOUTH ™ Fountain of Youth ™ to nowa opatentowana hydroterapia, która odmładza ciało i skórę, sprawiając, że wyglądasz młodziej i czujesz się lepiej. Delikatne musujące uczucie i jedwabiste uczucie wody są znakami, że twoje ciało korzysta z super nasyconej wody wypełnionej miliardami bogatych w tlen mikro pęcherzyków.Dzięki takiej technologii producent Cal Spa zapewnia, że wszystkie wanny SPA są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, oferując gwarancję, która nie ma sobie równych wśród innych producentów.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj