Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Kompozytowa deska TREX do zabudowy tarasów i nie tylko ...

Kompozytowa deska do zabudowy TREX

Otoczenie basenu lub strefy z ogrodową wanną SPA to najlepsze miejsca na zabudowę z kompozytowej deski TREX

Dlaczego małe kompaktowe baseny Swim Spa zyskują na popularności?

Są tańsze, zajmują minimalną powierzchnię ogrodu i są bardziej funkcjonalne. Oprócz kąpieli zapewniają miejsce do treningu pływackiego i ćwiczeń aqua fitness. Ponieważ wykonawcy nie muszą kopać głęboko i na dużej powierzchni, jak w przypadku większych tradycyjnych basenów, wykończenie basenu wymaga mniej pracy, mniej materiałów. Baseny Swim Spa bez względu na wymiar zajmują mniejsze przestrzenie na działce, pozostawiając za to zdecydowanie więcej miejsca na strefy zewnętrzne takie jak; strefa plaży, palenisko, kuchnie zewnętrzna z grillem, inneBaseny kompaktowe Swim Spa, często określane są jako „koktajlowe”. Idealne miejsce dla właścicieli domów, aby podczas wypoczynku popijać drinki lub regenerować ciało i umysł z wykorzystaniem strefy SPA lub bieżni pływackiej.

Niezależnie od tego, czy podoba Nam się ta koncepcja, czy pozostaniemy wierni tradycyjnemu basenowi, to nie można zaprzeczyć, że jest to jeden z fajniejszych trendów w przestrzeni zewnętrznej domu i ogrodu. Możemy go dowolnie zaaranżować z wykorzystaniem najnowocześniejszych trwałych materiałów np. deska kompozytowa TREX


Zabudowa wanny SPA

Nowoczesny materiał w postaci deski kompozytowej od firmy TREX to najlepsze rozwiązanie dla zabudowy zewnętrznych powierzchni domu lub plaży przy basenie kąpielowym. Deska kompozytowa Trex idealnie nadaje się do wykańczania;

  • mała architektura wokół basenu
  • schody i tarasy
  • zewnętrzne ozdobne powierzchnie ścian

W przeciwieństwie do drewnianych tarasów wymagające stałej konserwacji, deski kompozytowe Trex charakteryzują się doskonałą trwałością, estetyką i nie wymagają dużych prac porządkowych i modernizacyjnych. 

Zalety nowoczesnej deski tarasowej TREX

  • odporna   na duże naciski i odgniatanie
  • nie ulega   miejscowym przebarwieniom
  • nie podlega wypaczaniu i innym odkształceniom typowym dla drewna naturalnego
  • odporna na biodegradacje (gryzonie, robaki)
  • nie potrzebuje prac konserwacyjnych po przez malowanie itp

Większość drewnianych tarasów jest zbudowana z impregnowanej ciśnieniowo sosny, cedru, sekwoi lub kilku egzotycznych gatunków. W zależności od wybranego drewna, dobrze wypielęgnowany taras z drewna może przetrwać około 20 lat. 

Wysoce, trwała na warunki atmosferyczne deska kompozytowa z powłoką Trex jest odporna na blaknięcie, plamy i uszkodzenia spowodowane słońcem, deszczem i owadami. I to nie tylko przez pierwszy rok, ale przez 25 lat i więcej.


Konfiguracja deski tarasowej TREX

Koszt desek Trex w porównaniu z drewnem

Początkowa inwestycja w budowę nowego tarasu z desek TREX zależy od wielkości powierzchni, konfiguracji, jakości materiałów i kosztów realizacji. Praca stanowi zwykle jedną trzecią całkowitego kosztu projektu. Mimo wyższych kosztów początkowych warto mięć na uwadze iż w perspektywie dłuższego okresu użytkowania bez dodatkowych prac związanych z konserwacją powierzchni tarasu z tradycyjnej deski kompozytowej będzie znacznie tańszy.

Wygląd deski kompozytowej a drewno

Kompozytowe deski tarasowe Trex , charakteryzujące się wyrazistymi wzorami słojów drewna o wysokiej strukturze i bogatymi, nasyconymi kolorami. Ich  wygląd jest bardziej naturalny niż produkty podobne wykonane w technologii z tworzywa sztucznego. Opcje kolorystyczne sięgają od głębokich odcieni ziemi po modne neutralne kolory, w tym deski inspirowane tropikami, które wyróżniają się charakterystycznym pasiastym wyglądem twardego drewna. Deski kompozytowe Trex doskonale nadają się do specjalnych projektów, takich jak łuki i intarsje. Trex oferuje dodatkowo szeroką gamę opcji balustrad, które mogą być również zakrzywione.

Odwiedź stronę z produktami i zapoznaj się z technicznymi parametrami najlepszych desek do zabudowy tarasów w otoczeniu basenu i strefy SPA w ogrodzie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj