Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wykorzystaj najlepszy sprzęt by mieć zgrabną sylwetkę!


Szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki Efektywność, systematyczność, optymalny czas!...!


Sprzęt aqua fitness SPA BIKE został specjalnie zaprojektowany by połączyć technikę masażu wodnego z aktywnością fizyczną ciała poddanego równoczesnemu działaniu ciśnienia hydrostatycznego. Zwiększony opór stworzony przez wodę wzmacnia wytrzymałość i wydolność płuc. Strumień wody wytwarzany przez dysze hydromasażu ma prawdziwy efekt drenujący skórę z nadmiaru tłuszczu.

Jazda na rowerze i bieganie w wodzie to najlepsze dotychczasowe techniki drenażowe służące nadaniu sylwetce zdrowego wyglądu i przywrócenie sprawności fizycznej, każdemu bez względu na wiek.
Korzyści wynikające z systematycznego treningu przy użyciu sprzętu aqua fitness SPA BIKE są oczywiste! Poprzez aktywność fizyczną w wodzie poprawisz swoje zdrowie, eliminujesz wszystkie zaburzenia krążenia oraz zwiększysz pojemność płuc i mięśni.
  • Eliminacja cellulitu
  • Zmniejszone zatrzymywanie wody w organizmie
  • Zmniejszenie obrzęku limfatycznego
  • Przerzedzenie i przebudowa
  • Odbudowa i regeneracja mięśni
  • Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego
  • Rehabilitacja funkcjonalna
  • Aktywny drenaż limfatyczny

Gwarantowane wyniki, dzięki komfortowym warunkom ćwiczeń!


Korzystając z najnowszych technologii urządzeń aqua fitness SPA Bike gwarantujemy sukces w bardzo krótkim czasie. Sesja treningu w indywidualnej wannie typu TONIC SPA lub RELAX trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut w okresach nie częściej niż 2-3 dni.

Wanna SPA BIKE umieszczona jest w oddzielnej kabinie jako samodzielna jednostka co zapewnia komfortowe warunki treningu i intymność. Każda kabina jest wyposażona w multimedialny sprzęt który umożliwia nam na bieżąco kontrolowanie przebiegu sesji treningowej. Możemy również oglądać jednocześnie ulubiony program TV lub film. Zestaw profesjonalnych słuchawek zapewnia nam doskonałą jakość dźwięku.


Trening interwałowy


Trening realizowany jest na rowerze aqua bike w wannie SPA BIKE lub RELAX. Pedałowanie odbywa się przy użyciu nóg lub rąk w otoczeniu ciepłej wody z pracującym hydromasażem. To bardzo intensywna aktywność. Oprócz podstawowego treningu aerobowego, wykonujemy różne inne ćwiczenia aktywujące mięśnie górnej partii ciała. Wykonujemy pracę mięśni ramion, nóg, brzucha,...
Dla zwiększenia efektywności treningu możemy używać dodatkowych płetw oporowych nakładanych na pedały korby roweru wodnego. Dla osób rozpoczynających trening są przygotowane filmy instruktażowe, pokazujące kiedy i w jakim tempie należy wykonywać ćwiczenia. Całość treningu oparta jest na cyklach interwałowych czyli zmiany tempa intensywności ćwiczeń.

Dlaczego trening w SPA BIKE jest najlepszy?


Metoda ćwiczeń z wykorzystaniem zasady „treningu interwałowego” jest najskuteczniejszą metodą spalania tkanki tłuszczowej i rzeźbieniu mięśni.

Ogólną zasadą jest intensywna jazda z pedałowaniem w wyznaczonych okresach, po których następuje krótki okres wolniejszego tempa. Okresy zmiany tempa są wyznaczane przez system wirtualnego trenera lub zapis video w TV. Jeśli będziemy korzystać z naszego sprzętu aqua fitness (SPA BIKE) systematycznie wg ściśle zaplanowanego cyklu sesji treningowej, nasz organizm wraz z produkcją kwasu mlekowego uwalnia hormonu wzrostu. Hormon wzrostu jest odpowiedzialny za przyspieszone topnienia tłuszczu i poprawę procesu anabolicznego, a tym samym przyspieszoną odbudowę mięśni.

Ponad to, ćwicząc z dużą intensywnością, powtarzającymi się ruchami, uruchamiamy w organizmie zapasy glikogenu. Po sesji treningu nasz metabolizm jest wyższy niż normalnie, ponieważ w celu przywrócenia równowagi organizm zużywa znacznie więcej tlenu, co nazywamy efektem dopalania lub EPOC (Excess Post-exercise Oxygen Consumption). Aby osiągnąć ten poziom, nasze ciało potrzebuje dodatkowej energii. Będzie więc zużywać tlen i część kwasów tłuszczowych obecnych we krwi do produkcji energii z większą aktywnością.
W okresach odpoczynku organizm eliminuje odpady powstające podczas wysiłku i regeneruje energię. Im dłużej i intensywniej trenujemy, tym więcej potrzebujemy energetycznych kalorii a więc spalamy zapasy tłuszczu.

Intensywny trening interwałowy wywiera silny wstrząs dla mięśni. Aby przeciwdziałać stresowi tkanki mięśniowej strumienie ciepłej wody hydromasażu delikatnie masują tkankę głęboką jednocześnie zapewniając optymalne chłodzenie. Ta czynność skutecznie eliminuje nieprzyjemny ból mięśni po każdym intensywnym treningu.
Jeśli ćwiczymy sumiennie i systematycznie, to bardzo szybko pozbędziemy się nadwyżki zbędnych kalorii tłuszczu a nasza sylwetka stanie się smukła i silna.

Zapraszamy do najbliższego klubu aqua fitness ze sprzętem SPA BIKE!
Funkcjonalne pojedyncze lub podwójne kabiny, skutecznie przy pełnej koncentracji pomagają realizować indywidualny trening i ćwiczenia jazdy rowerem we własnym tempie by osiągnąć cel: zmienić kształt sylwetki i jednocześnie zwiększyć ogólną fizyczną kondycję ciała.Możemy wreszcie zaoferować mieszkańcom radość korzystania z nowoczesnego treningu fitnes - aqua biking bez konieczności wyjazdu na zatłoczony basen.Studio aqua bike & SPA jest dla wszystkich tych, którzy poszukują miejsca w którym jest możliwość skorzystania z ćwiczeń pozwalających na utrzymania wysokiej sprawności motorycznej ciała, a systematyczne treningi uwzględniające pewną elastyczność można połączyć z innymi codziennymi obowiązkami.

Nasze studio już wkrótce może stać się nowym miejscem dla osób chcących osiągnąć doskonałą sylwetką i kondycję fizyczną ciała. W Studio aqua bike & SPA jesteś wtedy kiedy chcesz! Skoncentrowany indywidualny trening nie wymusza ścisłego harmonogramu w dużych mało zdyscyplinowanych grupach. Sam lub w towarzystwie, ćwicz aqu bike codziennie od 9h do 21h - solo lub w duecie w indywidualnych kabinach.

Aqua biking w kabinie SPA BIKE jest dostępny i otwarty dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od wieku i poziomu sportu. Ta aktywność pozwala każdemu odkryć zalety płynnej, wydajnej, pobudzającej i ekskluzywnej aktywności!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj