Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Dopasuj wannę SPA do wolnej przestrzeni w domu lub ogrodzie

Show Room Cal Spas

Zobacz Spa na swoim podwórku

Chcesz upewnić się, że wanna SPA idealnie będzie pasowała do przestrzeni Twojego ogrodu? Wykorzystaj nową technologię i przenieś najbardziej luksusowe wanny SPA od Cal Spas do Twojej prywatnej przestrzeni i przekonaj się o słuszności dalszych decyzji. Teraz z nami dokonasz zakupu nie wychodząc z domu!Kod Cal Spas QR


Użyj telefonu, aby wyobrazić sobie SPA w swojej przestrzeni domu lub ogrodu. Żadna aplikacja nie jest wymagana, po prostu zeskanuj kod QR i wyobraź sobie luksusową wannę SPA na swoim podwórku. Aby rozpocząć, skieruj aparat na otwartą przestrzeń z dobrym oświetleniem. Wcześniej, zeskanuj poniższy kod QR lub kliknij przycisk Jak zobaczyć SPA na swoim podwórku. 


Show room Cal Spas 3


KROK 1

Aby rozpocząć, zeskanuj kod QR za pomocą aparatu w telefonie. Lub przejdź do calspaspoland.com na swoim telefonie komórkowym i kliknij przycisk Zobacz Spa na podwórku.


Show Room 4 Cal Spas


KROK 2

Kliknij przycisk ar. Skieruj aparat na otwartą przestrzeń z dobrym oświetleniem.


Showw Room 1 Cal Spas


STEROWANIE

Przenieś SPA: dotknij i przeciągnij SPA.

Obróć Spa: Użyj 2 palców i przekręć, aby obrócić.

Zmniejsz lub rozwiń: użyj 2 palców i rozsuń je, aby rozszerzyć, i do siebie, aby zmniejszyć.
Wybierz luksusowe SPA ogrodowe

z trzech dostępnych serii Cal Spas


Zasługujesz na najlepszą markę, która jest również pasją samą w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Luksusowe SPA ogrodowe z hydromasażem od CalSpas są najbardziej komfortowe. Ekskluzywne wanny Cal Spas zapewniają najlepsze rozwiązania dla wszystkich osób poszukujących komfortowych i dużych siedzisk z hydromasażem, gwarantujących najlepszą hydroterapię całego ciała. Oddzielne sterowanie pompą hydromasażu o dużej mocy w zakresie 5-6 kW dla poszczególnych miejsc jest tutaj standardem. Opcje specjalne mikroslik, whirlpool na stopy, miejsca adaptacyjne, energooszczędność to cechy wyróżniające luksusowe SPA od firmy Cal Spas.Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj