Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Ekskluzywne ogrodowe wanny z hydromasażem Cal Spas

Luksusowa wanna z hydromasażem

Wanny ogrodowe Cal Spas wyznaczają luksus 
profesjonalnego hydromasażu SPA…


 
Wanny ogrodowe SPA od firmy Cal Spas definiują luksus i jakość hydromasażu. Miejsca hydroterapii w wannie są dopasowane do każdej wielkości ciała i nie powodują dryfowania. Dysze Jet są rozmieszczone wzdłuż linii ciała. Różne techniki i typy masażu zapewniają maksymalny efekt terapeutyczny na wybrane grupy mięśni. Większość modeli jacuzzi Cal Spas zapewnia w pełni profesjonalny masaż całego ciała po przez zamianę miejsc hydroterapii. Najbardziej komfortowe wanny z hydromasażem serii Platinum Plus oferują dodatkowo doskonały masaż ramion, dłoni, szyi i stóp. Odpowiednio przygotowany program hydromasażu zapewnia szybkie uruchomienie wybranych sesji terapii na wybrane wcześniej partie ciała, tkanki mięśniowej. 


Typy hydromasażu, funkcje specjalne

Ogrodowe wanny Cal Spas mają do wyboru funkcje hydromasażu: tradycyjny masaż strumieniem wodnym, wodno-powietrzny oraz Micro Slik (O³). 

Cal Spas oferuje szeroki wybór hydromasażu z różnymi typami dysz. Każda z nich ma wyspecjalizowaną funkcję i przeznaczenie. Dysze są umieszczane w różnych konfiguracjach tak by stworzyć unikalny typ hydromasażu dla wybranych partii ciała. Ich budowa i dostępna moc doskonale radzą sobie z bólami nóg i piszczeli dokuczającymi szczególnie po ciężkim dniu pracy.

  • Dysze masażu tkanek głębokich skutecznie zmniejszają stan zapalny komórek poddanych stałemu wysiłkowi.
  • Dysze Quad Neck Jets i Multi-Jet Seat zapewniają najlepszy relaksacyjny masaż szyi i karku.
  • Dysze kierunkowe Calves Jet to najlepsze rozwiązanie jeśli chcemy otrzymać optymalny masaż dla małych powierzchni ciała np. łydek.
  • Niewielki zakres regulacji wielkości strumienia pozwala na zwiększanie powierzchni objętej hydromasażem. Ten typ hydromasażu sprawdza się przy terapii twardych tkanek ciała.

Łatwa obsługa uruchamiania poszczególnych dysz i wysoka jakość wykonania sprzyja profesjonalnej hydroterapii. 

Cal Spas Exclusive Stainless Steel Hydro-Pro™ Jets to opatentowana konstrukcja wykonania dysz ze stali nierdzewnej, stosowana we wszystkich modelach jacuzzi Cal Spa. Ta jakość wyklucza do minimum awaryjność pracy dysz i częsta wymianę.
Wygodna regulacja dopasowana do potrzeb hydroterapii


 
Większość użytkowników korzystających z codziennej hydroterapii doskonale wie, że jakość zależy od siły i precyzyjnego oddziaływania nacisku w wyznaczonym czasie na wskazane partie ciała. Nie bez znaczenia jest utrzymanie odpowiedniej temperatury wody bez gwałtownego wychładzania. Umiejętne określenie potrzeb sprawia, że ból i regeneracja obolałych mięśni następuje w bardzo szybkim okresie. Dla hydroterapii profesjonalnej są dostępne dodatkowe opcje Premium.Wanny z hydromasażem Cal Spas  zaprojektowano tak, aby spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa i solidności wykonania, dzięki którym zostały uznane na całym świecie za jakość i ekstremalną efektywność energetyczną. To jeden z najważniejszy powodów, dla którego warto wybrać ogrodową wannę Cal Spas. Są one przeznaczone do ekstremalnych zimowych warunków pogodowych, co oznacza, że konstrukcja izolacji musi być wydajna w temperaturach poniżej zera.

 

Najwięcej funkcji i komfortu w idealnej cenie! Wszystko to potwierdzone jakością i badaniami uznanych stowarzyszeń w branży SWIM & SPA!


Co wyróżnia modele Cal Spas X-series™


Zanurz najpierw stopę w wannie serii X Series™, a nie będziesz mógł doczekać się, aby w pełni zanurzyć swoje ciało w całkowitym odprężeniu dzięki naszemu nowemu wizualnie i ergonomicznie doskonałemu projektowi dostosowanemu do potrzeb hydroterapii. Dzięki serii X Series™ przenosimy Twoje doświadczenie SPA na znacznie wyższy poziom!Nowoczesny wyświetlacz LCD. Ten funkcjonalnie zaprojektowany panel sterowania oferuje bezproblemowy interfejs z czytelnym wyświetlaczem, który można odczytać pod każdym kątem. Jego szczelna konstrukcja pozwala na obsługę nawet w stanie mokrym, a jego szybkość reakcji jest równa ekranom, innych mobilnych urządzeń dotykowych.Pełna kontrola w dowolnym miejscu dzięki Cal Connect™. Nigdy wcześniej nie dostępne, teraz wdrożenie oprogramowania pozwala na pełną kontrolę i diagnostykę z aplikacji na smartfonie. Cal Connect ™ oferuje monitorowanie i kontrolę w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że basen Swim Spa jest zawsze gotowe do użytkowania.Pełna termoizolacja wanny Spa. Pokrywa Cal Armor Cover oferuje piękny design do twojego basenu przy niewielkim ciężarze i trzykrotnie większą trwałością niż tradycyjne winylowe pokrywy. Całkowicie odporny na pękania, blaknięcia i powstawania odleżyn winylowych. Przekonaj się, co może zaoferować prawdziwa technika od Cal Spas.Nowa obudowa Elite™ oferuje estetyczną modernizację przy użyciu rewolucyjnych materiałów kompozytowych, które są odporne na działanie promieni słonecznych i warunki atmosferyczne, dzięki czemu wnętrze Twojego spa jest zawsze chronione. Nasze obudowy zachowują kolor na całym materiale, dzięki czemu są odporne na zarysowania.Maty antypoślizgowe Cal Grip. Ten nowy dodatek bezpieczeństwa zapewnia maksymalną przyczepność podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny SPA. Elegancki wygląd Cal Grip bez utraty funkcjonalności, to opcja wyposażenia obowiązkowa dla każdego basenu SPA! Podnieś komfort i czuj się bezpiecznie w każdej chwili.


Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości 

Ogrodowe wanny Cal Spas zaprojektowano tak, aby spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa i solidności wykonania, dzięki którym zostały uznane na całym świecie za jakość i ekstremalną efektywność energetyczną. 

Oto najważniejszy powód, dla którego warto wybrać wannę SPA marki Cal Spas -najniższe koszty eksploatacji. Są one przeznaczone do ekstremalnych zimowych warunków pogodowych, co oznacza, że konstrukcja izolacji musi być wydajna w temperaturach poniżej zera. Najwięcej funkcji i komfortu w idealnej cenie! Wszystko to potwierdzone jakością i badaniami uznanych stowarzyszeń w branży SWIM & SPA!
Zapoznaj się z profesjonalnymi wannami ogrodowymi serii Platinum od Cal Spas!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj