Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanna z przeciwprądem do zabawy i rekreacji dla 10 osób

Wanna z przeciwprądem dla 10 osób V150 W-P

Wanna z przeciwprądem serii Vector21 V150 dla 10 osób

Nie każdy wanna z przeciwprądem jest idealna na treningi aquafitness i wspieranie technik pływackich. Niektóre są przeznaczone do większej interakcji społecznej i wspólnej zabawy. Przedstawiamy wannę z przeciwprądem potocznie zwaną „Koktailowa” Wybierz Imprezową wannę koktajlową z przeciwprądem pomiędzy modelem V150P Swim Spa Party Vessel lub V150W Swim & Workout Vessel!

Zbierz przyjaciół i rodzinę i rozkręć imprezę!

Wanna z przeciwprądem serii Vector21 V150 Party to ogromne imprezowe SPA dla 10 osób łączące w sobie cechy wanny z hydromasażem i Swim Spa w jednej kompaktowej zabudowie. Ta unikalna hybrydowa konstrukcja obejmuje osiem foteli z hydromasażem ze światowej klasy hydroterapią, a także dwie dysze Whitewater-4 do potężnego masażu nóg i stóp. Wanna z przeciwprądem V150P to jednostka nowej generacji z systemem Vector Optimized Laminar Therapy (VOLT™), kontrolą przepustnicy V3 i futurystycznym Jetpods, które zapewniają pełną kontrolę nad hydroterapią i największe przepływy strumienia wody. Te same dysze Whitewater-4, które znajdują się w modelach ATV do treningu pływackiego, zapewniają potężny przepływy hydrodynamiczny. Długość i rzeczywista głębokość pływania 109 cm pozwala pływakom rekreacyjnym na pełny zakres ruchu i zapewnia mnóstwo miejsca do zabawy dla dzieci

Dodatkowo wannę wyposażono w trzy dodatkowe dysze Whitewater-4 do generowania przeciwprądu z  w pełni regulowaną prędkością przepływu dla pływania rekreacyjnego. W standardzie jest wyposażona w  pojedynczą pętle pływacką lub opcjonalny zestaw do wiosłowania, aby zapewnić miejsce dla rekreacyjnej aktywności sportowej. 

Wanna z przeciwprądem serii Vector21 V150 Party to idealne rozwiązanie dla klubów, hoteli i innych miejsc, których zadaniem jest zapewnienie najlepszej zabawy podczas wypoczynku.Model V150W Swim & Workout Vessel! Technologicznie ma te same parametry co V150P Swim Spa Party Vessel Różnica polega głównie na jej przeznaczeniu, bardziej w kierunku aktywności sportowej. Płaskie dno umożliwia wstawienie dodatkowego sprzętu aqua fitness Hydrorider np. bieżnie Joggin lub rower AquabikePrzeciwprąd jest wzmocniony 4-ma dyszami Whitewater-4 z płynna regulacją mocy o wydajności podobnej co wanna ATV14.

Połączenie tych funkcji sprawia, iż wanna z przeciwprądem V150W Swim & Workout Vessel idealnie nadaje się do małych klubów aquafitness, SPA & Wellness, hoteli i innych miejsc gdzie można prowadzić aktywny wypoczynek w ciepłej wodzie.

Wskazane modele maja najlepszą możliwą izolacje, wiec można je użytkować nawet w najchłodniejszym okresie bez obawy na uszkodzenie i wychładzanie wody. Wewnętrzny sprzęt audio zapewnia najlepszy dźwięk z możliwością przesyłania danych za pośrednictwem dowolnego urządzenia z opcją BluetoothProdukt jest zamawiany indywidualnie wg ściśle określonych potrzeb użytkownika. Wannę Swim Spa można kupić lub wynająć w wyznaczonym okresie. Zainteresowane osoby i podmioty prosimy o kontakt bezpośredni z doradcą handlowym.*Pobierz katalog Aquatic Training Vessels™ (ATV™) 2022

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj