Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Baseny ogrodowe, wanny SPA, basen z przeciwprądem na wynajem


Przenośny basen ogrodowy na wynajem.

Rekreacja, aktywność sportowa, hydroterapia!

Decyzja o budowie basenu w ogrodzie lub wewnątrz w domu, może być kłopotliwa i trudna w realizacji. Dlatego bardzo często rezygnujemy z możliwości posiadania basenu kąpielowego mimo iż nasze potrzeby i marzenia pozostają w Nas. W okresie letnim nasze potrzeby z rekreacją w wodzie są szczególnie pożądane. Wtedy rozpoczynamy poszukiwania alternatywy w postaci zatłoczonych kąpielisk, basenów publicznych, odosobnionych niebezpiecznych akwenów wodnych.

Tymczasem jest możliwość wynajęcia przenośnego kompaktowego wielofunkcyjnego basenu lub wanny Swim Spa, który można posadowić w ogrodzie lub na tarasie przed domem. Basen nie wymaga specjalistycznych dodatkowych prac instalacyjnych i budowlanych. Wystarczy utwardzony grunt i odpowiednie zasilanie elektryczne. Dlaczego?

Basen pływacki z przeciwprądem ATV ™ wielkość 14 SPORT lub 17 SPORT
Dzięki specjalnym funkcjom basenu ATV możemy wybrać moc przeciwprądu dopasowany do naszych stylów pływackich. Możemy kontrolować przepływ wody, aby uzyskać łagodny prąd dla pływania rekreacyjnego lub podnieść go i uzyskać najbardziej profesjonalny trening pływacki z pełnym obciążeniem! Wszystkie modele ATV-17 i ATV-14 Sport mają trzy pary dwubiegowych turbozespołów napędzanych przez trzy pompy. Dzięki odpowiedniej wydajności pomp i odpowiedniemu ustawieniu dysz, przeciwprąd uzyskuje moc do 480 GPM.
 
Wielkość basenu Swim SPA pozwala na wykonywanie wielu wszechstronnych ćwiczeń aqua fitness. Dzięki standardowemu wyposażeniu w zestaw do wiosłowania, podnosimy wytrzymałość i zakres ruchu. Basen pomaga osiągnąć równowagę i siłą, korzystając z opcji stepu aerobowego. Można również skorzystać z elastycznej pętli i pływać z prądem strumienia wody lub przeciw. Ćwiczenia aqua fitness w miejscu przy łagodnym prądzie i z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia gwarantują doskonały trening siłowy.

Basen rekreacyjny z hydromasażem ATV™ V150 wersja SPA Relaks lub Swim & Workout Vessel


Aktywny wypoczynek w basenie z przeciwprądem V150 nowej generacji z systemem zoptymalizowanej hydroterapii laminarnego przepływu wody (VOLT™), sterowaniem przepustnicą V3 i futurystycznymi Jetpods dają pełną kontrolę nad naszymi potrzebami relaksu. Te same dysze Whitewater-4, które występują w modelach ATV™ do treningu pływackiego, zapewniają silny przepływ hydrodynamiczny. Optymalna długość basenu (14-17 stóp) i 109 cm głębokości pozwala na swobodne rekreacyjne pływanie na pełnym zakresie ruchu ramion i nóg przy zachowaniu wystarczającej ilości miejsca do zabawy dla dzieci.
 
Spa kąpielowe Vector21 V150 W zapewnia przepływ i siłę niespotykaną wcześniej wannach SPA:

  • kontrola i funkcjonalność niespotykana w żadnej innej zaawansowanej hydroterapii
  • indywidualne sterowanie i kontrola,
  • doskonale zaprojektowane miejsca hydroterapii
  • nowoczesna technologia wykonania wanny


www.atvswimspas.pl

Jeżeli Państwo poszukują relaksu z profesjonalnym hydromasażem oraz odrobinę aktywności fizycznej ATV™ V150 to najlepszy wybór. Minimalna ilością prac instalacyjnych sprawiają, że basen V150 można instalować dosłownie w każdym miejscu; ogród, pomieszczenie kąpielowe, hotel rekreacja, czy nawet w małych klubach fitness gdzie po każdym treningu możemy w większym gronie zrelaksować się.
 
Zachęcamy do skorzystania z naszej ofert wynajmu nowoczesnego kompaktowego basenu z przeciwprądem firmy Marquis seria ATV. Ogólne warunki korzystania z oferty są dostępna TUTAJ. Basen dostarczamy od 14 do 60 dni od daty zawarcia umowy (warunek; dostępność produktu).

Każdy z basenów ma dostępne następujące funkcje;

  • Zestaw oporowego wiosłowania
  • System audio z Bluetooth
  • 12-punktowe tryskacze z podświetleniem LED linii brzegowej
  • 22-punktowy system oświetlenia wnętrza
  • System filtracji w ozonator/lampa UV
  • Pokrywa termiczna basenu


Opcje specjalne;
Tym, co przenosi Aquatic Training Vessels™ na wyższy poziom, jest przepływ hydrodynamiczny w połączeniu z możliwością jego kontrolowania. Dzięki naszej unikalnej gamie pomp i dysz zapewniamy przepływ wody, który możesz dostosować do zoptymalizowanych treningów wodnych. ATV™ zapewnia pełen zakres wrażeń, od relaksującego zanurzenia po rygorystyczny trening lub pływanie w miejscu. Dostosowując przepływ z każdej pary dysz, masz możliwość tworzenia różnych wysokości podnoszenia, aby ukierunkować przeciwprąd w różne strefy ciała. Nasz system dysz zapewnia szeroki i zrównoważony przepływ, który pomoże ci utrzymać pozycję na linii pływania bez turbulencji. To elastyczne zarządzanie przepływem pozwala stworzyć spersonalizowane doznania idealne dla konkretnego typu ciała i schematu treningu.


www.atvswimspas.pl

Zainteresowane osoby i podmioty prosimy o kontakt bezpośredni.

Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu będzie Vitamela Sp. z o.o., Os. Powstańców Śląskich 13C/26, 44-240 Żory. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Przed skorzystaniem z formularza prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Prosimy o korzystanie z formularza;

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj