Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Nowoczesny basen SPA z przeciwprądem H2X Fitness Swim Spa

Bieżnia pływacka H2X Fitness Challenger
Alternatywa dla tradycyjnej siłowni!


Bieżnie pływackie z przeciwprądem H2X Fitness Swim Spa serii Challenger to baseny o niewielkiej kubaturze w kompaktowej jednokomorowej wannie z dwiema wydzielonymi strefami aktywności fizycznej. Strefa bieżni pływackiej zapewnia optymalna przestrzeń do treningów kondycyjnych i siłowych przy głębokości wody 143 cm. Przeciwprąd pływacki wytwarzany jest przez 6 dysz JET ale w przeciwieństwie do innych podobnych rozwiązań jest napędzany wyłącznie strumieniem wody bez podmieszania dodatkowym powietrzem. To zapewnia silny szeroki gładki strumień i dobrą pływalność. Dodatkowy oddzielny regulator gwarantuje nam optymalny dobór mocy przeciwprądu do wymaganych warunków treningowych. Dla modelu Treiner stosowane są cztery dysze JET i są zasilane strumieniem wody z powietrzem. Zastosowano tutaj regulacje dwustopniową. Taki przeciwprąd jest zdecydowanie dedykowany dla ćwiczeń aqua fitness i dobrze współpracuje przy mniejszych głębokościach – 123 cm.H2X Fitness Swim Spa Challenger można zainstalować w ciągu jednego dnia i używać przez cały rok bez względu na warunki pogodowe. Energooszczędna konstrukcja, izolacja pianką poliuretanową to gwarancja najniższych rachunków za energie elektryczną. Opcje specjalne;

  • SoftTread ™ - przeciwpoślizgowy, system Comfort Floor od SeaDek®.
  • Deluxe Fusion Sound System - bezprzewodowy system obejmujący cztery głośniki wodoodporne wewnętrzne i subwoofer.
  • Moduł Wi-Fi - zdalne sterowanie funkcjami SPA 
  • Mast3rPur™ Management System - system zarządzania jakością wody.
  • Challenger Series Swim Spa - innowacyjny system strumieniowy wody.
  • Aquaspeed VSP™ - wyświetlacz dotykowy który pozwala ustawić 25 prędkości przeciwprądu i zaprogramować trening pływacki. 

Teraz bieznie pływackie H2X dostępne w trzech wersjach 15D18D 19DSprawdź dostępność produktu.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj