Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Aquabike nowoczesny rower do ćwiczeń w wodzie!

Dlaczego warto wybrać stacjonarny nowoczesny rower wodny aquabike i trenować efektywnie?


Trening w wodzie zawsze cieszył się dużą popularnością nie tylko wśród tych osób, którzy nie potrafią pływać czy też nie mają wystarczającej kondycji by przepłynąć dłuższy dystans. Zatem wiele osób szuka najlepszego sposobu sposobu na efektywny trening.

Dobrym pomysłem jest jazda na rowerze aquabike w wodzie. Nowoczesny rower aquabike i uzupełniający sprzęt aqua fitness jest dziś głównym źródłem efektywnego treningu w wodzie. Jazda na rowerze to idealne połączenie balneoterapii i ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozytywne efekty przyjdą nawet o 40% szybciej niż gdybyśmy dziś sięgnęli po inne dostępne formy ćwiczeń.

Aquabike w wannie SPA

Jazda na rowerze jest dla wszystkich bez względu na wiek i sprawność fizyczną!


Dzięki nowoczesnym rowerom wodnym aquabike i sprzętowi aqufitness dla basenów kąpielowych i ośrodków balneoterapii możemy zaoferować placówkom profesjonalnym efektywne zajęcia rehabilitacyjne i treningi wytrzymałościowe. Nasza oferta to różnego typu rowery wodne aquabike zaprojektowane specjalnie do basenów publicznych lub na użytek prywatny. Dla zwiększenia komfortu oferujemy kompaktowe wanny z hydromasażem wyposażone w bieżnię lub rower wodny, które jeszcze bardziej pozwalają na wydajne ćwiczenia aerobowe w bezpiecznej indywidualnej kabinie.

Wykorzystaj również możliwości jazdy rowerem aquabike w dowolnym basenie swim spa. Basen z przeciwprądem Swim Spa zwiększa efektywność treningu zwiększa efektywność treningu. Przeciwprąd i dysze hydromasażu dodają prozdrowotne zalety ćwiczeń aquacycling. Warto zatem skorzystać ze sprawdzonych produktów!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj