Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanny hydroterapeutyczne dla wyższych wymagań

Wykorzystaj najlepszą hydroterapię 
profesjonalnej serii Cal Spas Platinum™


Luksusowe wanny terapeutyczne serii Platinum™Spas z 6 miejscami również w wersji z leżanką, oferują znacznie więcej niż tylko zmianę otoczenia domu - one tworzą domowe źródło zdrowia, relaks, najlepsze miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Technologia hydroterapii w wannie SPA Platinum™Spas to nie tylko najwyższa, jakość wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalność. Głębokie i obszerne miejsca dla hydroterapii (wym. boku 213 lub 236, wysokość 103 cm) zapewniają uzyskanie hydroterapii na najwyższym poziomie.

Wybierając wannę z hydromasażem Platinum™Spas otrzymujemy to, co dla nas jest najlepsze. Ich wyjątkowe funkcje zaspokoją potrzeby wszystkich tych, którzy cenią sobie, profesjonalizm, jakość, luksus i natychmiastowe efekty prozdrowotne od najlepszej hydroterapii. Sprawdź możliwości efektywnej hydroterapii w wannie premium Platinum™ Spas korzystając z najlepszych ich funkcji;

Seria Platinum™Spas oferuje wiele typów hydroterapii zwalczających codzienne bóle. Spędzanie kilkudziesięciu minut w ciepłej wodzie każdego dnia ma pozytywny wpływ na przepływ krwi, co z kolei może poprawić czas gojenia ran, zwiększyć energię witalną, poprawić nastrój i wiele innych aspektów codziennego życia.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj