Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanny terapeutyczne dla hoteli SPA & Wellness

Wykorzystaj najlepszą hydroterapię dzięki profesjonalnej serii jacuzzi Platinum™ Spas


Luksusowe wanny terapeutyczne serii Platinum™ Spas oferują znacznie więcej niż tylko zmianę otoczenia domu - one tworzą domowe źródło zdrowia, relaksu, najlepsze miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi.
Technologia hydroterapii Platinum™ Spas to nie tylko najwyższa jakość wykonania wanny z hydromasażem, ale przede wszystkim korzyści zdrowotne na najwyższym poziomie.

Wybierając wannę z hydromasażem Platinum™ Spas otrzymujemy to co dla nas jest najlepsze. Ich wyjątkowe funkcje zaspokoją potrzeby wszystkich tych którzy cenią sobie jakość, komfort, luksus i natychmiastowe efekty prozdrowotne od najlepszej hydroterapii.Wykorzystaj możliwości efektywnej hydroterapii w wannie premium Platinum™ Spas korzystając z najlepszych funkcji;
Seria Platinum™ Spas oferuje przyspieszoną hydroterapię zwalczającą codzienne bóle. Spędzanie kilkudziesięciu minut w ciepłej wodzie każdego dnia ma pozytywny wpływ na przepływ krwi, co z kolei może poprawić czas gojenia ran, zwiększyć energię witalną, poprawić nastrój i wiele innych aspektów codziennego życia.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

8 900,00 PLN

kup
Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj