Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Nowoczesne Centrum Aquafitnesu z aquabike

Wanna SPA BIKE TONIC to doskonałe miejsce dla indywidualnych ćwiczeń aerobowych!


Dzięki nowoczesnej technologii i wieloletniego doświadczenia udało się stworzyć sprzęt łączący balneoterapię i ćwiczenia aquafitness. Kompletna oferta wanny SPA i roweru wodnego aquabike w jednej zabudowie zapewnia profesjonalne i efektywne ćwiczenia. Sprzęt SPA Bike TONIC został tak zaprojektowany by techniki masażu wodnego połączyć z aktywnością fizyczną ciała poddanemu ciśnieniu hydrostatycznemu.

Zwiększony wysiłek dzięki oporowi wody zwiększa wytrzymałość i pojemność płuc. Nacisk generowany przez dysze hydromasażu ma rzeczywisty efekt drenujący skórę z nadmiaru warstw tłuszczu. Po kilku sesjach treningowych odczuwamy wyraźny wzrost kondycji a sylwetka przybiera kształt zdrowego wyglądu.

Kabina SPA BIKE TONIC


Jazda na rowerze, bieganie w wodzie, pływanie to najlepsze techniki drenażowe dla ciała jakie obecnie istnieją!

Towarzyszymy Wam od koncepcji do realizacji oferty w zakresie innowacyjnego aquafitnessu, dobrego samopoczucia i higieny osobistej.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

8 900,00 PLN

kup
Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj