Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Całoroczne wanny ogrodowe Vector21 Marquis

Seria Vector 21

Więcej prawdziwych wrażenia w gorącej wodzie
 
Wanna SPA Vektor21 Marquis® jest dla Was!

Wanny z hydromasażem Marquis® Vector21 zapewniają przepływ i siłę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano w wannach z hydromasażem. Pełna kontrola i wszechstronność nieporównywalna z żadną inną zaawansowaną technologią wytwarzania gorących kąpieli. Indywidualne sterowanie, doskonale zaprojektowane wnętrze wanny przenoszą do prawdziwie gorących wrażeń. Nowoczesna wanna z hydromasażem Vector21 to jedyna technologia zdolna przenosić ciało, umysłu do poziomu 40 stopni C° wody.
Wanny z hydromasażem Vector21 są zaprojektowane z myślą o pełnej personalizacji wydajności i nowoczesnym wygładzie. Każda z pomp napędza bardzo wydajny system hydrauliczny wody, zakończony dyszami Jetpod. 

 

Co wyróżnia ogrodowe wanny SPA Vector21 ?

 

  • JETPODY I KOMFORTOWE FOTELE DO MASAŻU

Jetpody Vector21 są uosobieniem wszechstronności. Conal Jetpods, Directional Jetpods i Orbital Jetpods są wstępnie skonfigurowane w komfortowych fotelach do masażu, aby uzyskać masaż głębokich tkanek, masaż relaksacyjny, masaż Shiatsu lub masaż szwedzki. Zmiana konfiguracji jest bardzo prosta, a dodatkowe Jetpody można kupić w celu jeszcze większej personalizacji. W wybranych modelach dostępny jest ogromny strumień Whitewater-4™.

 

  • SYSTEM VOLT ™ ZAPEWNIA OPTYMALNY PRZEPŁYW

System Vector-Optimized Laminar Therapy™ (VOLT™) to potężna funkcja w serii Vector21. Optymalizacja dostarczania wody z pompy do dysz pozwala uzyskać przepływ laminarny, bez prądów krzyżowych, wirów lub zawirowań wody prostopadłych do kierunku przepływu. Efektem końcowym jest uczucie głębszej penetracji tkanki mięśniowej bez powodowania dyskomfortu skóry.

 

  • V 3  STEROWANIE PRZEPUSTNICĄ WZMACNIA CIEBIE

Proste w zrozumieniu i obsłudze zawory o zmiennej prędkości (V 3 )™ są głównym systemem kontroli przepływu w Vector21. Potrafią zdławić od 0 do 100 procent przepływu wody przez pompę do określonych gniazd. W zależności od wybranej wanny z hydromasażem dostępnych jest od trzech do pięciu zaworów sterujących przepustnicą V 3 z których każdy znajduje się w pobliżu siedzenia lub pary siedzeń, które aktywują.Dla osób poszukujących szczególnych informacji o ogrodowych wannach SPA odsyłamy do zakładki Pytania i odpowiedzi.


Wanna SPA ogrodowa VECTOR 65L Marquis

Wanna SPA ogrodowa VECTOR 65L Marquis, trzy miejsca siedzące. 22 dysze hydromasażu, obudowa z tworzywa sztucznego.

58 300,00 PLN

kup
Wanna SPA ogrodowa VECTOR 84 Marquis

Wanna SPA ogrodowa VECTOR 84 Marquis, sześć miejsc siedzących. 37 dysz hydromasażu, obudowa z tworzywa sztucznego.

75 300,00 PLN

kup
Wanna SPA ogrodowa VECTOR 84L Marquis

Wanna SPA ogrodowa VECTOR 84L Marquis, pięć miejsc siedzących. 36 dysz hydromasażu, obudowa z tworzywa sztucznego.

75 900,00 PLN

kup
Wanna SPA ogrodowa VECTOR 94 Marquis

Wanna SPA ogrodowa VECTOR 94 Marquis, siedem miejsc siedzących. 41 dysz hydromasażu, obudowa z tworzywa sztucznego.

80 900,00 PLN

kup
Wanna SPA ogrodowa VECTOR 94L Marquis

Wanna SPA ogrodowa VECTOR 94L Marquis, siedem miejsc siedzących. 44 dysze hydromasażu, obudowa z tworzywa sztucznego.

81 500,00 PLN

kup

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj