Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Luksusowe SPA z ekskluzywnym wyposażeniem hydroterapii

Luksusowe SPA do hydroterapii Cal Spas

Wybierz luksusowe SPA ogrodowe

z trzech dostępnych serii Cal Spas


Zasługujesz na najlepszą markę, która jest również pasją samą w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Luksusowe SPA ogrodowe z hydromasażem od CalSpas są najbardziej komfortowe. Ekskluzywne wanny Cal Spas zapewniają najlepsze rozwiązania dla wszystkich osób poszukujących komfortowych i dużych siedzisk z hydromasażem, gwarantujących najlepszą hydroterapię całego ciała. Oddzielne sterowanie pompą hydromasażu o dużej mocy w zakresie 5-6 kW dla poszczególnych miejsc jest tutaj standardem. Opcje specjalne mikroslik, whirlpool na stopy, miejsca adaptacyjne, energooszczędność to cechy wyróżniające luksusowe SPA od firmy Cal Spas.
Wanna ogrodowa Cal Spas oferuje więcej możliwości dostosowywania systemu hydromasażu niż większość marek z branży. Posiada również mnóstwo opcji aktualizacji i funkcji specjalnych. Jacuzzi ogrodowe Cal Spas oferuje również system hydroterapii Fountain Of Youth™, który wykorzystuje rozdrobnienie małych bąbelków powietrznych, tak by zwiększyć zawartość tlenu w wodzie SPA. Specjalna funkcja MikroSlik nadaje wodzie bardziej jedwabisty wygląd, stymuluje regenerację komórek i kolagenu. Kolejną ekskluzywną funkcją jest fotel z regulowaną hydroterapią. Jedno dowolnie wybrane miejsce w wannie SPA z dyszami może być regulowane osobno programowalna automatyką (max 9 poziomów). Pozwala to na dalsze dostosowanie hydroterapii, poprzez kontrolowanie mocy pomp, rodzaju częstotliwości strumienia z niskiego do potężnej ciągłej serii. 

 

Ogrodowe wanny Cal Spas mają trzy podstawowe serie. Różnice po między nimi to: ilość zastosowanych dysz, moc pomp (pd 2.0 do 6.0 BH) oraz zastosowanie dodatkowych opcji Premium.

 

 

Jeżeli szukają Państwo wanny SPA o specjalnych funkcjach wzmacniających hydroterapie to te produkty od Cal Spas są dla Was!
Dla osób poszukujących więcej informacji o opcjach wyposażenia SPA Cal Spas odsyłamy do zakładki ,Opcje i funkcje wyposażenie wanny Cal Spas

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj