Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Bieżnia pływacka H2X z przeciwprądem

Bieżnie pływackie fitness H2X Master Spas

Najlepsza bieżnia pływacka
 
H2X Fitness Swim Spas


 
Bieżnia pływacka H2X, to propozycja dla wszystkich tych którzy marzą o domowym basenie treningowym w którym mogą popływać, wykonać ćwiczenia aqua fitness lub oddać się zabiegom hydromasażu. Wszystkie modele H2X wykorzystują zalety nowoczesnej technologii wytwarzania przeciwprądu pływackiego z wtryskiem powietrza lub wody  w oparciu o zespoły dysz turbojet VIP Technology oraz wielo-stopniową regulację prędkości przepływu wody AQUASPEED VSP™
Bieżnię pływacką H2X z przeciwprądem regulowanym można odpowiednio dopasować do własnego stylu życia, dostępnej przestrzeni i budżetu. Seria H2X Fitness Swim Spa ma 13 różnych modeli zestawionych w trzy unikalne linie Therapool, Trainer i Challenger. Różnice polegają na opcjach wydajności przeciwprądu i wielkości basenu i opcji wyposażenia podnoszących komfort użytkowania.

 

SERIA CHALLENGER - PŁYWANIE: najwyższa wydajność bezpowietrzne dysze VIP, z 9-stopniową programowalną prędkością przepływu strumienia wody. Modele Challenger są idealne dla sportowców i entuzjastów intensywnego wysiłku pływackiego połączonego z siłownią wodną.

 

SERIA TRENERÓW - FIZJOTERAPIA: wysoko wydajne dysze VIP z wtryskiem powietrza, dwustopniowa regulowana prędkość przepływu. Trenażery są idealne dla entuzjastów fitnessu i osób poszukujących fizjoterapii.


 

SERIA THERAPOOL - AQUAFITNESS: jest ukierunkowana dla ćwiczeń aqua fitnessu, dysze JET z wtryskiem powietrza tworzą strumień z podwójną regulacją przepływu. Therapool są idealne do małych przestrzeni domowych, osób poszukujących intymnej przestrzeni do ćwiczeń fitness w wodzie.


*Pobierz broszurę bieżni pływackich H2X™ Swim Spa Fitness

Dla osób poszukujących szczególnych informacji o basenach i wannach Swim Spa odsyłamy do zakładki Pytania i odpowiedzi.UWAGA! Prezentowane wanny z bieżnia pływacką i strefą SPA są w wersji standardowego wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym. Ze względu na różnorodność dostępnych rozwiązań funkcjonalnych każda wanna jest przygotowana pod indywidualne zamówienie.
Bieżnia pływacka H2X 19 Trainer

Wysoka wydajność, VIP z wtryskiem powietrza, regulowana prędkość

Cena na zapytanie

Bieżnia pływacka H2X 19 D Trainer

Wysoka wydajność, bezpowietrzny przeciwprąd VIP, programowalna prędkość...

Cena na zapytanie

Bieżnia pływacka H2X 19 D Challenger

Najlepsza wydajność, bezpowietrzny przeciwprąd VIP, programowalna prędkość, dwie strefy rekreacji.

Cena na zapytanie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj