Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Trening pływacki z przeciwprądem w basenie Michael Phelps

Baseny pływackie Pro Propulsion Michael Phelps

Przenieś trening pływacki
 na najwyższy poziom
 
Michael Phelps Signature Swim Spas™


 
Technologia Wave XP Pro Propulsion™ charakteryzuje się unikalną konstrukcją śmigła. Zapewnia ona szerszy, głębszy i płynniejszy przeciwprąd - co sprawia, że wrażenia z pływania są zdecydowanie lepsze niż w przypadku innych basenów z przeciwprądem pływackim. Opór jest w pełni regulowany dzięki Swim Number System™, który pozwala pływakom o różnych umiejętnościach dostosować opór wody.  Dzięki głębokości 143 cm możesz wygodnie trenować wszystkimi czterema klasycznymi technikami pływania.
Seria basenów z przeciwprądem Michael Phelps Signature™ przenosi Ciebie na najwyższy poziom treningów pływackich! Basen Swim Spa MP jest przystosowany do użytkowania przez cały okres bez względu na warunki pogodowe. Przy instalacji zewnętrznej może być posadowiony na różnych wysokościach tzn. częściowo wpuszczony w grunt przy zachowaniu wolnego dostępu do części serwisowej. Mała architektura zewnętrzna w bezpośrednim sąsiedztwie basenu Swim Spa nadaje indywidualny wygląd kąpieliska zwiększając tym samym komfort i wygodę korzystania.

 

W Swim Spa Michael Phelps  pływacy będą mogli cieszyć się:

  • Zmienną prędkość, z ustawieniami od 0 do 100
  • Wyprofilowana konstrukcja, która zapewnia płynniejszy przepływ wody, zapewniając lepsze wrażenia z pływania
  • Odpowiednia głębokość wody, pozwalająca pływakom o każdym wzroście na swobodny trening.
  • Nie ma potrzeby wykonywania nawrotów.

 

Michael Phelps Signature™ to seria trzech różnych basenów. Wielkość 17 Force i 18 Signature dedykowana jest dla profesjonalnych sportowców. Model 19 Momentum to rodzinny basen dwukomorowy z oddzieloną strefą SPA. Konstrukcja taka zapewnia dwie rożne temperatury wody basenowej co gwarantuje komfort rekreacji dla wszystkich.


*Pobierz katalog Michael Phelps Signature

Dla osób poszukujących szczególnych informacji o basenach i wannach Swim Spa odsyłamy do zakładki Pytania i odpowiedzi.
UWAGA! Prezentowane wanny z bieżnia pływacką i strefą SPA są w wersji standardowego wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym. Ze względu na różnorodność dostępnych rozwiązań funkcjonalnych każda wanna jest przygotowana pod indywidualne zamówienie.
Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep

Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep dwukomorowa profesjonalna bieżnia pływacka o różnych temperaturach wody. Część cieplejszą z funkcją hydroterapii oraz część do ćwiczeń fitness/pływania (28/36).

Cena na zapytanie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj