Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Auatic Air Therapy™ wykorzystuje unikalną kombinację powietrza i wodyNowa technologia zmienia jakość hydroterapii…

 

Kąpiel w jacuzzi z udziałem powietrza ma swoje szczególne zalety dla tkanek miękkich i głębszych warstw ciała. Masaż powietrzny realizowany przez specjalne dysze dotlenia poszczególne partie ciała. Dysze z wypływem peryferyjnym, są montowane w miejscu leżanki wanny SPA, rozbijają strumień powietrza. Wytworzona mieszanka wody i powietrza delikatnie masując tułów,  nogi, plecy i  stopy, pobudza określone receptory, zapewniając relaks w trakcie kąpieli. Sesja terapii jest sterowana przez automatykę w ściśle określonym czasie. W celu zmniejszenia napięcia mięśni i uzyskania pełnej relaksacji system został rozbudowany o dodatkowe funkcje: efekt fali z dysz powietrznych i regulacja natężenia masażu powietrznego.
Dysze AQUATIC AIR THERAPY™ (AAT)Nasza Auatic Air Therapy™ wykorzystuje unikalną kombinację powietrza i wody wraz z technologią strumienia dysz JET, tak by stworzyć najlepsze warunki terapii dla tkanek miękkich. Możliwość połączenie trzech różnych wzorów przepływu strumienia wody i powietrza zapewnia efektywny zabieg regeneracyjny dla obolałych mięśni i zmęczonych stawów.
Dysza FLEX Jet™ dostarcza delikatny, ale precyzyjny strumień wody do bardziej delikatnych obszarów ciała, takich jak nadgarstki, stawy i inne wrażliwe mięśnie.


Dysze DUO Jet™ są idealne dla większych powierzchni ciała, w tym dolnej części pleców, nóg i ramion.


Precision ™ Jet dostarcza idealną mieszankę strumienia wody z pęcherzykami powietrza, tak by dotrzeć do określonych obolałych obszarów ciała, podczas gdy miękki przyległy pierścień dysz zapewnia ulgę w czasie kontaktu z ciałem.


Dysze Aquatic Air Therapy™ (AAT) w połączeniu z pierścieniem do masażu zapewniają skuteczną terapię w przypadku bólu mięśni lub stawów (dostępne są tylko w wybranych obszarach SPA).
Aquatic Air Therapy™ ma indywidualne sterowanie powietrzem, które pozwala precyzyjnie ustawić przepływ powietrza, tak by stworzyć najlepsze doznania terapeutyczne w wannie SPA.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj