Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Opcje wyposażenia basenu z przeciwprądem Cal Spas


Budowa i technologia basenu Swim Cal Spas Opcje wyposażenia dodatkowego....


Baseny Swim & Fitness Cal Spas wykorzystują wszystkie zalety nowoczesnej technologii dzięki czemu idealnie wpisują się w potrzeby współczesnego człowieka. Funkcja bieżni pływackiej z przeciwprądem daje możliwość realizacji treningu pływackiego na dowolnym dystansie. Wielostopniowa regulacja mocy i kąt ustawienia przeciwprądu nie ogranicza możliwości pływania osobom o najniższych umiejętnościach pływacki. Osoby z ograniczeniami ruchowymi dzięki antypoślizgowym powierzchniom niecki mogą czuć się bezpiecznie i przywracać dawną sprawność ruchową i fizyczną. Zobacz co jeszcze wyróżnia baseny  Cal Spas Swim & Fitness i zapomnij o ograniczeniach!


NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ


Zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania i pompowania gwarantują niezawodną kontrolę temperatury wody i jej przepływu, dzięki czemu każdy użytkownik basenu Cal Spa ma możliwość doprecyzowania hydroterapii do swoich potrzeb.PODŁĄCZ IN PLAY. Ten wygodny prosty zestaw obniża koszty uruchomienia wanny SPA, ponieważ można za jego pośrednictwem bez dodatkowych prac i instalacji uruchomić automatycznie pracę wszystkich podzespołów na wymaganych domyślnych parametrach.POMPA ELIMINATOR ™. Pompa o mocy 6 koni, Cal Spas ma najbardziej niezawodne silniki. Mają mniej ruchomych części i dwie niezależne prędkości wirnika. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia z odwróconym przepływem znacznie wydłużamy czas pracy pompy przy maksymalnej wydajności!QUIET CLEAN ™. 24-godzinna pompa cyrkulacyjna stale i cicho wprawia w ruch wodę. Zapewniając stałą filtrację podgrzanej wody i oszczędności energię, minimalizując pracę pompy zasadniczej. Ta pompa o mocy 2 KM ma wystarczającą wydajność, by zapewnić czystość wanny SPADEDYKOWANA  POMPA DLA ATS. Dzięki pompie o mocy 2 KM nasze opatentowane miejsce ATS ma dedykowany indywidualny system napędowy hydromasażu wraz z panelem sterowania, który umożliwia personalizację masażu do siedmiu różnych poziomów ciśnienia

PODGTZEWACZ WODY WHISPER HOT™. Podgrzewacz wody dla Cal Spas to tytanowa grzałka o mocy 5,5 kW. Grzałka Whisper Hot dzięki powierzchniowej warstwie ochronnej jest zabezpieczona przed działaniem związków chemicznych i mineralnych rozpuszczonych w wodzie.SYSTEM KONTROLI I REGULACJI PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGO


Baseny kąpielowe Cal Spas oferują najwyższą jakość hydroterapii połączonej z aktywnością fizyczną na bieżni pływackiej. Zmienna wielkość przepływu strumienia wody przez dysze napędowe Jet przeciwprądu pływackiego sprawiają że bez względu na nasze umiejętności możemy dowolnie pływać poprawiając umiejętności i technikę pływania.
SWIM-PRO PRO-TRAINER™. Teraz pływacy mogą dowolnie dostosowywać szybkość przepływu strumienia wody od 1% do 100%. Korzystając dodatkowo z 6 różnych gotowych ustawień mocy i czasu trwania przeciwprądu można realizować każdy trening pływacki.CAL SPAS Swim Pro Workout. To wygodny panel sterowania zarządzający pracą dysz przeciwprądu pływackiego. Dzięki niemu możemy doprecyzować moc strumienie przepływu wody do naszych potrzeb. Dogodna lokalizacja wyklucza konieczność przemieszczania się po całym basenie.CAL SPAS TOUCH. Nowoczesny, intuicyjny elektroniczny system sterowania basenem Swim Spa został zaprojektowany, tak by łatwo przełączać poszczególne tryby pracy wraz z programowaniem. Zawiera szczegółowe ustawienia funkcji, wyraziste kolory, informacje zwrotne i odpowiedzi. 
TYPY PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGO

 

Poziom techniki pływania uzależniony jest od środowiska w którym jest realizowany. Dlatego baseny Cal Spas Swim Pro mają różne typy przeciwprądu pływackiego dopasowane do wielkości niecki basenu oraz wielofunkcyjną automatykę sterującą jego pracą na różnych poziomach przepływu strumienia wody.


HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE I ™. Skorzystaj z nowego poziomu łagodnego treningu cardio, który pozwoli chodzić, biegać lub pływać na najniższym poziomie przepływu strumienia wody przeciwprądu.Modele: FITNESS F-1222HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE II ™. Pływanie w miejscu z zaawansowanym przeciwprądem pływackim o zmiennym kącie nachylenia dysz poziomych. Gdy dysza strumieniowa jest skierowana w dół, pływak odczuje obniżony poziom oporu. Jeśli dysza strumieniowa jest skierowana w górę, opór pływaka znacznie wzrośnie.
Modele:
 SWIM PRO F-1325FREESTYLE F-1421HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE V ™. Wykorzystaj pełną moc Swim Jet System V za pomocą 2 River Jets i 3 Power Stream Jets, korzystając z różnych technik pływania. Wybierz swój właściwy opór dzięki płynnej regulacji 1-100%.


Modele: COMMANDER F-1681; CHAMPION F-1641; OLYMPIAN F-1896TORNADO JETS. Potężne dysze Tornado Jets Cal Spas są idealnie rozmieszczone na bokach wanny swim, tak by utrzymać pływaka na środku bieżni pływackiej. Tworzenie dodatkowego silnego prądu z dołu pomaga utrzymać prawidłową sylwetkę na powierzchni wody podczas pływania nie wymuszając dodatkowego wysiłku.

Modele: OLYMPIAN F-1896HYDROSSAGE. Ta konfiguracja ułożenia dysz zapewnia delikatny hydromasaż, który ma na celu rozluźnienie głębokich tkanek mięśni. Rozłożenie mini dysz na dużej powierzchni pozwala swobodnie przemieszczać ciało w różnych kierunkach, tak by uzyskać pełny wodny masaż na jak największej powierzchni ciała.

 

Modele: COMMANDER F-1681;CHAMPION F-1641;OLYMPIAN F-1896 DZMARKER PŁYWACKI Ta pomoc wizualna umieszczona na dnie strefy pływackiej. Pomaga utrzymać pływaków w jednej linii z prądem wody w basenie Swim Spa, aby zapewnić maksymalną oporność dla przeciwprądu. Pływacy, którzy pozostają na środku basenu, mają najbardziej optymalny strumień wody do ćwiczeń.

 

Modele: Seria SWIM PRO™ i SWIM PRO™ X SERIESTECHNOLOGIA FILTRACJI WODY BASENOWEJ


Zaawansowaną technologia filtracji i dezynfekcji wody to przykład inteligentnego podejścia do problemu związanego z nienagannym utrzymaniem najwyższej jakości wody kąpielowej szczególnie w basenach o małej pojemności wody. Krystalicznie czysta woda w basenach Cal Spa to nie tylko standard ale wręcz przykład zapewnienia luksusu i komfortu pływania.OZONATOR PURESILK ™ Wykorzystanie ozonatorów w komorach z mieszalnikami Mazzie Injectors sprzyja niszczeniu mikroorganizmów i uniemożliwia ich dalszy rozwój. Żadne dodatkowe substancje chemiczne nie muszą być dodawane do wody i nie zakłócają procesu utleniania.

HYBRID SANITIZING SYSTEM: PURE CURE UV + PURE SILK ™ OZON Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYNERGY LUB HYBRID CLEAR WATER SYSTEM PURE CLEAN ™ Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYSTEM SOLI CALPURE ™ Bromek sodu (NaBr) jest skutecznym zabójcą bakterii, który powinien być częścią każdego systemu uzdatniania wody w basenie. Nasz opatentowany ciągły cykl sanitarny zabija bakterie, glony i inne organizmy chorobotwórcze, nie wymagając stosowania dodatkowego bromku sodu.

FILTR PRZECIWBAKTERYJNY BIO-CLEAN ™ Z BRAMKĄ TELEWEIR Specjalny środek do zwalczania bakterii Filter System jest formowany w tkaninie filtra i zapobiega reprodukcji szkodliwych mikrobów i bakterii.

EFEKTYWNOŚĆ IZOLACJI BASENU TO NAJNIŻSZE KOSZTY UŻYTKOWANIA


Koszty korzystania z przyjemności nie muszą być wysokie! Odpowiednia technologia poparta wieloletnim doświadczeniem wyznacza kierunki gdzie należy szukać rozwiązań sprzyjających niskim kosztom utrzymania basenu nawet tego najmniejszego. Takie podejście sprawia, że odpowiednia temperatura wody jest zawsze możliwa i w każdej chwili!
THERMO-SHIELD ™ Nasze panele ścianek bocznych obudowy wanny mają najwyższą jakość izolacji, które są całkowicie biodegradowalna i zawierają mniej odpadów niż tradycyjna pianka poliuretanowa. Dodatkowo nie blokuje przejścia do wewnętrznych podzespołów wanny SPA.

IZOLACJA PODŁOGOWA THERMO-LAYER ™
Ta warstwa blokuje przenikanie ciepło do gruntu i utrzymuje wilgoć na zewnętrznej powierzchni.

IZOLACJA TERMICZNA FULL FOAM THERMO-GUARD ™ Dodając pełną piankę do wypełnienia przestrzeni konstrukcji wanny SPA, ograniczamy utrate ciepła z wody kąpielowej. Dzięki czemu obniżamy czas potrzebny na podgrzanie i utrzymanie właściwej temperatury wody.
PIONOWE PANELE SZAFKOWE CAL PREFERRED ™ Te bardzo wytrzymałe panele mają powierzchnię o strukturze naturalnego drewna i są standardem we wszystkich wannach Cal Spas dostępne różnych kolorach, które można dopasować do bezpośredniego otoczenia.

Dostępne kolory;PRZYKRYCIE SPA HYDRO-ARMOR ™ Nasza pokrywa wanny SPA jest zbudowana ze zwężającą się krawędzią i kątem skierowany w dół od środka, co zapobiega gromadzeniu się opadów na powierzchni. Wykonane w 100% z materiału o zastosowaniu militarnym - winylowy blat, jest wypełniony i wsparty na stalowych belkach C-Channel o grubości 18 mm.

Dostępne kolory;ODPOWIEDNIE MATERIAŁY TO GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI


Porządnie wykonana konstrukcja to podstawa każdego basenu SPA lub Swim Spa, pozwalająca na długie lata ciągłego użytkowania bez obawy o uszkodzenie i wczesną degradację. Dowodem są 10-letnie gwarancje na niektóre elementy budowlane konstrukcji i technologii wykonania.
KONSTRUKCJA WANNY ZE STALI WŁÓKNISTEJ Opatentowany 7-warstwowy system laminatów wzmocniony stalą i drewnem to kombinacja tworząca jedną z najmocniejszych niecek na świecie.

KONSTRUKCJA Z DREWNA OBRABIANEGO CIŚNIENIOWO Nasze ramy szafek są odporne na gnicie, korozję i owady. Wykonane z 1-calowego ocynkowanego łącznika ze stali, wstawek narożnych i pionowych stężeń kątowych dla dodatkowego wsparcia belki.

RAMA OBUDOWY ZE STALI OCYNKOWANEJ Wykonana jest z wysokiej jakości ocynkowanej rury stalowej 316. Rama wanny z hydromasażem Cal Spas jest niekorozyjna i oferuje wysoki stosunek wytrzymałości do masy, by podeprzeć nieckę wanny podczas jej napełniania wodą.

TRU BLUE ™ VACUUM SAFETY BREAK Ta funkcja bezpieczeństwa zatwierdzona przez VGB automatycznie zmniejsza ssanie pompy w przypadku niedrożności lub zablokowania przepływu wody.

PIANKA HYDRO STALOWA Ta pianka o dużej gęstości jest dodawana, aby podeprzeć instalację wodociągową pod spodem, dzięki czemu nie ma drgań i dodatkowego hałasu instalacji.

KOMFORT, PRECYZJA I PRZYJEMNOŚĆ UŻYTKOWANIA


Korzystając z zaawansowanych metod inżynierii SPA, Cal Spas jest liderem w zapewnieniu użytkownikom niezrównanego komfortu, relaksu, masaży wodnych oraz efektywnego treningu pływackiego wraz z ćwiczeniami aqua fitness.
KASKADOWY WODOSPAD Wodospady występują w klasycznych kaskadowych lub pionowych stylach fontan i są specyficzne dla każdej serii. Opcje oświetlenia LED poprawiają wygląd każdego wodospadu, zapewniając wrażenia wizualnego piękne.

HYDROSTREAMERS PLUS ™ Ciesz się prawdziwą atmosferą w swoim basenie Cal Spas z naszymi nowoczesnymi i eleganckimi urządzeniami Hydrostreamers Plus. Wyposażone w obręcz ze stali nierdzewnej z podświetleniem LED, tworzą wodospad z wydłużonym strumieniem.

WIELOBARWNE OŚWIETLENIE LED SPA Dopasuj wybór kolorów oświetlenia wanny SPA, by poprawić nastrój przy wieczornych sesjach w SPA.

WEWNĘTRZNE OŚWIETLENIE LED I KRAWĘDZI WANNY Wielokolorowe oświetlenie LED tworzy wizualizację, która wpływa na dodatkowe wrażenia z kapieli w wannie SPA.

PODŚWIETLENIE LED DLA DYSZ I ZAWORÓW Dodaj oświetlenie LED do swoich dysz i zaworów. Spraw, by każda noc była spełnieniem marzeń dzięki temu dodatkowemu ulepszeniu.

SYSTEM DŹWIĘKOWY FREEDOM ™ Obejmuje technologię Bluetooth, wzmacniacz subwoofer i głośniki kostkowe. Technologia Bluetooth pozwala sterować muzyką za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca lub poza wanną z hydromasażem Cal Spas.

MODUŁ WI-FI CAL SPA Ciesz się dźwiękiem swojej muzyki w dowolnym SPA!

OŚWIETLENIE LED SZAFEK C-LITE ™ Nadaj elegancki wygląd ogrodowi lub patio. Zasilany energooszczędnymi żarówkami LED, C-LITE ™ to efektowny sposób na poprawienie wyglądu i działanie wanny z hydromasażem.
Dzięki takiej technologii producent Cal Spas  zapewnia, że wszystkie wanny SPA i baseny Swim Spa są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, oferując gwarancję, która nie ma sobie równych wśród innych producentów.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

7 200,00 PLN

kup
Beinshwimmer BECO wypornościowe buty pływaka

Beinshwimmer BECO wypornościowe buty pływaka wspomagające ćwiczenia aquafitness - buty wodne wzmacniające mięśnie brzucha i nóg.
Szukaj