Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Precyzyjna komfortowa hydroterapia wanny Cal Spas


System regulacji hydroterapii (ATS)


Większość użytkowników korzystających z terapii hydromasażu doskonale wie, że jej jakość zależy od sprecyzowanego działania na określone partie ciała. Umiejętne określenie potrzeb sprawia, że ból i regeneracja obolałych mięśni następuje w bardzo szybkim okresie.

 

Pomocnym narzędziem jest indywidualny system hydromasażu Adjustable Therapy System™ (ATS) Nasze opatentowane miejsce terapii ATS Plus wyposażone jest w indywidualna pompę i panel sterowania, który umożliwia personalizację masażu do dziewięciu różnych poziomów ciśnienia. Panel do regulacji dysz hydromasażu można zaprogramować tak, by emitował różne typy masażu w celu dopasowania go oczekiwanego komfortu.

 

Dzięki tej technologii mamy najwyższą jakość spersonalizowanej hydroterapii, jak również ogromne oszczędności energii podczas użytkowania wanny SPA.


Ergonomia miejsca terapii ATS™

 

Fotele hydroterapii ATS są wyprofilowane tak by dopasować je do każdej wielkości ciała. Odpowiednie ukształtowanie siedziska zapewnia wygodna pozycję i nie powoduje wypływania ciała podczas zabiegu hydroterapii. Dysze są umieszczone wzdłuż linii ciała, co zapewnia maksymalne korzyści terapii. Odpowiednia wielkość dysz i typ tworzonego ciśnienia jest dopasowany do partii ciała wymagających szczególnego rodzaju oddziaływania hydroterapii.Spersonalizowany system regulacji


Nasz opatentowany fotel z systemem ATS™ ma indywidualną pompę i panel sterowania, który pozwala spersonalizować typ hydromasażu do dziewięciu charakterystycznych poziomów nacisku.


  • Niskie ugniatania toczenia
  • Średnie ciągłe ugniatania
  • Przyspieszone ciągłe ugniatania
  • Szybkie ugniatania toczenia
  • 3 delikatne ugniatania, a następnie 1 energiczny nacisk
  • Szybkie, potężne ciągłe ugniatania
  • Delikatne, potężne naprzemienne ugniatania
  • Średnio niskie ugniatania toczenia
  • Szerokie niskie ugniatanie toczenia

 

Każda konfiguracja ATS różni się w zależności od modelu. Dodatkowe informacje można znaleźć w danych technicznych poszczególnychmodeli wanny SPA.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj