Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Basen sportowy z bieżnią pływacką ATV-17 KONA Marquis

Basen sportowy z bieżnią pływacką ATV-17 KONA Marquis jednokomorowy ze strefą dwóch miejsc siedzących hydromasażu.

UWAGA! Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Bieżnia pływacka ATV-17 KONA Aquatic Training Vessels™


Jeśli szukasz najwyższej klasy treningu pływackiego na świeżym powietrzu, ATV-17 Kona jest dla Ciebie! ATV-Kona ma trzy pompy, takie jak modele ATV-Sport, ale oferuje wyższą wydajność dzięki dwóm dwubiegowym pompom 360 GPM / 1,363 LPM i jednej dwubiegowej pompie 160 GPM / 606 LPM, aby uzyskać natężenie przepływu strumienia wody 1000 GPM / 3 785 LPM!. Podwójne punkty mocowania zapewniają więcej opcji treningu z przeciwprądem pływackim.

Dodatkowe punkty mocowania dla liny oporowej i sprzętu wioślarskiego zwiększają zakres ćwiczeń siłowych. Po każdym treningu można skorzystać ze strefy hydromasażu w wygodnych miejscach siedzących.
Wewnętrzne schody z powierzchnią antypoślizgową ułatwiają swobodne wejście do basenu. Przestronna strefa bieżni pływaciej oraz płaskie dno pozwala na umieszczenie dodatkowego sprzętu aquafitness typu rower wodny aquabike, bieżnia jogging itp.

Sprawdź dostępność opcji wynajmu długoterminowego!Opis basenu ATV-17 KONA


Ukośne linie są bardziej stylizowane niż w typowym basenie SPA, podkreślając większą przestrzeń pływacką. Specjalnie nadana ukośna sylwetka brzegu basenu, bez względu na rodzaj wykonywanych ćwiczeń chroni przed uderzeniami i kopnięciami w ściany. Model ATV 14 ma głębokość wody 122 cm, co zdecydowanie wystarcza na wykonywanie ćwiczeń podczas pełnego zanurzenia.

Basen ATV™ jest wyposażony w dysze hydroterapii w miejscach siedzących z możliwością regulacji mocy przepływu strumienia podczas masażu nóg i tułowia. Do wyboru mamy masaż o dużym natężeniu przepływu lub o niskim ciśnieniu oraz głęboki terapeutyczny. Dostępne miejsca terapeutyczne oferują po każdym treningu wiele korzyści w zakresie masażu mięśni i tkanek miękkich.

Wewnątrz basenu znajdują się schody wykonane zgodnie ze specyfikacją bezpieczeństwa ANSI tak by zachować stabilną postawę. Powierzchnia schodów i dna jest lekko chropowata co sprzyja ćwiczeniom aqua fitness i bezpiecznemu poruszaniu się. Dodatkowe oświetlenie LED schodów jest standardem.

Nasz system filtracji wody potwierdza jakość i jego wydajność. Filtry antybakteryjne wraz z ozonatorem pracują w automatycznym cyklu procesu dezynfekcji Smart Clean™. Ciągła praca systemu każdego dnia, tygodnia, miesiąca, gwarantuje czystość wody zgodnie z wymogami norm higieny dla wody basenowej.

Niecka basen ATV jest wykonana z żywic polimerowych zapewniając najtrwalszy materiał stosowany w produkcji basenów SPA. Kowalencyjna struktura wiązań makrocząsteczek zapewnia wysoką odporność na zarysowania i mikropęknięcia występujące w typowych nieckach wykonanych z akrylu. Zastosowane żywice są powszechnie stosowane przy budowie kadłubów najdroższych łodzi i jachtów.

Zewnętrzna grafika podkreślająca oryginalny wygląd, nie ulega wycieraniu i degradacji w czasie użytkowania. Są one trwale połączone z polimerową strukturą żywic i pozostają nie zmienne tak długo jak niecka basenu. Większość tradycyjnych basenów SPA musi zabezpieczać nieckę i instalację wewnętrzną przed ugięciami konstrukcji i samego ciężaru wody w czasie użytkowania. Zewnętrzna rama basenu ATV jest zespolona z niecką klinem co zapewnia większą integralność i sztywność basenu. Dzięki takiej technologii w basenie ATV można wykonywać swobodnie ćwiczenia aqua fitness włącznie z rowerem aqua bike

Pobierz katalog Aquatic Training Vessels™ (ATV™) 2019


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj