Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Najlepsze opcje wyposażenia dla hydroterapii U-Select™


U-Select™ Twoje jacuzzi zaprojektowane przez Ciebie dla Ciebie...!

 

Panele SPA z wyborem kombinacji dysz w niestandardowej wannie z hydromasażem.

 

Zaletą jacuzzi Cal Spas to nie tylko użytkowanie w domu, ale także całkowite odczucie domowego ekskluzywnego kurortu, które jest wyjątkowo dopasowane do specyfiki naszego ciała. Cal Spas U-Select™ system hydroterapii pozwala spersonalizować wannę z hydromasażem serii Platinum Plus, wybierając własną unikalną kombinację dysz z naszego menu dziesięciu różnorodnych konfiguracji. Docelowa specyfikacja dla grup mięśni, do których wybierzemy z wielu konfiguracji paneli JET oraz intensywność ciśnienia hydromasażu, usunie każdy uporczywy ból i złagodzić codzienny stres.

Panele dysz U-Select™ można dostosować do wybranych obszarów miejsc wanny dla jeszcze bardziej zoptymalizowanych efektów sesji terapeutycznych.UWAGA. Wszystkie modele SPA Platinum Plus™ są budowane na zamówienie! Klienci będą mogli wybrać opcje U-Select™ i umieścić w wybranym przez siebie miejscu wanny. Po otrzymaniu zamówienia siedzenia U-Select™ są wbudowane bezpośrednio w każde miejsce i nie można ich zamieniać.

Spersonalizowane panele
hydromasażu U-Select™U-Select TRANQUIL. Osiem strumieni skierowanych od szyi w dół do dolnej części pleców zapewnia masaż tkanek o średniej intensywności dla całego pleców. Napięcie i bóle mięśni szybko znikają, pozostawiając Ciebie zrelaksowanym.

·        x 8 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select RAIN. Na całej powierzchni nakładany jest delikatny hydromasaż, aby uzyskać kojące uczucie i wciągające doznania.

·        x 46 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select SENSATION. Delikatny i odprężający masaż pleców działający pod wpływem ciepłej wody SPA, aby złagodzić uporczywy ból pleców. Ten kojący hydromasaż będzie Twoim ulubionym miejscem na zakończenie długiego dnia.

·        x 5 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select COMPLATE. 12 dysz zapewnia masaż tkanek miękkich, który przenika ból mięśni pleców. Zakończ dzień relaksując się w swoim osobistym SPA do hydroterapii.

·        x 12 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select SMART. Masaż głębokich tkanek przy bólu górnej i dolnej części pleców działa z delikatnymi, ale mocnymi pulsującymi strumieniami skierowanymi na środkową część pleców.

·        x 12 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select CIRCUIT. Zapewnia delikatny oo średniej intensywności masaż ukierunkowany na kluczowe mięśnie pleców. Dysze można dostosować do określonych obszarów, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia terapeutyczne.

·        x 8 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select TRIGGER. Uwolnij napięcie mięśni i bóle stawów dzięki idealnie dopasowanemu masażowi pleców. Trigger Pack jest idealny do celowania w napięte mięśnie.

·        x 10 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select HEALTHY. Wzór dysz jest tak zaprojektowany, aby uderzać w mięśnie, które powodują napięcie i łagodzą codzienny stres. Dziesięć dysz zapewnia masaż miękkich i średnich tkanek, pomagając wyeliminować ból pleców.

·        x 10 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select TARGET. Połącz to, co najlepsze z obu światów. Masaż ugniatający rozluźnia górną część pleców, podczas gdy głęboki masaż dolny ma na celu uwolnienie codziennego napięcia.

·        x 8 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)U-Select FOCUS. Ukierunkowane dysze na szyję oraz pulsujące strumienie w górnej i dolnej części pleców zapewniają głęboki masaż obolałych obszarów.

·        x 9 dysz Hydro-Pro ™

·        Wyrównanie dyszy (od góry do dołu)


Cal Spas Platinum™ Plus Spas
Spersonalizowane jacuzzi Platinum™ Plus Spas oferuje jedno z najlepszych dostępnych obecnie na rynku zabiegów hydroterapii. Opcje dyszy U-Select™,  Aquatic Air Terapy™, Fountain Of Youth™ oraz Adjustable Therapy System™ (ATS),  zapewniają profesjonalne sesje hydromasażu, aby ukoić twoje ciało, w każdym wrażliwym miejscu; obolałe plecy, bolące ramiona, szyja, łydki, stopy i przepracowane ścięgna. Nie można opisać, w jaki sposób Twoje ciało skorzysta z codziennego wytchnienia w wannie Cal Spas Platinum™ Plus Spas


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj