Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wymiary i typy basenów z przeciwprądem Swim Pro™


Wymiary basenów SWIM-PRO™, typy przeciwprądu pływackiego...


Szeroka gama modeli basenów Swim Pro™ Cal Spas ułatwia znalezienie tego, które jest najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb aktywnego wypoczynku. Wybór jednego z ośmiu różnych koncepcji basenu swim spa Swim Pro™, zaspokoi potrzeby każdego poziomu sprawności fizycznej dla osób początkujących, przez entuzjastów zdrowia, po profesjonalnych sportowców. Linia basenów pływackich Swim-Pro™ Swim & Fitness oferuje radość, relaks i wygodę kompletnej siłowni wodnej dostępnej o każdej porze dnia we własnym ogrodzie lub domu. Po treningu całego ciała można zrelaksować się lub ochłodzić w wydzielonej strefie SPA ze specjalnie zaprojektowanymi miejscami dla hydromasażu.
FITNESS F-1222

basen 6-osobowy z 22 dyszami

Wymiary: 236 cm x 358 cm x 107 cm

Pojemność wody: 5 678 litrów

Przeciwprąd: Swim Jet System I River Jet


SWIM PRO™
FITNESS 
F-1325
 Patio

11-osobowy basen z 25 dyszami

Wymiary: 236 cm x 384 cm x 130 cm

Pojemność wody: 6 056 litrów

Przeciwprąd: Swim Jet System II River Jet


SWIM PRO™
FITNESS 
F-1325
 ESCAPE

11-osobowy basen z 25 dyszami

Wymiary: 236 cm x 384 cm x 130 cm

Pojemność wody: 6 056 litrów

Przeciwprąd: Swim Jet System II River Jet


SWIM PRO™
TREINER
F-1325 PLATINUM

basen 11-osobowe z 25 dyszami

Wymiary: 236 cm x 384 cm x 130 cm

Pojemność wody: 6 056 litrów

Przeciwprąd: Swim Jet System II River Jets


SWIM PRO™ 
FREESTYLE 
F-1421
 PLUS

basen 6-osobowy z 20 dyszami

Wymiary: 236 cm x 432 cm x 130 cm

Pojemność wody: 6 814 litrów

Przeciwprąd: Swim Jet System II River Jet 


SWIM PRO™ 
FITNESS-PRO 
F-1
537 PLUS

basen 4-osobowy z 37 dyszami

Wymiary: 236 cm x 475 cm x 130 cm

Pojemność wody: 7 947 litrów

Przeciwprąd: Jet System V 2 River Jets + 3 strumienie Power Stream


SWIM PRO™ 
COMMANDER 
F-1681
 PLUS

basen 12-osobowy z 81 dyszami

Wymiary: 236 cm x 508 cm x 130 cm

Pojemność wody: 9 463 litrów

Przeciwprąd: Jet System V 2 River Jets + 3 strumienie Power Stream


SWIM PRO
CHAMPION
F-1641 PLUS

basen 12-osobowy z 41 dyszami

Wymiary: 236 cm x 508 cm x 130 cm

Pojemność wody: 9 463 litrów 

Przeciwprąd: Swim Jet System V 2 River Jets + 3 strumienie Power Stream


Basen SPA SWIM-PRO™ Niesamowite funkcje ćwiczeń w swim Spa!
Baseny Swim Pro™ & Fitness spełniają warunki dla efektywnych ćwiczenia aqua fitness. Ich wyposażenie i możliwość uzupełnienia innymi przyrządami
sprawiają, że są one chętnie wybierane przez osoby i kluby sportowe by stworzyć indywidualne miejsce ćwiczeń z wykorzystaniem wody.ĆWICZENIA PŁYWACKIE. Basen Swim Pro™zostały tak zaprojektowane, by zapewnić użytkownikom idealne miejsce na ćwiczenia aerobowe. Perfekcyjne pływanie z maksymalną szybkością i dowolną techniką dzięki mocnemu przeciwprądowi. Dzięki dyszom wytwarzającym prąd wodny, zawsze można zrealizować trening pływacki. W pełni regulowane systemy temperatur i prędkości przepływu wody, umożliwiają dopasowanie każdej sesji treningu do oczekiwanych potrzeb i umiejętności pływackich.

Ukierunkowane na grupy mięśniowe: plecy, ramiona, nogi, klatka piersiowa,

ĆWICZENIA WIOŚLARSKIE. Ćwiczenia wioślarskie w basenie Swim Pro™ to świetny sposób na rozwinięcie siły pleców poprzez ruch podciągający. Budowanie silnego grzbietu chroni twoje ciało przed urazami i zmniejsza obciążenie spowodowane siedzeniem w ciągu dnia. Wioślarstwo wzmacnia wszystkie główne grupy mięśniowe organizmu i może nawet stać się doskonałym ćwiczeniem sercowo-naczyniowym przy szybszych prędkościach wykonywania ruchu. 


Ukierunkowane na grupy mięśniowe: plecy, klatka piersiowa, ramiona


ĆWICZENIA W BUDOWANIU BICEPSÓW. Ekspandery do ćwiczeń w basenie Swim Spa pozwalają skupić się na rozbudowie mocnych bicepsów. Precyzyjnie rozmieszczone zaczepy pozwalają na dopasowanie długości gumy do wykonywanego ćwiczenia. Silne ramiona są niezbędne do uzyskania wyglądu silnej zdrowej sylwetki, która jest nie tylko szczupła, ale także zwinna. Baseny Swim Pro™ Cal Spas zapewniają niesamowite trening z efektywnymi ćwiczeniami do budowy ramion, które zapewniają najwyższy poziom treningu siłowego.

Ukierunkowane na grupy mięśniowe: ramiona


ĆWICZENIA SPA JOGGING & RUNNING. Dzięki inżynierii precyzyjnej i zaawansowanemu projektowi, użytkownicy mogą biegać w basenie Swim Pro™ Cal Spas. Wytwarzany przeciwprąd wody, zapewnia wydajne ćwiczenia układu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego obciążenia stawów i układu kostnego. Podczas biegania otrzymujemy potężną dawkę masażu dolnej części partii ciała. Dzięki temu nasz jogging jest czterokrotnie efektywniejszy niż klasyczny bieg. Dla urozmaicenia treningu, możemy wstawić mobilne bieżnie lub rower aqua bike na przeciw strumienia przeciwprądu.


Ukierunkowane na grupy mięśniowe: nogi, dolne partie wszystkich mięśni


REGENERACJA i ODNOWA CIAŁA. Czas tuż po treningu jest bardzo ważny by zapewnić regenerację organizmu i mięśni wcześniej poddanych dużym obciążeniom. Aby pomóc ciału w szybszym powrocie do zdrowia, baseny Swim Pro™ oferują w strefie SPA miejsca do odpoczynku. Każde miejsce hydromasażu jest wyposażone w precyzyjnie rozmieszczone dysze, które masują mięśnie ciała. Pomaga to zmniejszyć czas powrotu do zdrowia, a także pomaga złagodzić bóle po wysiłku.

Ukierunkowane na grupy mięśniowe: całe ciało

RELAKS. Baseny Swim Pro™ nie są przeznaczone wyłącznie do ćwiczeń aqua fitness i pływania. Ich przestronny rozmiar, dodatkowe siedzenia i atrakcje wodne sprawiają, że są doskonałym miejsce do spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi i bliskimi. Twoi przyjaciele i rodzina będą zachwyceni tym, jak wspaniale jest usiąść i odpocząć! Dodatkowe funkcje, takie jak fontanny, oświetlenie LED, muzyka, zapewniają niesamowitą rozrywkę wieczorami. Dysze hydromasażu zapewniają hydroterapie całemu ciału.


Ukierunkowane na grupy mięśniowe: całe ciało


AQUABIKE. Basen Swim Pro™ to idealne miejsce na każdy sport. Płaskie antypoślizgowe dno odporne na uderzenia można wykorzystać do posadowienia sprzętu aqua fitness. Rower aqua bike ustawiony w osi z przeciwprądem zwiększa efektywność ćwiczeń aerobowych. Po przez zmianę szybkości przepływu wody dopasujemy intensywność treningu. Ćwiczenia interwałowe na rowerze sprawiają, że szybciej tracimy zbędne kalorie a sam trening jest znacznie mniej obciążający dla naszego organizmu.


Ukierunkowane na grupy mięśniowe: nogi, dolne partie wszystkich mięśni
Szereg opcji w basenie Swim-Pro™ Cal Spas ułatwia znalezienie tego, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie i wyznaczonych celów. Wybierz najlepszą opcje dla siebie i zmień swój styl życia!


*Pobierz broszurę basenów Swim-Pro™ Swim & Fitness Spas

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike
Szukaj