Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

UWAGA! Prezentowana cena obejmuje wycenę produktu w wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie wymaga wyceny i konsultacji z doradcą technicznym.

SPA BIKE TONIC V3 to wanna z hydromasażem w której zamontowany jest rower aquabike. Jest całkowicie produkowana we Francji przez firmę Dynamika, pionier i lider na rynku we wszystkich typach urządzeń do ćwiczeń aquabiking. Indywidualne kolarstwo wodne jest jedną z najnowszych innowacji wellness & SPA pochodzący z Europy.

Wanna SPA BIKE TONIC z rowerem Aqua Bike jest nowoczesną formą treningu aqua fitness w środowisku wodnym, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej (800 – 1000Kcal podczas jednych zajęć) i wysmukla ciało. Masujący wpływ wody jest wyjątkowo skutecznym sposobem walki z cellulitem. Zajęcia w wodzie polepszają wydolność oddechową, zapobiegają żylakom, w znacznym stopniu polepszają kondycję fizyczną i samopoczucie.

Pozycja treningu jest siedząca z możliwością regulacji wysokości siodełka i ergonomicznej kierownicy. Uzupełnieniem są funkcje koloroterapii, hydromasażu ozonowaną wodą. podczas jazdy rowerem na wyświetlaczu LCD możemy odczytywać najważniejsze parametry treningu; prędkość, spalone kalorie, obciążenie itp. Wanna SPA BICE TONIC z rowerem aquabike idealnie nadaje się do prywatnego użytku jak również w klubach aqua fitness, hotelach, pomieszczeniach SPA & Wellness. Może również stanowić uzupełnienie oferty w salonach kosmetycznych. Umiejętne połączenie ćwiczeń aerobowych z rekreacją gwarantuje szybkie efekty przy terapii odchudzania i modelowaniu sylwetki. .

Zalety
  • poprawa ogólnej kondycji
  • zwiększenie wydolności układu sercowo – naczyniowego i oddechowego
  • zapobieganie chorobie wieńcowej i nadciśnieniowej
  • zwiększenie masy i mineralizacji kości
  • zapobieganie osteoporozie oraz cellulitowi
  • znaczna redukcja tkanki tłuszczowej

Wanny SPA BIKE TONIC z rowerem aquabike mają tą zaletę, że dysponują własnymi rozbudowanymi programami z zestawem ćwiczeń o różnym obciążeniu. Użytkownik sam dokonuje wyboru w zależności od stopnia zaawansowania treningu. Wyposażenie techniczne pozwala na podłączenie kilku urządzeń w jeden system by łatwiej było zarządzać pracą i kontrolować ćwiczenia użytkowników w dłuższym okresie czasu. To rozwiązanie jest idealne dla klubów sportowych realizujących zajęcia w klasie bizness.

Dane techniczne

Wymiary: wysokość 150 cm x długość 176 cm x szerokość 116cm
Pojemność wodna: 300 litrów
Czas napełniania wanny: 135 s (opcja; Turbo SPA)
Rodzaj wanny: akryl Lucite USA
Ilość miejsc : jedna osoba
Rower: rama stal nierdzewna
Ilość dysz powietrznych: 4 szt.
Ilość dysz wodnych: 10 szt.
Ilość dysz do masażu na ramię: 2 szt.
Pompa zasilająca: 1 szt. typu Whirpool
Pompa obiegowa: 1 szt. cyrkulacyjna
Panel sterowania: dotykowy
Rodzaj filtracji wody: ozonowana
Podgrzew wody: grzałka 3kW
Programator treningu: wyświtlacz LCD z pamięcią zewnętrzna

Wanna z hydromasażem SPA BIKE TONNIC i rower wodny aquabike to idealne urządzenie przy pomocy którego można stworzyć nowoczesne studio aqua fitness

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj