Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanny z hydromasażem SERIA PLATINUM ™ SPAS

Seria PLATINUM™ SPAS

Kolekcja SPA Platinum

Terapeutyczne wanny SPA SERII Platinum™ 
Odkryj przyjemność luksusu

Wanny ogrodowe w wersji Platinum™Plus przenoszą Nas na znacznie wyższy poziom. Tutaj zabiegi hydroterapii, są przeznaczone do konkretnych potrzeb na określone grupy mięśni lub stawy przy użyciu najbardziej profesjonalnych i skutecznych narzędzi hydromasażu. To najbardziej ekskluzywna seria produktów Cal Spas. Ergonomiczne, duże i głębokie miejsca siedzące z zagłówkami zapewniają stabilna pozycję eliminując efekt wypływania ciała przy dużych prędkościach strumienia wody. Obszerny salonik na stopy wyposażony jest w dysze wysokoprzepływowe Whyrpool. Każde miejsce terapii można dopasować do swoich potrzeb i spersonalizowanych do własnych wymagań dzięki specjalnym funkcjom niedostępnym w innych podobnych produktach SPA&Wellmness.

Serii Platinum™ z ekskluzywnymi czterema dużymi modelami SPA to oferta dla osób oczekujących prawdziwego luksusu i profesjonalizmu.

Dla osób poszukujących więcej informacji o opcjach wyposażenia SPA Cal Spas odsyłamy do zakładki:

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj