Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep

Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep dwukomorowa profesjonalna bieżnia pływacka o różnych temperaturach wody. Część cieplejszą z funkcją hydroterapii oraz część do ćwiczeń fitness/pływania (28/36).

Basen z przeciwprądem MP Momentum ™ Deep i część fitness oferuje elegancką stylistykę wraz z dodatkowymi przydatnymi funkcjami, które obejmują: płaskie dno, dysze przeciwprądu i maty antypoślizgowe, siedziska SPA oraz osprzęt do ćwiczeń aquafitness. Niskie koszty eksploatacji na poziomie 20 zł/dzień.

Duże płaskie dno basenu bez ukrytych przeszkód pozwala realizować trening dla różnych ćwiczeń aquafitness z użyciem odpowiednich przyrządów. Można pobiegać w miejscu z łagodnym nurtem wody, przy wykorzystaniu oryginalnego sprzętu H2X który jest standardowym wyposażeniem we wszystkich modelach; Kickboard lub H2Xercise system, który zawiera H2Xercise Bells, płetwy, Rowing Kit i zespoły oporowe. Można również wstawić sprzęt firmy Hydrorider by ćwiczyć aquajogging lub aquabike Duża pełnowymiarowa bieżnia pływacka zapewnia profesjonalny trening pływacki. Basen można wykorzystać jako basen rozgrzewkowy na dużych publicznych basenach sportowych. Dwie strefy o różnej temperaturze wody zapewniają optymalne warunki dla treningu pływackiego i rekreacji, wypoczynku.

Jako największy i najgłębszy domowy basen SPA serii MP Momentum ™ dysponuje pełną mocą przeciwprądu Wave XP Propulsion ™ Technology System Jest on znacznie głębszy, szerszy i płynniejsze prąd wody, który jest regulowany dla poszczególnych poziomów oporu. Dzięki temu użytkownik nie ma dyskomfortu w postaci ciagłego zalewania twarzy. Po drugiej stronie jest pełnowymiarowa wanna do hydroterapii z 36 dyszami i ergonomicznym siedziskiem zaprojektowanym tak, by zapewnić w pełni profesjonalny hydromasaż dla całego ciała.

Odpowiednio przygotowana technologia zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania każdego dnia, przez 365 dni w roku. Basen można umieścić w ogrodzie lub w odpowiednio wcześniej przygotowanym pomieszczeniu basenowym.

UWAGA! Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej. Dodatkowe wyposażenie stanowi oddzielny koszt i wymaga konsultacji z doradcą handlowym.

Dostępne funkcje


Fitness -dzięki odpowiedniemu wykonaniu i dodatkowemu wyposażeniu np. wiosła, rower aquabike, bieżnia joging, możesz realizować trenig aqua-fitnes.

Hydroterapia - ekskluzywne Xtreme Therapy Seat i Xtreme Therapy Cove gwarantują profesjonalny zabieh hydromasażu na każdą partie ciała.

Zabawy Rodzinne - linia H2X jest doskonałym miejscem do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Dzięki ciepłej kąpieli w wodzie można swobodnie spędzić czas z dziećmi i znajomymi.

Pływanie - linia H2X zapewnia możliwość realizacji treningu pływackiego na dowolnym dystansie o każdej porze dnia. Dopasowany strumień przeciwprądu do możliwości pływackich użytkownika gwarantuje efektywny trening.

Deluxe Fusion - wolne chwile możemy spędzać przy muzyce dzięki specjalnie dopasowanemu sytemu dźwiękowemu z możliwością obsługi plików MP3

Krystalicznie czysta woda - Maser Spas opatentowany system filtracji wody Eco Pur, co minimalizuje koszty utrzymania zapewniając krystalicznie czystą wodą.

Izolacja cieplna - Budujemy nasze swim spa do użytkowania przez cały rok w każdy możliwym klimacie przy użyciu przyjaznej dla środowiska pianki izolacyjnej Icynene.

System Redukcji Szumów - wynikiem zaawansowanej innowacyjności inżynierskiej system redukuje wibracje pompy i silnika o 150% w stosunku do systemu montażowego w standardzie przemysłowym.

Dekor powłoki akrylowej wanny SPAKolor obudowy wanny SPAKolor pokrywy termicznej wanny SPA


w/g specyfikacji technicznej.

W zależności od technologi instalacji wanny SWIM, można dodatkowo zamówić obudowę. Bez względu na jej wykonanie zachęcamy do zakupu ze względu na bezpieczeństwo urządzeń obsługujących wannę jak również wyciszenie pracy. Zyskujemy również dodatkowe oszczędności eksploatacyjne podczas podgrzewu wody.

Wyposażenie dodatkowe.


- Rower ze stali nierdzewnej
- Bieżnia do biegania ze stali nierdzewnej

Opcje premium.


SoftTread ™ - przeciwpoślizgowy, system Comfort Floor od SeaDek®: System ten zapewnia lepszą przyczepność, komfort na stopniach zejściowych oraz miejscach SPA, dzięki czemu nasze wanna SWIM jest bezpieczna i łatwa w użyciu, podczas wchodzenia i wyjścia.

Deluxe Fusion Sound System dotykowy: System ten obejmuje cztery głośniki wodoodporne wewnętrzne i subwoofera, aby zmaksymalizować jakość dźwięku. Fusion Sound System łączy się dotykowo za pośrednictwem systemu Bluetooth telefonu lub innego urządzenia pozwalającego na przesyłanie ulubionej stacji lub listy odtwarzanej muzyki.

Moduł Wi-Fi: Zdalne sterowanie funkcjami SPA poprzez opcjonalny zintegrowany moduł Wi-Fi, która współpracuje z aplikacją sterowania wanny SWIM.

Mast3rPur ™ Management System wodny: To system zarządzania jakością wody. Jest równolegle połączony z trzema ośrodkami uzdatniającymi wodę, które razem znacznie skuteczniej filtrują i odkażają w wyniku reakcji chemicznej utleniania. Powoduje to utrzymanie czystej, bezbarwnej, nie pieniącej się wody kąpielowej. W opcji dodatkowej Mast3rPur ™ może być wyposażony w Care Systemu QuietFlo wody, oraz pracę 24-godzinną pompy obiegowej.

Poświata Jet Pack: fosforescencji Jet Pack podświetla dodatkowo dysze w części terapeutycznej SPA.

Osprzęt aquafitness pozwala wykorzystać wanne swim nie tylko dla zdrowia ale również by poprawić kondycje fizyczną.


Kickboard lub MPXercise system, który zawiera MPXercise Bells, płetwy, Rowing Kit i zespoły oporowe.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj