Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Środek oporu określony jest przez trzy regulowane poziomy trudności, im wyższy poziom tym większy opór stawiany jest przez wodę.

Dodatkowymi utrudnieniami mogą być zmiany pozycji siedzącej lub różne techniki interwałowe. Rower jest zaprojektowany tak aby stwarzał możliwości użytkowe dla każdego. Podstawy posiadają regulację wysokości, aby dostosować rower do głębokości basenu i osiągnąć główną pozycję ciała użytkownika z poziomem wody, którą powinna być pomiędzy pasem a klatka piersiowa. W celu osiągnięcia lepszych wyników zalecane jest stosowanie specjalnych butów do aquafitnesu.

Rower wodny Hydrorider Aqua Bike Professional został zaprojektowany by wytrzymywać bardzo długi czasu eksploatacji. Rower waży tylko 24 kg, przez co jest łatwy we wstawianiu do basenu oraz przemieszczaniu w wodzie. Może on być przechowywany na zewnątrz basenu jak i w wodzie. Podstawy posiadają antypoślizgowe gumy zwiększające przyczepność do dna basenu.

Hydrorider Aqua Bike Professional został zaprojektowany by sprostać wrastającym wymaganiom aquacyclingu. Sprzęt ten ma szeroki zakres użytkowania. Jest idealny do ćwiczeń grupowych, fizykoterapii, rehabilitacji oraz fitnesu. Służy on także triathlonistom w codziennych treningach. Jest zarówno urządzeniem fitness jak i medycznym, gdyż może być wykorzystywany przez osoby mające problemy z kręgosłupem, zapaleniem stawów, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Hydrorider Aqua Bike jest doskonałym uzupełnieniem wanny SWIM z wodnym masażem lub przeciwprądem dla osób chcących realizować czynny wypoczynek po przez trening aquacycling z elementami ćwiczeń trithlonu - aquabike (woterbike, spinbike). Szczególne efekty uzyskujemy przy realizacji treningi w basenie z przeciwprądem.

Parametry techniczne

-materiał - szlachetna stal nierdzewna
-waga: 24 kg
-długość: 130 cm
-szerokość podstawy: 60 cm
-wysokość: 140 cm
-przestrzeń pracy w wodzie: 1x2 m

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Szukaj