Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wanny ogrodowe SPA SERIES DECK™

Seria DECK™ SPAS

Kolekcja wanny SPA DECK

Ogrodowe SPA SERIES DECK™
Najlepsze korzyści z hydroterapii dla całego ciała

Kolekcja SPA Series Deck™ zapewnia relaks, który znany jest z innych sprawdzonych linii SPA od Cal Spas. Seria Deck, to ulepszona wersja jacuzzi wyróżniająca się, jakością wykończenia klasy Premium. Zewnętrzna obudowa wanny przypomina wyglądem strukturę naturalnego drewna i eleganckimi wykończeniami narożników obudowy. Dodatkowe ich podświetlenie kolorami LED, zdecydowanie podkreśla kształt SPA w przestrzeni otoczenia wieczorową porą. Czytelny i funkcjonalny panel Cal Touch 2, z jego błyszczącym wykończeniem i 4-calowym ekranem dotykowym LCD, pozwala na łatwą i intuicyjną obsługą wszystkimi dostępnymi ustawieniami. Kolekcja ogrodowych SPA Series Deck™ ma w ofercie dwie komfortowe wanny z hydromasażem mogące pomieścić do od 7 do 9 osób. To idealna propozycja dla hoteli i środowisk SPA & Wellness.

Dla osób poszukujących więcej informacji o opcjach wyposażenia SPA Cal Spas odsyłamy do zakładki:

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj