Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Basen ogrodowy Michael Phelps z przeciwprądem

Basen ogrodowy Michael Phelps


Basen z przeciwprądem Michael Phelps wyznacza poziom relaksu…Seria basenów Swim Spa Michael Phelps to przykład profesjonalizmu i umiejętności połączenia potrzeb z funkcjonalnością a także kosztami inwestycyjnymi przygotowania miejsca pod rekreację w domu lub otaczającym ogrodzie. Basen z przeciwprądem MP Signature przełamuje bariery ograniczające posiadania osobistego basenu w zasięgu ręki.

Wybierając basen MP Momentum Deep nie musimy wybierać między basenem przydomowym a jacuzzi. Dwa zestawy regulacji temperatury pozwalają pływać w chłodniejszej wodzie i zrelaksować się w ciepłej wodzie w strefy SPA. Duża powierzchnia do pływania jest idealna do ćwiczeń aqua fitness i doskonalenia techniki pływania. Innowacyjny system napędowy przeciwprądu zapewnia płynny, szeroki prąd, który możesz dostosować do swoich celów zdrowotnych. Sąsiadująca wanna z hydromasażem jest wyposażona w ergonomiczne siedzisko i regulowane dysze, które ukierunkowane są na właściwe punkty nacisku, sprzyjające relaksowi i regeneracji mięśni, ciała i umysłu.

FUNKCJE STANDARDOWE


• Elegancki, inspirowany Europą styl zapewnia płynniejsze pływanie niż w innych kąpieliskach Swim Spa dzięki odpowiedniemu profilowi wanny.
• Technologia Wave XP Pro Propulsion™ - najmocniejszy regulowany przeciwprąd pływacki
• Oddzielne ustawienia temperatury dla strefy SPA i bieżni pływackiej
• Część SPA i pływacka oddzielone są niestandardową, podświetloną, przezroczystą ścianą akrylową
• Fotele Xtreme Therapy™ - wyprofilowane szerokie miejsca hydroterapii
• 2 dysze do masażu stóp MasterBlaster™ - fizjoterapia stóp
• Zatoka Xtreme Therapy™ - szerokie płaskie miejsce dla nóg
SoftTread™ - antypoślizgowy system podłogowy firmy SwimDek®
• H2Xercise™ Fitness System - sprzęt do ćwiczeń w wodzie
• 4 fontanny o przepływie laminarnym
• Oświetlenie LED Deluxe Waterline
• Dysze ze stali nierdzewnej
EcoPur Charge® - filtracja wody
• Moduł Wi-Fi
• Najbardziej energooszczędne Swim Spa (wymaga tylko 130 A prądu)
Bio-Magnetic System Terapii™ - hydroterapia uśmierzająca ból

OPCJE PREMIUM


Fusion Air Sound - system dźwiękowy
Mast3pur™ - system zarządzania wodą
DuraMaster - 36-calowy 4 stopniowe schody (dostępny w kolorze grafitowym lub espresso)
Deluxe Covers Axis® - rolowana pokrywa termiczna


Pływanie w basenie Swim Spa Michaela PhelpsNiezależnie od tego, czy pływasz rekreacyjnie, czy jesteś wyczynowym sportowcem, basen z przeciwprądem typu Michael Phelps Signature oferują przestrzeń, w której możesz być pływakiem, jakim chcesz być.
Popraw swoją kondycję, udoskonal swój styl lub dąż do osiągnięcia rekordu osobistego, ciesząc się ciągłym pływaniem. A dzięki głębokości 150 cmi możesz wygodnie trenować wszystkimi czterema stylami.

Technologia Wave XP Pro Propulsion™ charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją śruby napędowej, która zapewnia szerszy, głębszy i płynniejszy prąd zapewniając wrażenia pływania lepsze niż w innych Swim Spa. Opór jest w pełni regulowany za pomocą Swim Number System™, który pozwala pływakom o różnych umiejętnościach dostosować przepływ. Wygodne cyfrowe elementy sterujące pozwalają ustawić temperaturę wody tak, by była optymalna .

W basenie z przeciwprądem pływackim Michael Phelps Signature użytkownikom podoba się;
  • Zmienna prędkość z ustawieniami od 0 do 100%
  • Wyprofilowana konstrukcja, która zapewnia płynniejszy przepływ wody, poprawiając wyporność podczas pływania
  • Głębokość wody 150 cm, umożliwiająca treningi pływakom o różnym wzroście
  • Nie ma potrzeby wykonywania nawrotów
  • Niskie koszty utrzymania basenu
  • Dostępność o każdej porze dnia

Alternatywa dla basenu tradycyjnego, który pozwala prowadzić aktywny tryb życia i czuć się lepiej…

Basen Swim Spa MP jest przystosowany do użytkowania przez cały okres bez względu na warunki pogodowe. Przy instalacji zewnętrznej może być posadowiony na różnych wysokościach tzn. częściowo wpuszczony w grunt przy zachowaniu wolnego dostępu do części serwisowej. Mała architektura zewnętrzna w bezpośrednim sąsiedztwie basenu Swim Spa nadaje indywidualny wygląd kąpieliska zwiększając tym samym komfort i wygodę korzystania.

Instalacja basenu Swim Spa MP z przeciwprądem w domu wymaga nieco więcej czynności przygotowawczych związanych z wniesieniem. Na uwagę szczególną zasługuje fakt spełnienia wymogów technicznych dla utrzymania właściwych parametrów powietrza zaburzonych przez parowanie wody z basenu.
Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep

Basen z przeciwprądem Michael Phelps Momentum Deep dwukomorowa profesjonalna bieżnia pływacka o różnych temperaturach wody. Część cieplejszą z funkcją hydroterapii oraz część do ćwiczeń fitness/pływania (28/36).

Cena na zapytanie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj