Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Wykorzystaj trening aqua bike mieć zgrabną sylwetkę!

Zajęcia aquabike indywidualnie

Szybkie modelowanie sylwetki 

Efektywność, systematyczność, optymalny czas...!

Jazda na rowerze i bieganie w wodzie to najlepsze techniki drenażowe służące nadaniu sylwetce zdrowego wyglądu i przywrócenie sprawności fizycznej, każdemu bez względu na wiek. Korzyści wynikające z systematycznego treningu przy użyciu nowoczesnego sprzętu aqua fitness Spa Bike są oczywiste! 

Dlaczego wanna SPA BIKE?

Wanna Spa Bice TONIC i SPA Bike Relax zostały zaprojektowane tak by połączyć technikę masażu wodnego z równoczesną aktywnością fizyczną ciała. Zwiększony opór stworzony przez dysze hydromasażu zwiększa obciążenie pracy mięśni jednocześnie wpływając na wydolność płuc. Dodatkowo Strumień wody wytwarzany przez dysze hydromasażu ma znacznie lepszy efekt drenujący skórę z nadmiaru tłuszczu


aquabike pozbądź się celulitu

Poprzez aktywność fizyczną w wodzie poprawisz swoje zdrowie, eliminując wszystkie zaburzenia krążenia oraz powiększysz znacznie pojemność płuc i objętość mięśni. Oto efekty ćwiczeń aqu abike !

  • Eliminacja cellulitu
  • Poprawa retencji wody w organizmie
  • Zmniejszenie obrzęku limfatycznego
  • Poprawa wyglądu sylwetki
  • Odbudowa i regeneracja mięśni
  • Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego
  • Rehabilitacja funkcjonalna
  • Aktywny drenaż limfatyczny

Mniej ćwiczeń więcej efektów, 
dzięki komfortowym warunkom treningu!


Korzystając z najnowszych technologii urządzeń aqua bike Spa Bice TONIC SPA Bike Relax gwarantujemy efekty w bardzo krótkim czasie. Sesja treningu w indywidualnej wannie typu Spa Bice TONIC lub SPA Bike Relax trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut w okresach nie częściej niż 2-3 dni.

Wanna Spa Bike umieszczona jest w oddzielnej kabinie jako samodzielna jednostka co zapewnia komfortowe warunki treningu. Każda kabina jest wyposażona w multimedialny sprzęt który umożliwia nam na bieżąco kontrolowanie przebiegu sesji treningowej. Możemy również oglądać jednocześnie ulubiony program TV lub film. Zestaw profesjonalnych słuchawek zapewnia nam doskonałą jakość dźwięku. Indywidualne warunki treningu sprawiają, że czujesz się komfortowo i samodzielnie wpływasz na precyzje wykonywanych ćwiczeń.


Jak trenować bardziej wydajnie?


Trening w kabinie realizowany jest na rowerze aqua bike w wannie Spa Bike TONIC lub SPA Bike Relax. Pedałowanie odbywa się przy użyciu nóg lub rąk (SPA Relax) w otoczeniu ciepłej wody i pracującym hydromasażem. Takie środowisko generuje bardzo intensywną aktywność krążenia krwi. Oprócz podstawowego treningu aerobowego, wykonujemy różne inne ćwiczenia aktywujące mięśnie górnej partii ciała:  mięśni ramion, nóg, brzucha. Dla zwiększenia efektywności treningu możemy używać oporowych płetw nakładanych na pedały korby roweru wodnego. W czasie treningu jest możliwa prezentacja audio z filmami instruktażowymi, które pokazujące kiedy i w jakim tempie należy wykonywać ćwiczenia – zmieniając ich tempo. Całość treningu oparty jest na cyklach interwałowych, czyli zmiany tempa intensywności pedałowania.


Dlaczego trening w Spa Bike jest efektywny?


Metoda ćwiczeń z wykorzystaniem zasady „treningu interwałowego” jest najskuteczniejszą metodą spalania tkanki tłuszczowej i rzeźbienia mięśni.
 
Ogólną zasadą jest intensywny ruch pedałowania w wyznaczonym tempie, po którym następuje krótki okres wolniejszego tempa. Okresy zmiany tempa są wyznaczane przez system wirtualnego trenera lub zapis video na ekranie. Jeśli będziemy korzystać z naszego sprzętu aqua fitness
 (Spa Bike) systematycznie wg ściśle zaplanowanego cyklu sesji treningowych, nasz organizm wraz z produkcją kwasu mlekowego uwalnia hormonu wzrostu. Hormon wzrostu jest odpowiedzialny za przyspieszone topnienia tłuszczu i poprawę procesu anabolicznego, a tym samym przyspieszoną odbudowę mięśni.


Ćwicząc z dużą intensywnością i powtarzającymi się ruchami, uruchamiamy w organizmie zapasy glikogenu. Po sesji treningu nasz metabolizm jest wyższy niż normalnie, ponieważ w celu przywrócenia równowagi organizm zużywa znacznie więcej tlenu, co nazywamy efektem dopalania lub EPOC (Excess Post-exercise Oxygen Consumption). Aby osiągnąć ten poziom, nasze ciało potrzebuje dodatkowej energii. Będzie więc zużywać tlen i część kwasów tłuszczowych obecnych we krwi do produkcji energii z większą aktywnością.
W okresach odpoczynku organizm eliminuje odpady powstające podczas wysiłku i regeneruje energię. Im dłużej i intensywniej trenujemy, tym więcej potrzebujemy energetycznych kalorii a więc spalamy nagromadzone zapasy tłuszczu.

Intensywny trening interwałowy wywiera silny wstrząs dla mięśni. Aby przeciwdziałać stresowi tkanki mięśniowej strumienie ciepłej wody hydromasażu delikatnie masują tkankę głęboką jednocześnie zapewniając optymalne chłodzenie. Ta czynność skutecznie eliminuje nieprzyjemny ból mięśni po każdym intensywnym treningu. Jeśli ćwiczymy sumiennie i systematycznie, to bardzo szybko pozbędziemy się nadwyżki zbędnych kalorii tłuszczu a nasza sylwetka stanie się smukła i silna.

Gdzie można znaleźć miejsce ze sprzętem SPA BIKE?

Funkcjonalne pojedyncze lub podwójne kabiny, skutecznie przy pełnej koncentracji pomagają realizować indywidualny trening we własnym tempie by osiągnąć cel: zmienić kształt sylwetki i jednocześnie zwiększyć ogólną fizyczną kondycję ciała. Teraz można korzystać z nowoczesnego treningu  qua bikie bez konieczności wyjazdu na zatłoczony basen. Lokalne Studio Aquabike & SPA jest dla tych, którzy poszukują miejsca w którym jest możliwość skorzystania z ćwiczeń pozwalających na utrzymania wysokiej sprawności motorycznej ciała, a systematyczne treningi uwzględniające pewną elastyczność można połączyć z innymi codziennymi obowiązkami.
 

Nasze studio może stać się nowym miejscem dla osób chcących osiągnąć doskonałą sylwetką i kondycję fizyczną ciała. W Studio Aquabike & SPA  jesteś wtedy kiedy chcesz! Skoncentrowany indywidualny trening nie wymusza ścisłego harmonogramu w dużych mało zdyscyplinowanych grupach. Sam lub w towarzystwie, ćwicz aqu bike codziennie od 9h do 21h - solo lub w duecie w indywidualnych kabinach. Poświęć czas na jedną sesję treningową od 30 do 40 minut. Optymalnych efektów należy się spodziewać już po pierwszym miesiącu. Ale efekt stały to minimum 3-4 miesiące z przerwą 1-2 miesiące.

Aqua bike w kabinie Spa Bike jest dostępny i otwarty dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od wieku i poziomu sportu. Ta aktywność pozwala każdemu odkryć zalety płynnej, wydajnej, pobudzającej i ekskluzywnej aktywności!

Odwiedź najbliższe Studio Aquabike & SPA  i zapisz się na pierwszą próbną sesje treningową.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj