Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Budowy i wyposażenia ogrodowych SPA i basenów Swim Spa


Co wyróżnia ogrodowe wanny SPA Cal Spas,

opcje wyposażenia, nowoczesne technologie

Baseny ogrodowe Swim & SPA Cal Spas wykorzystują wszystkie zalety nowoczesnej technologii. Dzięki czemu idealnie wpisują się w potrzeby współczesnego człowieka.

Powiększone SPA o bieżnię pływacką z przeciwprądem daje możliwość realizacji treningu pływackiego i ćwiczeń aquafitness. Wielostopniowa regulacja mocy strumienia przeciwprądu pozwala na pływanie osobom o najniższych umiejętnościach pływackich. Osoby z ograniczeniami ruchowymi dzięki antypoślizgowym powierzchniom niecki mogą czuć się bezpiecznie i przywracać dawną sprawność ruchową i fizyczną. 

Strefa SPA zarówno w basenie Swim Spa jak i ogrodowej wannie SPA to przykład idealnie zaprojektowanego miejsca na hydroterapie. Wielopoziomowe głębokie fotele z różnymi ustawieniami dysz gwarantują profesjonalny hydromasaż. Dodatkowe funkcje z możliwością sterowania zwiększają możliwości pozytywny wrażeń z zabiegów relaksacyjnych w ciepłej wodzie.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ STRUMIENIA WODY

Zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania i pompowania gwarantują niezawodną kontrolę temperatury wody i jej przepływu, dzięki czemu każdy użytkownik basenu Cal Spa ma możliwość doprecyzowania hydroterapii do potrzeb swojego ciała.


PODŁĄCZ IN PLAY. Ten wygodny prosty zestaw obniża koszty uruchomienia ogrodowej wanny SPA, ponieważ można za jego pośrednictwem bez dodatkowych prac instalacyjnych uruchomić pracę wszystkich podzespołów na wymaganych domyślnych parametrach.POMPA ELIMINATOR™. Pompa o mocy 3.0 KM. posiadają najbardziej niezawodne silniki. Mają mniej ruchomych części i dwie niezależne prędkości wirnika. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia z odwróconym przepływem strumienia wody, znacznie wydłużamy czas pracy pompy przy zwiększonej wydajności!QUIET CLEAN™. Pompa cyrkulacji stale i cicho wprawia w ruch wodę. Zapewniając stałą filtrację podgrzanej wody i oszczędność energii, minimalizując pracę pompy zasadniczej. Ta pompa o mocy 0,2 KM ma wystarczającą wydajność, by zapewnić czystość wanny SPA.DEDYKOWANA  POMPA ATS™. Dzięki dodatkowej pompie nasze opatentowane miejsce ATS ma dedykowany indywidualny system napędowy hydromasażu wraz z panelem sterowania, który umożliwia personalizację masażu do dziewięciu różnych poziomów ciśnienia
PODGTZEWACZ WODY WHISPER HOT™. Podgrzewacz wody dla Cal Spas to tytanowa grzałka o mocy 5.5 kW. Grzałka Whisper Hot dzięki powierzchniowej warstwie ochronnej z tytanu jest zabezpieczona przed działaniem związków chemicznych i mineralnych rozpuszczonych w wodzie.


SYSTEM KONTROLI I REGULACJI PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGO

Ogrodowe wanny SPA Cal Spa oferują najwyższą jakość hydroterapii połączonej z aktywnością fizyczną na bieżni pływackiej. Zmienna wielkość przepływu strumienia wody przez dysze napędowe Jet przeciwprądu pływackiego sprawiają, że bez względu na nasze umiejętności możemy dowolnie pływać poprawiając umiejętności i technikę pływania.PRO-TRAINER™Teraz pływacy mogą dowolnie dostosowywać szybkość przepływu strumienia wody od 1% do 100%. Korzystając dodatkowego panelu z programatorem 6 różnych gotowych ustawień mocy i czasu trwania przeciwprądu. Taka opcja pozwala realizować trening pływacki o różnym poziomie obciążenia.SWIM PRO WORKOUT. To wygodny panel sterowania zarządzający pracą dysz przeciwprądu pływackiego. Dzięki niemu możemy doprecyzować moc strumienie przepływu wody do naszych potrzeb. Dogodna lokalizacja wyklucza konieczność przemieszczania się po całym basenie.CAL SPAS TOUCH LCD. Nowoczesny, intuicyjny elektroniczny system sterowania basenem Swim Spa został zaprojektowany, tak by łatwo przełączać poszczególne tryby pracy wraz z programowaniem. Zawiera szczegółowe ustawienia funkcji, wyraziste kolory, informacje zwrotne i odpowiedzi.TYPY PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGO

Poziom techniki pływania uzależniony jest od środowiska, w którym jest realizowany. Dlatego baseny Cal Spa Swim Pro™ mają różne typy przeciwprądu pływackiego dopasowane do wielkości i kształtu niecki basenu, oraz dodatkową wielofunkcyjną automatykę wspierającą jego pracą na różnych poziomach przepływu strumienia wody.HYDRO-PRO SWIM-MILL+RESISTANCE I™. Skorzystaj z nowego łagodnego poziomu treningu cardio, który pozwala chodzić, biegać lub pływać na najniższym poziomie przepływu strumienia wody przeciwprądu.

Modele: FITNESS F-1222HYDRO-PRO SWIM-MILL+RESISTANCE II™. Pływanie w miejscu z zaawansowanym przeciwprądem pływackim o zmiennym kącie nachylenia dysz poziomych. Gdy dysza strumieniowa jest skierowana w dół, pływak odczuje obniżony poziom oporu. Jeśli dysza strumieniowa jest skierowana w górę, opór pływaka znacznie wzrośnie.

Modele: SWIM PRO F-1325FREESTYLE F-1421


HYDRO-PRO SWIM-MILL+RESISTANCE V™. Korzystaj różnych technik pływania przy pełnej mocy strumienia Swim Jet System V generowanego za pomocą dwóch dysz River Jets i trzech Power Stream Jets,. Dobierz swój właściwy opór dzięki płynnej regulacji 1-100% regulatora ProTrainer™

Modele: COMMANDER F-1681 OLYMPIAN F-1896


TORNADO JETS. Potężne dysze Tornado Jets są idealnie rozmieszczone na bokach wanny Swim, tak by generowany strumień wody mógł utrzymać pływaka na środku bieżni pływackiej. Tworzenie dodatkowego silnego prądu z dołu pomaga również utrzymać prawidłową sylwetkę na powierzchni wody po przez podnoszenie bioder. Podczas pływania nie tracimy dodatkowego wysiłku.

Modele: OLYMPIAN F-1896HYDROSSAGE. Ta konfiguracja ułożenia mini dysz zapewnia delikatny hydromasaż, który ma na celu rozluźnienie głębokich tkanek mięśni. Rozłożenie mini dysz na dużej powierzchni pozwala swobodnie przemieszczać ciało w różnych kierunkach, tak by uzyskać pełny wodny masaż na jak największej powierzchni ciała.

Modele: COMMANDER F-1681;OLYMPIAN F-1896 DZMARKER PŁYWACKI. Ta pomoc wizualna umieszczona na dnie strefy pływackiej. Pomaga utrzymać pływaków w jednej linii z prądem wody w basenie Swim Spa, by zapewnić maksymalną oporność dla przeciwprądu. Pływacy, którzy pozostają na środku basenu, mają najbardziej optymalny strumień wody do ćwiczeń.

Modele: Seria SWIM PRO™ i SWIM PRO™ X SERIES

TECHNOLOGIA FILTRACJI WODY BASENOWEJ

Zaawansowaną technologia filtracji i dezynfekcji wody w oparciu o ozonowanie i lampę UV to przykład inteligentnego podejścia do problemu związanego z nienagannym utrzymaniem wysokiej czystości wody kąpielowej szczególnie w basenach o małej pojemności wody. Krystalicznie czysta woda w basenach SPA Cal Spa to nie tylko standard, ale wręcz przykład zapewnienia luksusu i komfortu rekreacji wodnej.OZONATOR PURESILK™ Wykorzystanie ozonatorów z komorą mieszania i zapalarką Mazzie Injectors sprzyja niszczeniu mikroorganizmów i uniemożliwia ich dalszy rozwój. Żadne dodatkowe substancje chemiczne nie muszą być dodawane do wody i nie zakłócają procesu utleniania.
HYBRID SANITIZING SYSTEM: PURE CURE UV + PURE SILK™ OZON Kompletny system uzdatniania wody. Ograniczający stosowania środków chemicznych do absolutnego minimum. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii przez cały okres użytkowania SPA.
SYSTEM SOLI CALPURE™. Bromek sodu (NaBr) jest skutecznym zabójcą bakterii, który powinien być częścią każdego systemu uzdatniania wody w basenie. Nasz opatentowany ciągły cykl sanitarny zabija bakterie, glony i inne organizmy chorobotwórcze. Nie wymaga stosowania dodatkowego bromku sodu lub innych substancji odkażających (np. chlor).
FILTR PRZECIWBAKTERYJNY BIO - CLEAN™.  To specjalny rdzeń do zwalczania bakterii umieszczony wewnątrz filtra teleskopowego. System filtra jest uformowany w tkaninie filtrującej wodę i zapobiega reprodukcji szkodliwych mikrobów i bakterii osadzających się na powierzchni filtra zasadniczego oczyszczającego wodę basenową z dużych cząsteczek zanieczyszczeń.


EFEKTYWNOŚĆ IZOLACJI BASENU TO NAJNIŻSZE KOSZTY UTRZYMANIA CIEPŁEJ WODY

Koszty korzystania z przyjemności nie muszą być wysokie! Odpowiednia technologia poparta wieloletnim doświadczeniem wyznacza kierunki gdzie należy szukać rozwiązań sprzyjających niskim kosztom utrzymania ciepłej wody w wannie SPA. Takie podejście sprawia, że odpowiednia temperatura wody jest zawsze możliwa i w każdej chwili.THERMO-SHIELD™.  Nasze panele ścian bocznych obudowy wanny mają najwyższą  jakość izolacji, które są całkowicie biodegradowalne i zawierają mniej odpadów niż tradycyjna pianka poliuretanowa. Dodatkowo przemyślana instalacja nie ogranicza dostepu do wewnętrznych podzespołów wanny SPA.
IZOLACJA PODŁOGOWA THERMO - LAYER™. Ta warstwa blokuje przenikanie ciepła do gruntu i utrzymuje wilgoć na zewnętrznej powierzchni. Ograniczając skutecznie tworzenia się mokrego klimatu wewnątrz obudowy wanny SPA.

IZOLACJA TERMICZNA FULL FOAM THERMO-GUARD™ Dodając pełną piankę bez porów powietrznych do wypełnienia przestrzeni konstrukcji wanny SPA, ograniczamy jeszcze bardziej utratę ciepła z wody kąpielowej. Dzięki czemu obniżamy czas potrzebny na podgrzanie i utrzymanie właściwej temperatury wody. Funkcja szczególnie przydatna dla ogrodowych SPA umieszczonych poza domem i użytkowanych całorocznie.


ODPOWIEDNIO UFORMOWANE MATERIAŁY i KONSTRUKCJA TO GWARANCJA, JAKOŚĆI

Porządnie wykonana konstrukcja to podstawa każdej wanny SPA lub basenu Swim Spa, pozwalająca na długie lata ciągłego użytkowania bez obawy o uszkodzenie i wczesną degradację. Dowodem są 10-letnie gwarancje na niektóre elementy konstrukcji i technologii wykonania.

KONSTRUKCJA WANNY ZE STALI WŁÓKNISTEJ Opatentowany 7-warstwowy system laminatów wzmocniony stalą i drewnem to kombinacja tworząca jedną z najmocniejszych niecek na świecie.

KONSTRUKCJA Z DREWNA OBRABIANEGO CIŚNIENIOWO Nasze ramy szafek są odporne na gnicie, korozję i owady. Wykonane z 1-calowego ocynkowanego łącznika ze stali, wstawek narożnych i pionowych stężeń kątowych dla dodatkowego wsparcia belki.

RAMA OBUDOWY ZE STALI OCYNKOWANEJ Wykonana jest z wysokiej jakości ocynkowanej rury stalowej 316. Rama wanny z hydromasażem Cal Spas jest niekorozyjna i oferuje wysoki stosunek wytrzymałości do masy, by podeprzeć nieckę wanny podczas jej napełniania wodą.

TRU BLUE ™ VACUUM SAFETY BREAK Ta funkcja bezpieczeństwa zatwierdzona przez VGB automatycznie zmniejsza ssanie pompy w przypadku niedrożności lub zablokowania przepływu wody.

PIANKA HYDRO STALOWA Ta pianka o dużej gęstości jest dodawana, aby podeprzeć instalację wodociągową pod spodem, dzięki czemu nie ma drgań i dodatkowego hałasu instalacji.

KOMFORT, PRECYZJA I PRZYJEMNOŚĆ UŻYTKOWANIA


Korzystając z zaawansowanych metod inżynierii SPA, Cal Spas jest liderem w zapewnieniu użytkownikom niezrównanego komfortu, relaksu, masaży wodnych oraz efektywnego treningu pływackiego wraz z ćwiczeniami aqua fitness.
KASKADOWY WODOSPAD Wodospady występują w klasycznych kaskadowych lub pionowych stylach fontan i są specyficzne dla każdej serii. Opcje oświetlenia LED poprawiają wygląd każdego wodospadu, zapewniając wrażenia wizualnego piękne.

HYDROSTREAMERS PLUS ™ Ciesz się prawdziwą atmosferą w swoim basenie Cal Spas z naszymi nowoczesnymi i eleganckimi urządzeniami Hydrostreamers Plus. Wyposażone w obręcz ze stali nierdzewnej z podświetleniem LED, tworzą wodospad z wydłużonym strumieniem.

WIELOBARWNE OŚWIETLENIE LED SPA Dopasuj wybór kolorów oświetlenia wanny SPA, by poprawić nastrój przy wieczornych sesjach w SPA.

WEWNĘTRZNE OŚWIETLENIE LED I KRAWĘDZI WANNY Wielokolorowe oświetlenie LED tworzy wizualizację, która wpływa na dodatkowe wrażenia z kapieli w wannie SPA.

PODŚWIETLENIE LED DLA DYSZ I ZAWORÓW Dodaj oświetlenie LED do swoich dysz i zaworów. Spraw, by każda noc była spełnieniem marzeń dzięki temu dodatkowemu ulepszeniu.

SYSTEM DŹWIĘKOWY FREEDOM ™ Obejmuje technologię Bluetooth, wzmacniacz subwoofer i głośniki kostkowe. Technologia Bluetooth pozwala sterować muzyką za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca lub poza wanną z hydromasażem Cal Spas.

MODUŁ WI-FI CAL SPA Ciesz się dźwiękiem swojej muzyki w dowolnym SPA!

OŚWIETLENIE LED SZAFEK C-LITE ™ Nadaj elegancki wygląd ogrodowi lub patio. Zasilany energooszczędnymi żarówkami LED, C-LITE ™ to efektowny sposób na poprawienie wyglądu i działanie wanny z hydromasażem.
Dzięki takiej technologii producent Cal Spas  zapewnia, że wszystkie wanny SPA i baseny Swim Spa są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, oferując gwarancję, która nie ma sobie równych wśród innych producentów.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj