Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Opcje wyposażenia basenu z przeciwprądem Cal Spas


Budowa i technologia basenu Swim Cal Spas Opcje wyposażenia dodatkowego....


Szereg opcji w basenie Swim Spa Cal Spas ułatwia znalezienie tego, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie i wyznaczonych celów. Wybierz jeden z wielu różnych modeli basenu z przeciwprądem, by zaspokoić wszystkie poziomy sprawności fizycznej. Od modeli dla początkujących, przez entuzjastów zdrowia, po profesjonalnych sportowców.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ


Zaawansowane technologicznie systemy ogrzewania i pompowania gwarantują niezawodną kontrolę temperatury wody i jej przepływu, dzięki czemu każdy użytkownik basenu Cal Spa ma możliwość doprecyzowania hydroterapii do swoich potrzeb.


PODŁĄCZ N PLAY Ten wygodny prosty zestaw obniża koszty uruchomienia wanny SPA, ponieważ można za jego pośrednictwem bez dodatkowych prac i instalacji uruchomić automatycznie pracę wszystkich podzespołów na wymaganych domyślnych parametrach.

POMPA ELIMINATOR ™ Pompa o mocy 6 koni, Cal Spas ma najbardziej niezawodne silniki. Mają mniej ruchomych części i dwie niezależne prędkości wirnika. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia z odwróconym przepływem znacznie wydłużamy czas pracy pompy przy maksymalnej wydajności!

QUIET CLEAN ™ 100% SYSTEM FILTRACJI
24-godzinna pompa cyrkulacyjna stale i cicho wprawia w ruch wodę. Zapewniając stałą filtrację podgrzanej wody i oszczędności energię, minimalizując pracę pompy zasadniczej. Ta pompa o mocy 2 koni mechanicznych ma wystarczającą wydajność, by zapewnić czystość wanny SPA i zpobiec tworzeniu się stref z stojącą wodą.

EKSKLUZYWNA POMPA DEDYKOWANA DLA ATS Dzięki pompie o mocy 2 koni mechanicznych nasze opatentowane miejsce ATS ma dedykowany indywidualny system napędowy hydromasażu wraz z panelem sterowania, który umożliwia personalizację masażu do siedmiu różnych poziomów ciśnienia.

TYTANOWY PODGTZEWACZ WODY WHISPER HOT ™
Podgrzewacz wody dla Cal Spas to tytanowa grzałka o mocy 5,5 kW. Grzałka tytanowa Whisper Hot jest najlepszym rozwiązaniem dla zapewnienia długiej, niezawodnej pracy z wannami SPA, dzięki powierzchniowej warstwie ochronnej jest zabezpieczona przed działaniem związków chemicznych i mineralnych rozpuszczonych w wodzie.


SYSTEM KONTROLI I REGULACJI PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGO


Baseny kąpielowe Cal Spas oferują najwyższą jakość hydroterapii połączonej z aktywnością fizyczną na bieżni pływackiej. Zmienna wielkość przepływu strumienia wody przez dysze napędowe Jet przeciwprądu pływackiego sprawiają że bez względu na nasze umiejętności możemy dowolnie pływać poprawiając umiejętności i technikę pływania.


SWIM-PRO PRO-TRAINER ™ Pływacy mogą dowolnie dostosowywać przepływ strumienia wody od 1% do 100% mocy. Zaprogramuj swój trening, korzystając z maksymalnie 10 różnych ustawień oporu i czasu trwania przeciwprądu. Pozostałe szczegółowe ustawienia pozwalają całkowicie kontrolować temperaturę wody, tryb ogrzewania, cykle filtrów, porę dnia i wiele innych ustawień użytkowych.

CAL SPAS SWIM SPA To wygodny panel sterowania zarządzający ustawieniami dysz przeciwprądu pływackiego. Dogodna lokalizacja na brzegu wanny wyklucza konieczności przemieszczania się po całym basenie Swim Spa.

CAL SPAS TOUCH1 Nowoczesny, intuicyjny elektroniczny system sterowania basenem SPA został zaprojektowany, tak by łatwo przełączać poszczególne tryby pracy. Zawiera szczegółowe ustawienia funkcji, wyraziste kolory, informacje zwrotne i odpowiedzi. Panel SPA można ustawić według własnych upodobań dzięki czytelnemu menu.
TYPY PRZECIWPRĄDU PŁYWACKIEGOHYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE I ™ Skorzystaj z nowego poziomu łagodnego treningu cardio, który pozwoli chodzić, biegać lub pływać na najniższym poziomie przepływu strumienia wody przeciwprądu.
Modele: FITNESS F-1222

HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE II ™ Pływanie w miejscu z zaawansowanym przeciwprądem pływackim o zmiennym kącie nachylenia dysz poziomych. Gdy dysza strumieniowa jest skierowana w dół, pływak odczuje obniżony poziom oporu. Jeśli dysza strumieniowa jest skierowana w górę, opór pływaka znacznie wzrośnie.
Modele: FITMRSS F-1325; FITNES F-1421; FREESTYLE F-1437

HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE V ™ Wykorzystaj pełną moc Swim Jet System V za pomocą 2 River Jets i 3 Power Stream Jets korzystając z różnych technik pływania. Wybierz swój właściwy opór, zwiększ adrenalinę i pokonaj przeciwprąd na dowolnym dystansie czasu.
Modele: FITNESS-PRO F-1537;COMMANDER F-1681;CHAMPION F-1641;OLYMPIAN F-1896 DZ

TORNADO JETS Potężne dysze Tornado Jets Cal Spas są idealnie rozmieszczone na bokach wanny swim, tak by utrzymać pływaka na środku bieżni pływackiej. Tworzenie dodatkowego silnego prądu z dołu pomaga utrzymać prawidłową sylwetkę na powierzchni wody podczas pływania nie wymuszając dodatkowego wysiłku.
Modele: OLYMPIAN F-1896 DZ

HYDROSSAGE Ta konfiguracja ułożenia dysz zapewnia delikatny hydromasaż, który ma na celu rozluźnienie głębokichtkanek mięśni. Rozłożenie mini dysz na dużej powierzchni pozwala swobodnie przemieszczać ciało w różnych kierunkach, tak by uzyskać pełny wodny masaż na jak największej powierzchni ciała. Funkcja ta ma idealne zastosowanie przed i po treningu pływackim i aqua fitness.

MARKER PŁYWACKI Ta pomoc wizualna umieszczona na dnie strefy pływackiej. Pomaga utrzymać pływaków w jednej linii z prądem wody w baseni Swim Spa, aby zapewnić maksymalną oporność dla przeciwprądu. Pływacy, którzy pozostają na środku basenu, mają najbardziej optymalny strumień wody do ćwiczeń aquafitness i szybciej osiągają zamierzone cele.

TECHNOLOGIA FILTRACJI WODY BASENOWEJ


Zaawansowaną technologia filtracji i dezynfekcji wody to przykład inteligentnego podejścia do problemu związanego z nienagannym utrzymaniem najwyższej jakości wody kąpielowej.

OZONATOR PURESILK ™ Wykorzystanie ozonatorów w komorach z mieszalnikami Mazzie Injectors sprzyja niszczeniu mikroorganizmów i uniemożliwia ich dalszy rozwój. Żadne dodatkowe substancje chemiczne nie muszą być dodawane do wody i nie zakłócają procesu utleniania.

HYBRID SANITIZING SYSTEM: PURE CURE UV + PURE SILK ™ OZON Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYNERGY LUB HYBRID CLEAR WATER SYSTEM PURE CLEAN ™ Ograniczenie stosowania potrzebnych środków chemicznych poprzez dodanie skutecznego utleniacza. Ta funkcja pomaga w dezynfekcji niszczenia szkodliwych mikroorganizmów i bakterii.

SYSTEM SOLI CALPURE ™ Bromek sodu (NaBr) jest skutecznym zabójcą bakterii, który powinien być częścią każdego systemu uzdatniania wody w basenie. Nasz opatentowany ciągły cykl sanitarny zabija bakterie, glony i inne organizmy chorobotwórcze, nie wymagając stosowania dodatkowego bromku sodu.

FILTR PRZECIWBAKTERYJNY BIO-CLEAN ™ Z BRAMKĄ TELEWEIR Specjalny środek do zwalczania bakterii Filter System jest formowany w tkaninie filtra i zapobiega reprodukcji szkodliwych mikrobów i bakterii.

EFEKTYWNOŚĆ IZOLACJI BASENU TO NAJNIŻSZE KOSZTY UŻYTKOWANIATHERMO-SHIELD ™ Nasze panele ścianek bocznych obudowy wanny mają najwyższą jakość izolacji, które są całkowicie biodegradowalna i zawierają mniej odpadów niż tradycyjna pianka poliuretanowa. Dodatkowo nie blokuje przejścia do wewnętrznych podzespołów wanny SPA.

IZOLACJA PODŁOGOWA THERMO-LAYER ™
Ta warstwa blokuje przenikanie ciepło do gruntu i utrzymuje wilgoć na zewnętrznej powierzchni.

IZOLACJA TERMICZNA FULL FOAM THERMO-GUARD ™ Dodając pełną piankę do wypełnienia przestrzeni konstrukcji wanny SPA, ograniczamy utrate ciepła z wody kąpielowej. Dzięki czemu obniżamy czas potrzebny na podgrzanie i utrzymanie właściwej temperatury wody.
PIONOWE PANELE SZAFKOWE CAL PREFERRED ™ Te bardzo wytrzymałe panele mają powierzchnię o strukturze naturalnego drewna i są standardem we wszystkich wannach Cal Spas dostępne różnych kolorach, które można dopasować do bezpośredniego otoczenia.

Dostępne kolory;PRZYKRYCIE SPA HYDRO-ARMOR ™ Nasza pokrywa wanny SPA jest zbudowana ze zwężającą się krawędzią i kątem skierowany w dół od środka, co zapobiega gromadzeniu się opadów na powierzchni. Wykonane w 100% z materiału o zastosowaniu militarnym - winylowy blat, jest wypełniony i wsparty na stalowych belkach C-Channel o grubości 18 mm.

Dostępne kolory;ODPOWIEDNIE MATERIAŁY TO GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI


Porządnie wykonana konstrukcja to podstawa każdego basenu SPA lub Swim Spa, pozwalająca na długie lata ciągłego użytkowania bez obawy o uszkodzenie i wczesną degradację. Dowodem są 10-letnie gwarancje na niektóre elementy budowlane konstrukcji i technologii wykonania.


KONSTRUKCJA WANNY ZE STALI WŁÓKNISTEJ Opatentowany 7-warstwowy system laminatów wzmocniony stalą i drewnem to kombinacja tworząca jedną z najmocniejszych niecek na świecie.

KONSTRUKCJA Z DREWNA OBRABIANEGO CIŚNIENIOWO Nasze ramy szafek są odporne na gnicie, korozję i owady. Wykonane z 1-calowego ocynkowanego łącznika ze stali, wstawek narożnych i pionowych stężeń kątowych dla dodatkowego wsparcia belki.

RAMA OBUDOWY ZE STALI OCYNKOWANEJ Wykonana jest z wysokiej jakości ocynkowanej rury stalowej 316. Rama wanny z hydromasażem Cal Spas jest niekorozyjna i oferuje wysoki stosunek wytrzymałości do masy, by podeprzeć nieckę wanny podczas jej napełniania wodą.

TRU BLUE ™ VACUUM SAFETY BREAK Ta funkcja bezpieczeństwa zatwierdzona przez VGB automatycznie zmniejsza ssanie pompy w przypadku niedrożności lub zablokowania przepływu wody.

PIANKA HYDRO STALOWA Ta pianka o dużej gęstości jest dodawana, aby podeprzeć instalację wodociągową pod spodem, dzięki czemu nie ma drgań i dodatkowego hałasu instalacji.

KOMFORT, PRECYZJA I PRZYJEMNOŚĆ UŻYTKOWANIA


Korzystając z zaawansowanych metod inżynierii SPA, Cal Spas jest liderem w zapewnieniu użytkownikom niezrównanego komfortu, relaksu, masaży wodnych oraz efektywnego treningu pływackiego wraz z ćwiczeniami aquafitness.


KASKADOWY WODOSPAD Wodospady występują w klasycznych kaskadowych lub pionowych stylach fontan i są specyficzne dla każdej serii. Opcje oświetlenia LED poprawiają wygląd każdego wodospadu, zapewniając wrażenia wizualnego piękne.

HYDROSTREAMERS PLUS ™ Ciesz się prawdziwą atmosferą w swoim basenie Cal Spas z naszymi nowoczesnymi i eleganckimi urządzeniami Hydrostreamers Plus. Wyposażone w obręcz ze stali nierdzewnej z podświetleniem LED, tworzą wodospad z wydłużonym strumieniem.

WIELOBARWNE OŚWIETLENIE LED SPA Dopasuj wybór kolorów oświetlenia wanny SPA, by poprawić nastrój przy wieczornych sesjach w SPA.

WEWNĘTRZNE OŚWIETLENIE LED I KRAWĘDZI WANNY Wielokolorowe oświetlenie LED tworzy wizualizację, która wpływa na dodatkowe wrażenia z kapieli w wannie SPA.

PODŚWIETLENIE LED DLA DYSZ I ZAWORÓW Dodaj oświetlenie LED do swoich dysz i zaworów. Spraw, by każda noc była spełnieniem marzeń dzięki temu dodatkowemu ulepszeniu.

SYSTEM DŹWIĘKOWY FREEDOM ™ Obejmuje technologię Bluetooth, wzmacniacz subwoofer i głośniki kostkowe. Technologia Bluetooth pozwala sterować muzyką za pomocą inteligentnego urządzenia z dowolnego miejsca lub poza wanną z hydromasażem Cal Spas.

MODUŁ WI-FI CAL SPA Ciesz się dźwiękiem swojej muzyki w dowolnym SPA!

OŚWIETLENIE LED SZAFEK C-LITE ™ Nadaj elegancki wygląd ogrodowi lub patio. Zasilany energooszczędnymi żarówkami LED, C-LITE ™ to efektowny sposób na poprawienie wyglądu i działanie wanny z hydromasażem.
Dzięki takiej technologii producent Cal Spa zapewnia, że wszystkie wanny SPA i baseny Swim Spa są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi, oferując gwarancję, która nie ma sobie równych wśród innych producentów.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

7 200,00 PLN

kup
Beinshwimmer BECO wypornościowe buty pływaka

Beinshwimmer BECO wypornościowe buty pływaka wspomagające ćwiczenia aquafitness - buty wodne wzmacniające mięśnie brzucha i nóg.
Szukaj