Rejestracja
Twój koszyk
0 szt.
0,00
PLN

Zabiegi zdrowotne i kosmetyczne Microslik

MICROSILK® SKIN 

Zabiegi zdrowotne i kosmetyczne

 

Korzystanie z wanny z hydromasażem Marquis z MicroSilk jest jak nadanie całemu ciału tlenowego zabiegu. Nawilżając w tym samym czasie, sprawia, że skóra jest luksusowo jedwabista i zmniejsza widoczność drobnych linii zmarszczek. Mikro bąbelki otaczają twoje ciało kojąco, musującą chmurą tlenu. Rozpuszczony tlen na powierzchni skóry stymuluje lepsze krążenie i oddychanie wszystkich warstw tkanek skóry, co z kolei pozostawia skórę promienną i jędrną dzięki szybkiej regeneracji komórek skóry.


MicroSilk od Marquis to zauważalne korzyści przeciwstarzeniowe. Dzięki prawdziwym, namacalnym efektom, bez operacji i bez czasu rekonwalescencji, hydroterapia MicroSilk jest leczeniem odmładzającym z wyboru dla nowoczesnej, wymagającej osoby. Zamiast inwazyjnych procedur medycznych, leczenie odbywa się, podczas kąpieli w luksusowej wannie z hydromasażem Marquis z MicroSilkRównocześnie otrzymujesz dwie pożądane korzyści zdrowotne: profesjonalną hydroterapie dla duszy i regenerację ciała!
POCZUJ MOC MIKROBĄBELKÓW 
 MICROSILK Marquis Spas

  • Zwiększony metabolizm skóry
  • Zwiększony wzrost komórek skóry
  • Głębsze oczyszczenie porów w celu usunięcia zanieczyszczeń
  • Zredukowane drobne linie i zmarszczki
  • Zwiększone nawilżenie
  • Terapeutyczne poziomy anionów
  • Neutralizacja wolnych rodników
  • Może łagodzić objawy egzemy i łuszczycy

Poziom rozpuszczonego tlenu w MicroSilk jest o 70 procent wyższy niż w wodzie z kranu. To koreluje z luksusowym uczuciem, energetyzacją komórek skóry, stymulacją układu odpornościowego, zabijaniem bakterii i wspomaganiem gojenia.

Bąbelek wody MicroSilk jest około 50 do 100 razy mniejsza niż typowa bańka w wannie z hydromasażem. Bąbelki tworzone przez MicroSilk są nie tylko znacznie mniejsze niż zwykłe bąbelki w wannie z hydromasażem, ale są również naładowane ujemnie. Uważa się, że ujemnie naładowane jony zwiększają produkcję serotoniny u ludzi. Serotonina promuje spokojny sen i jest odpowiedzialna za stabilność emocjonalną, dobre samopoczucie. Ujemnie naładowane jony pomagają również wyeliminować wolne rodniki w organizmie. Wiadomo, że wolne rodniki powodują uszkodzenia komórek i są częścią procesu zwyrodnieniowego, który powoduje przedwczesne starzenie się. Po usunięciu zanieczyszczeń ze skóry, opatentowane przez Marquis zarządzanie wodą ConstantClean™ za pomocą technologii SmartClean™ szybko i skutecznie przywraca wodę do nieskazitelnego stanu po każdym zabiegu MicroSilk.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w naszym sklepie
Administratorem Twoich danych będzie Vitamela Sp. z o.o., zarejestrowana; Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000497685. Dane będą przetwarzane w celu wysłania informacji. Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.
Rower wodny Aqua Bike Professional Hydrorider

Aqua Bike Professional Hydrorider to nowy niepowtarzalny stacjonarny rower wodny umożliwiający wykonywanie ćwiczeń aerobowych w wodzie. Wykonany ze stali nierdzewnej, wytrzymujący trudne warunki pracy w środowisku wody basenowej.

Cena na zapytanie

Rower wodny w wannie SPA Bike TONIC V3

Spa Bike Tonic V3 - to wanna z hydromasażem w której jest zamontowany na stałe rower wodny aqua bike

Cena na zapytanie

Szukaj